Skip to content

Products

Filters

Original price 26,50€ - Original price 26,50€
Original price 26,50€
26,50€
26,50€ - 26,50€
Current price 26,50€
7,88€ / kg

JosiCat Paté 32x100g

Josera
In stock

JosiCat Paté 32x100g

Original price 26,50€ - Original price 26,50€
Original price 26,50€
26,50€
26,50€ - 26,50€
Current price 26,50€
Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
8,84€ / kg

JosiCat rich in in Sauce 28x85g

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Katzen

Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
Original price 53,99€
Original price 53,99€ - Original price 53,99€
Original price 53,99€
Current price 51,29€
51,29€ - 51,29€
Current price 51,29€
2,83€ / kg

JosiCat Sterilised Classic 15 +

Josera
In stock

JosiCat Sterilised Classic 15 +

Original price 53,99€
Original price 53,99€ - Original price 53,99€
Original price 53,99€
Current price 51,29€
51,29€ - 51,29€
Current price 51,29€
Save 5% Save %
Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
8,84€ / kg

JosiCat with Codfish in Sauce

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Katzen

Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
8,84€ / kg

JosiCat with Salmon in Sauce

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Katzen

Original price 23,18€ - Original price 23,18€
Original price 23,18€
23,18€
23,18€ - 23,18€
Current price 23,18€
Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
7,19€
7,19€ - 7,19€
Current price 7,19€
2,66€ / kg

JosiDog Economy

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Hunde

Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
7,19€
7,19€ - 7,19€
Current price 7,19€
Original price 29,99€ - Original price 29,99€
Original price 29,99€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
1,64€ / kg

JosiDog Economy 15 + 3kg

Josera
In stock

JosiDog Economy 15 + 3kg

Original price 29,99€ - Original price 29,99€
Original price 29,99€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
33,40€ / kg

JosiDog Meat Sticks 33g

Josera
In stock

JosiDog Meat Sticks 20x33g

Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
Original price 9,59€ - Original price 9,59€
Original price 9,59€
10,79€
10,79€ - 10,79€
Current price 10,79€
3,99€ / kg

JosiDog Regular

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Hunde

Original price 9,59€ - Original price 9,59€
Original price 9,59€
10,79€
10,79€ - 10,79€
Current price 10,79€
Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
27,74€
27,74€ - 27,74€
Current price 27,74€
43,34€ / kg

JR apple chips 80g

JR Farm
In stock

JR Apfel-Chips

Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
27,74€
27,74€ - 27,74€
Current price 27,74€
Original price 1,38€
Original price 1,38€ - Original price 1,38€
Original price 1,38€
Current price 1,31€
1,31€ - 1,31€
Current price 1,31€
43,66€ / kg

JR BirdOyster Grit Wel-Kan 30g

JR Farm
In stock

JR Birds Oyster Grit is a natural mineral product made from the shells of North Sea oysters. With a total calcium content of 38%, JR Bird's oyster...

View full details
Original price 1,38€
Original price 1,38€ - Original price 1,38€
Original price 1,38€
Current price 1,31€
1,31€ - 1,31€
Current price 1,31€
Save 5% Save %
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
6,59€
6,59€ - 6,59€
Current price 6,59€
6,59€ / kg

JR Birds Classic Exotics 1kg

JR Farm
In stock

JR BIRDS CLASSIC is a species-appropriate, high-quality maintenance feed, developed with experts and made from high-quality seeds that are regular...

