Skip to content

Products

Filters

Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
8,27€
8,27€ - 8,27€
Current price 8,27€
82,70€ / kg

JR Farm Birds Snack Proso Millet 100g

JR Farm
In stock

JR Farm Birds Snack Rispenhirse 100g

Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
8,27€
8,27€ - 8,27€
Current price 8,27€
Original price 3,59€ - Original price 4,31€
Original price 3,59€ - Original price 4,31€
Original price 3,59€
3,35€ - 4,31€
3,35€ - 4,31€
Current price 3,35€
20,93€ / kg

JR Farm FARMYs 160g

JR Farm
In stock

The deliciously baked FARMYs with eggs and lots of healthy ingredients.

Original price 3,59€ - Original price 4,31€
Original price 3,59€ - Original price 4,31€
Original price 3,59€
3,35€ - 4,31€
3,35€ - 4,31€
Current price 3,35€
Save up to 7% Save %
Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
22,42€ / kg

JR Farm FARMYs light 140g

JR Farm
In stock

JR Farm FARMYs light 8x140g

Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
10,77€ / kg

JR Farm Food Hamster Adult 500g

JR Farm
In stock

JR Farm Food Hamster Adult

Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
10,78€ / kg

JR Farm Food Mouse Adult 500g

JR Farm
In stock

JR Farm Food Maus Adult 500g

Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
Save 18% Save %
Original price 5,39€
Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
Current price 5,09€
5,09€ - 5,09€
Current price 5,09€
10,18€ / kg

JR Farm Food Rat Adult 500g

JR Farm
In stock

JR Farm Food Ratte Adult 500g

Original price 5,39€
Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
Current price 5,09€
5,09€ - 5,09€
Current price 5,09€
Save 6% Save %
Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
10,77€ / kg

JR Farm Food Dwarf Hamster Adult 500g

JR Farm
In stock

Discover natural nutrition with JR Farm Food: This unique combination of a balanced complete feed mixture with natural fruit heads, developed by ex...

View full details
Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
Original price 51,48€ - Original price 51,48€
Original price 51,48€
54,11€
54,11€ - 54,11€
Current price 54,11€
18,03€ / kg

JR Farm Garden Hedgehog Feast 500g

JR Farm
In stock

With fruits and lots of extra animal protein! Hedgehogs need our help if they are sick, injured, or weigh less than 500g in October/November. The c...

View full details
Original price 51,48€ - Original price 51,48€
Original price 51,48€
54,11€
54,11€ - 54,11€
Current price 54,11€
Original price 72,72€ - Original price 72,72€
Original price 72,72€
72,72€
72,72€ - 72,72€
Current price 72,72€
20,77€ / kg

JR Farm Grainless Complete Zwergkaninchen

JR-Farm Strecke
In stock

Alleinfuttermittel für Zwergkaninchen

Original price 72,72€ - Original price 72,72€
Original price 72,72€
72,72€
72,72€ - 72,72€
Current price 72,72€
Original price 34,02€ - Original price 34,02€
Original price 34,02€
34,02€
34,02€ - 34,02€
Current price 34,02€
283,50€ / kg

JR Farm Grainless Rodent Bar Hibiscus 125g

JR Farm
Low stock

The Nager-Tafel is baked from delicious vegetable dough and can be easily divided into the right portion size.

Original price 34,02€ - Original price 34,02€
Original price 34,02€
34,02€
34,02€ - 34,02€
Current price 34,02€
Original price 8,03€
Original price 8,03€ - Original price 8,03€
Original price 8,03€
Current price 6,95€
6,95€ - 6,95€
Current price 6,95€
18,28€ / kg

JR Farm hay tunnel medium 430g

JR Farm
In stock

Hamsters and other small animals will love to hide in and gnaw at this aromatic coated mountain meadow roll. Also ideal for larger rodents and rab...

View full details
Original price 8,03€
Original price 8,03€ - Original price 8,03€
Original price 8,03€
Current price 6,95€
6,95€ - 6,95€
Current price 6,95€
Save 13% Save %
Original price 4,55€ - Original price 4,55€
Original price 4,55€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
37,36€ / kg

JR Farm Haybell Carrots 125g

JR Farm
In stock

The JR FARM hay bell blossoms is rich in blossoms rich in raw fiber and promises important tooth abrasion and long-term employment thanks to its ex...

View full details
Original price 4,55€ - Original price 4,55€
Original price 4,55€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Original price 22,94€ - Original price 22,94€
Original price 22,94€
23,15€
23,15€ - 23,15€
Current price 23,15€
22,25€ / kg

JR Farm carrot chips 125g

JR Farm
In stock

JR FARM carrot chips are gently dried (without the addition of preservatives such as sulfur or similar), so a large part of the natural vitamins an...

