Skip to content

Products

Filters

Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
9,59€
9,59€ - 9,59€
Current price 9,59€
22,83€ / kg

Josera Cat 8X Multipack Filet á 6x70g

Josera
In stock

Josera Katze Multipack Filet á 6x70g

Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
9,59€
9,59€ - 9,59€
Current price 9,59€
Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
8,87€
8,87€ - 8,87€
Current price 8,87€
14,07€ / kg

Josera Cat 8X Multipack Paté á 6x85g

Josera
In stock

Josera Katze Multipack Paté á 6x85g

Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
8,87€
8,87€ - 8,87€
Current price 8,87€
Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 23,53€
23,53€ - 23,53€
Current price 23,53€
15,18€ / kg

Josera Cat Paté 16x85g

Josera
In stock

Josera Katze Paté 16x85g

Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 23,53€
23,53€ - 23,53€
Current price 23,53€
Save 5% Save %
Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 23,53€
23,53€ - 23,53€
Current price 23,53€
15,18€ / kg

Josera Cat Paté Kitten 16x85g

Josera
In stock

Josera Katze Paté Kitten 16x85g

Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 23,53€
23,53€ - 23,53€
Current price 23,53€
Save 5% Save %
Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
5,69€ - 71,99€
5,69€ - 71,99€
Current price 5,69€
13,54€ / kg

Josera cat senior

Josera
In stock

Josera Katze Senior

Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
5,69€ - 71,99€
5,69€ - 71,99€
Current price 5,69€
Save up to 5% Save %
Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
6,59€ - 63,59€
6,59€ - 63,59€
Current price 6,59€
15,69€ / kg

Josera cat SensiCat

Josera
In stock

Josera Katze SensiCat

Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
6,59€ - 63,59€
6,59€ - 63,59€
Current price 6,59€
Original price 17,09€
Original price 17,09€ - Original price 17,09€
Original price 17,09€
Current price 16,24€
16,24€ - 16,24€
Current price 16,24€
12,68€ / kg

Josera Cat Soup 16x70g

Josera
In stock

Josera Katze Soup 16x70g

Original price 17,09€
Original price 17,09€ - Original price 17,09€
Original price 17,09€
Current price 16,24€
16,24€ - 16,24€
Current price 16,24€
Save 5% Save %
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
4,64€ / kg

Josera Kids

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Mit schmackhafter Soße für wählerische Hunde

Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
Save up to 5% Save %
Original price 53,99€ - Original price 53,99€
Original price 53,99€
53,99€
53,99€ - 53,99€
Current price 53,99€
3,56€ / kg

Josera Kids 12,5 +

Josera
In stock

Josera Kids 12,5 + 2,5kg

Original price 53,99€ - Original price 53,99€
Original price 53,99€
53,99€
53,99€ - 53,99€
Current price 53,99€
Original price 38,39€ - Original price 38,39€
Original price 38,39€
38,39€
38,39€ - 38,39€
Current price 38,39€
2,95€ / kg

Josera Horse, Cabbage & Beet Energy

Josera
In stock

Josera Kraut & Rüben Energie

Original price 38,39€ - Original price 38,39€
Original price 38,39€
38,39€
38,39€ - 38,39€
Current price 38,39€
Original price 8,03€ - Original price 8,03€
Original price 8,03€
8,03€
8,03€ - 8,03€
Current price 8,03€
8,19€ / kg

Josera Lachs & Huhn Mini Adult

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Hunde

Original price 8,03€ - Original price 8,03€
Original price 8,03€
8,03€
8,03€ - 8,03€
Current price 8,03€
Original price 22,79€
Original price 22,79€ - Original price 22,79€
Original price 22,79€
Current price 21,65€
21,65€ - 21,65€
Current price 21,65€
7,14€ / kg

Josera Lamb & Rice

Josera
In stock

Josera Lamb & Rice

Original price 22,79€
Original price 22,79€ - Original price 22,79€
Original price 22,79€
Current price 21,65€
21,65€ - 21,65€
Current price 21,65€
Save 5% Save %
Original price 68,39€ - Original price 68,39€
Original price 68,39€
68,39€
68,39€ - 68,39€
Current price 68,39€

Josera Lamb & Rice 12,5kg + 2,5kg

Josera
In stock

Josera Lamb & Rice 12,5kg + 2,5kg

Original price 68,39€ - Original price 68,39€
Original price 68,39€
68,39€
68,39€ - 68,39€
Current price 68,39€
Original price 8,63€ - Original price 59,99€
Original price 8,63€ - Original price 59,99€
Original price 8,63€
15,71€ - 56,99€
15,71€ - 56,99€
Current price 15,71€
5,62€ / kg