View full details
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
6,59€
6,59€ - 6,59€
Current price 6,59€
Original price 5,99€
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
Current price 5,51€
5,51€ - 5,51€
Current price 5,51€
5,51€ / kg

JR Birds Classic Large Parakeet 1kg

JR Farm
In stock

JR Birds Classic Großsittich 1kg

Original price 5,99€
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
Current price 5,51€
5,51€ - 5,51€
Current price 5,51€
Save 8% Save %
Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 6,11€
6,11€ - 6,11€
Current price 6,11€
6,11€ / kg

JR Birds Classic Canaries 1kg

JR Farm
In stock

JR Birds Classic Kanarien 1kg

Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 6,11€
6,11€ - 6,11€
Current price 6,11€
Save 7% Save %
Original price 3,95€ - Original price 3,95€
Original price 3,95€
4,91€
4,91€ - 4,91€
Current price 4,91€

JR Birds Dari-Kolben

JR FARM
In stock

JR Birds Dari-Kolben

Original price 3,95€ - Original price 3,95€
Original price 3,95€
4,91€
4,91€ - 4,91€
Current price 4,91€
Original price 3,78€ - Original price 3,78€
Original price 3,78€
5,87€
5,87€ - 5,87€
Current price 5,87€

JR Birds Flachs

JR FARM
In stock

JR Birds Flachs

Original price 3,78€ - Original price 3,78€
Original price 3,78€
5,87€
5,87€ - 5,87€
Current price 5,87€
Original price 8,27€
Original price 8,27€ - Original price 8,27€
Original price 8,27€
Current price 7,31€
7,31€ - 7,31€
Current price 7,31€
7,31€ / kg

JR Birds Individual Agapornid 1kg

JR Farm
In stock

JR Birds Individual Agapornide 1kg

Original price 8,27€
Original price 8,27€ - Original price 8,27€
Original price 8,27€
Current price 7,31€
7,31€ - 7,31€
Current price 7,31€
Save 12% Save %
Original price 8,39€
Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
Current price 7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
7,79€ / kg

JR Birds Individual budgie 1kg

JR Farm
In stock

JR Birds Individual Wellensittich 1kg

Original price 8,39€
Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
Current price 7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
Save 7% Save %
Original price 8,28€ - Original price 8,28€
Original price 8,28€
8,28€
8,28€ - 8,28€
Current price 8,28€
276,00€ / kg

JR Birds Moulting Aid Budgies & Canaries 30g

JR Farm
In stock

JR Birds Mauserhilfe Wellensittich & Kanarien

Original price 8,28€ - Original price 8,28€
Original price 8,28€
8,28€
8,28€ - 8,28€
Current price 8,28€
Original price 2,75€
Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
Current price 2,51€
2,51€ - 2,51€
Current price 2,51€
100,40€ / kg

JR Birds Mealworms 25g

JR Farm
In stock

Mealworms are a perfect source to meet the critical animal protein needs of ornamental birds during growth or rearing.

Original price 2,75€
Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
Current price 2,51€
2,51€ - 2,51€
Current price 2,51€
Save 9% Save %
Original price 7,79€
Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
Current price 7,19€
7,19€ - 7,19€
Current price 7,19€
71,90€ / kg

JR Birds natural gourmet chain large 100g

JR Farm
In stock

JR Birds Natur-Schlemmer-Kette groß 100g

Original price 7,79€
Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
Current price 7,19€
7,19€ - 7,19€
Current price 7,19€
Save 8% Save %
Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
11,15€
11,15€ - 11,15€
Current price 11,15€
55,75€ / kg

JR Birds Pick traffic light 200g

JR Farm
In stock

Free ride for a natural and decorative picking pleasure.

Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
11,15€
11,15€ - 11,15€
Current price 11,15€
Original price 4,86€
Original price 4,86€ - Original price 4,86€
Original price 4,86€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
31,13€ / kg

JR Birds Pick Bell for Budgies & Canaries 150g

JR Farm
In stock

JR Birds Pick Bell is a natural nutritional supplement containing delicious, sun-ripened seeds, herbs and vegetables. Long-term employment and fun...

View full details
Original price 4,86€
Original price 4,86€ - Original price 4,86€
Original price 4,86€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Save 4% Save %
Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
5,87€
5,87€ - 5,87€
Current price 5,87€
78,26€ / kg

JR Birds Schlem poppy heads. 75g

JR Farm
In stock

Delicious filled poppy seed capsules for long picking fun!

Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
5,87€
5,87€ - 5,87€
Current price 5,87€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.