View full details
Original price 22,94€ - Original price 22,94€
Original price 22,94€
23,15€
23,15€ - 23,15€
Current price 23,15€
Original price 4,43€ - Original price 4,43€
Original price 4,43€
4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
8,86€ / kg

JR Farm Carrot Meadow 500g

JR Farm
In stock

Supplementary feed for all rodents. Gently dried grasses and herbs with a very high proportion of leaves. Enriched with healthy carrots, therefore...

View full details
Original price 4,43€ - Original price 4,43€
Original price 4,43€
4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 3,11€
3,11€ - 3,11€
Current price 3,11€
77,75€ / kg

JR Farm Knabber-Hölzer Birke

JR FARM
In stock

JR Farm Knabber-Hölzer Birke

Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 3,11€
3,11€ - 3,11€
Current price 3,11€
Save 13% Save %
Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
4,55€
4,55€ - 4,55€
Current price 4,55€
75,83€ / kg

JR Farm Nibble Carrot 60g

JR Farm
In stock

Funny snacking fun made from delicious diced carrots to hang up. With lots of vitamins! Supplementary feed for dwarf rabbits, guinea pigs, rats, h...

View full details
Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
4,55€
4,55€ - 4,55€
Current price 4,55€
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
9,35€
9,35€ - 9,35€
Current price 9,35€
77,91€ / kg

JR Farm Living wooden bowl filled 120g large

JR Farm
In stock

JR Farm Living Holznapf gefüllt 120g groß

Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
9,35€
9,35€ - 9,35€
Current price 9,35€
Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
4,91€
4,91€ - 4,91€
Current price 4,91€
4,91€ / kg

JR Farm Living Kapok pod (cotton) 1 piece

JR Farm
In stock

The JR FARM kapok pod includes soft nesting material to develop yourself. Kapok is related to cotton, it ensures a pleasant climate and promotes mo...

View full details
Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
4,91€
4,91€ - 4,91€
Current price 4,91€
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
7,78€ / kg

JR Farm Mice Feast 600g

JR Farm
In stock

Mice Feast is a natural and species-specific complete feed mix for all mice. The diverse recipe with wild seeds and a lot of raw animal protein wa...

View full details
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Save 3% Save %
Original price 26,34€
Original price 26,34€ - Original price 26,34€
Original price 26,34€
Current price 24,71€
24,71€ - 24,71€
Current price 24,71€
2.471,00€ / kg

JR Farm Mr. Woodfield Willow Apple Ball 15g

JR Farm
Low stock

With natural willow and crunchy apples, for playing and hunting.

Original price 26,34€
Original price 26,34€ - Original price 26,34€
Original price 26,34€
Current price 24,71€
24,71€ - 24,71€
Current price 24,71€
Save 6% Save %
Original price 14,15€ - Original price 14,15€
Original price 14,15€
14,15€
14,15€ - 14,15€
Current price 14,15€
5,66€ / kg

JR Farm Nager Super rodent food 5l bucket

JR Farm
In stock

JR Farm Nager Super-Nagerfutter 5l Eimer

Original price 14,15€ - Original price 14,15€
Original price 14,15€
14,15€
14,15€ - 14,15€
Current price 14,15€
Original price 31,58€ - Original price 31,58€
Original price 31,58€
31,58€
31,58€ - 31,58€
Current price 31,58€
315,80€ / kg

JR Farm Ratatouille 100g

JR Farm
Low stock

JR FARM Ratatouille is the traditional mix of tasty peppers and other vitamin-rich vegetables. With lots of raw fiber!

Original price 31,58€ - Original price 31,58€
Original price 31,58€
31,58€
31,58€ - 31,58€
Current price 31,58€
Original price 28,73€
Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
Current price 22,31€
22,31€ - 22,31€
Current price 22,31€
6,19€ / kg

JR Farm Rat Feast 600g

JR Farm
In stock

Rat Feast is a natural and species-specific complete feed mixture for all rats. The versatile recipe without pellets and with a lot of raw animal ...

View full details
Original price 28,73€
Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
Current price 22,31€
22,31€ - 22,31€
Current price 22,31€
Save 22% Save %
Original price 2,46€
Original price 2,46€ - Original price 2,46€
Original price 2,46€
Current price 2,39€
2,39€ - 2,39€
Current price 2,39€
29,87€ / kg

JR Farm salt lick with holder 80g

JR Farm
In stock

The JR FARM salt lick provides your pet with important minerals and trace elements and thus prevents nutritional deficiencies.

Original price 2,46€
Original price 2,46€ - Original price 2,46€
Original price 2,46€
Current price 2,39€
2,39€ - 2,39€
Current price 2,39€
Save 3% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.