Josera Lamb Mini Adult

Josera
In stock

Josera Lamb Mini Adult

Original price 8,63€ - Original price 59,99€
Original price 8,63€ - Original price 59,99€
Original price 8,63€
15,71€ - 56,99€
15,71€ - 56,99€
Current price 15,71€
Save up to 5% Save %
Original price 7,79€ - Original price 68,39€
Original price 7,79€
7,79€ - 68,39€
7,79€ - 68,39€
Current price 7,79€
7,94€ / kg

Josera Lamm & Reis

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Mit schmackhafter Soße für wählerische Hunde

Original price 7,79€ - Original price 68,39€
Original price 7,79€
7,79€ - 68,39€
7,79€ - 68,39€
Current price 7,79€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€
6,49€ - 58,79€
6,49€ - 58,79€
Current price 6,49€
4,64€ / kg

Josera Light & Vital

Josera
In stock

Josera Light & Vital

Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€
6,49€ - 58,79€
6,49€ - 58,79€
Current price 6,49€
Save up to 5% Save %
Original price 36,83€
Original price 36,83€ - Original price 36,83€
Original price 36,83€
34,99€ - 39,47€
34,99€ - 39,47€
Current price 34,99€
21,45€ / kg

Josera Loopies 11x150g

Josera
In stock

Josera Loopies 11x150g

Original price 36,83€
Original price 36,83€ - Original price 36,83€
Original price 36,83€
34,99€ - 39,47€
34,99€ - 39,47€
Current price 34,99€
Save up to 5% Save %
Original price 2,15€
Original price 2,15€ - Original price 2,15€
Original price 2,15€
2,04€ - 2,27€
2,04€ - 2,27€
Current price 2,04€
51,00€ / kg

Josera Meat Bars 40g

Josera
In stock

Ergänzungsfutter für Hunde

Original price 2,15€
Original price 2,15€ - Original price 2,15€
Original price 2,15€
2,04€ - 2,27€
2,04€ - 2,27€
Current price 2,04€
Save up to 5% Save %
Original price 2,99€
Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,84€ - 2,99€
2,84€ - 2,99€
Current price 2,84€
40,57€ / kg

Josera Meat Bites Mini 70g

Josera
In stock

Ergänzungsfutter für Hunde

Original price 2,99€
Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,84€ - 2,99€
2,84€ - 2,99€
Current price 2,84€
Save up to 5% Save %
Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,99€ - 3,35€
2,99€ - 3,35€
Current price 2,99€
47,85€ / kg

Josera Meat Chunks 70g

Josera
In stock

Ergänzungsfutter für Hunde

Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,99€ - 3,35€
2,99€ - 3,35€
Current price 2,99€
Original price 2,99€
Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,84€ - 3,11€
2,84€ - 3,11€
Current price 2,84€
40,57€ / kg

Josera Meat Hearts 70g

Josera
In stock

Ergänzungsfutter für Hunde

Original price 2,99€
Original price 2,99€ - Original price 2,99€
Original price 2,99€
2,84€ - 3,11€
2,84€ - 3,11€
Current price 2,84€
Save up to 5% Save %
Original price 17,93€ - Original price 17,93€
Original price 17,93€
17,93€
17,93€ - 17,93€
Current price 17,93€
6,64€ / kg

Josera Meat Lovers Adult Menu 6x400g

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Super Premium Qualität aus Deutschland

Original price 17,93€ - Original price 17,93€
Original price 17,93€
17,93€
17,93€ - 17,93€
Current price 17,93€
Original price 30,89€ - Original price 30,89€
Original price 30,89€
30,89€
30,89€ - 30,89€
Current price 30,89€
5,72€ / kg

Josera Meat Lovers Adult Menu 6x800g

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Super Premium Qualität aus Deutschland

Original price 30,89€ - Original price 30,89€
Original price 30,89€
30,89€
30,89€ - 30,89€
Current price 30,89€
Original price 17,99€ - Original price 31,19€
Original price 17,99€
17,99€ - 31,19€
17,99€ - 31,19€
Current price 17,99€
6,66€ / kg

Josera Meat Lovers Adult Menu Multipack

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Super Premium Qualität aus Deutschland

Original price 17,99€ - Original price 31,19€
Original price 17,99€
17,99€ - 31,19€
17,99€ - 31,19€
Current price 17,99€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.