Skip to content

Products

Filters

Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,23€
3,23€ - 3,23€
Current price 3,23€
53,83€ / kg

JR Farm Teeth Herb Bale 60g

JR Farm
Low stock

The JR FARM Herb Bale is a tasty mixture of different herbs and vegetables in a handy form. Supports tooth abrasion and long-term employment. With...

View full details
Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,23€
3,23€ - 3,23€
Current price 3,23€
Save 25% Save %
Original price 28,70€
Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
Current price 26,63€
26,63€ - 26,63€
Current price 26,63€
20,80€ / kg

JR FARMY´s Löwenzahn

JR FARM
In stock

JR FARMY´s Löwenzahn

Original price 28,70€
Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
Current price 26,63€
26,63€ - 26,63€
Current price 26,63€
Save 7% Save %
Original price 22,68€
Original price 22,68€ - Original price 22,68€
Original price 22,68€
Current price 20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
16,99€ / kg

JR field herbs 200g

JR Farm
In stock

JR Feldkräuter

Original price 22,68€
Original price 22,68€ - Original price 22,68€
Original price 22,68€
Current price 20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
Save 10% Save %
Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,63€
2,63€ - 2,63€
Current price 2,63€
13,15€ / kg

JR Fruit Dream 200g

JR Farm
In stock

JR Früchte-Traum 200g

Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,63€
2,63€ - 2,63€
Current price 2,63€
Original price 4,67€
Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
Current price 3,71€
3,71€ - 3,71€
Current price 3,71€
10,60€ / kg

JR Gard.Peanut But.Elderberry.350g

JR Farm
In stock

The "long" picking pleasure for all wild birds with fruity elderberries! JR FARM Peanut Butter was specially developed for feeding wild birds and ...

View full details
Original price 4,67€
Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
Current price 3,71€
3,71€ - 3,71€
Current price 3,71€
Save 21% Save %
Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
10,25€ / kg

JR Gard.Peanut But.Nuts 350g

JR Farm
In stock

The "long" pecking pleasure for all wild birds with high-energy whole nuts! JR FARM Peanut Butter was specially developed for feeding wild birds an...

View full details
Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
Save 17% Save %
Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 44,39€
44,39€ - 44,39€
Current price 44,39€
5,48€ / kg

JR Grainless Complete Guinea Pig 1350g

JR Farm
In stock

JR Grainless Complete Meerschweinchen

Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 44,39€
44,39€ - 44,39€
Current price 44,39€
Save 12% Save %
Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 47,63€
47,63€ - 47,63€
Current price 47,63€
5,88€ / kg

JR Grainless Complete Dwarf Rabbits

JR Farm
Low stock

JR Grainless Complete Zwergkaninchen

Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 47,63€
47,63€ - 47,63€
Current price 47,63€
Save 5% Save %
Original price 21,98€
Original price 21,98€ - Original price 21,98€
Original price 21,98€
16,91€ - 21,98€
16,91€ - 21,98€
Current price 16,91€
15,09€ / kg

JR Grainless Drops 140g

JR Farm
In stock

JR Grainless Drops 8x140g

Original price 21,98€
Original price 21,98€ - Original price 21,98€
Original price 21,98€
16,91€ - 21,98€
16,91€ - 21,98€
Current price 16,91€
Save up to 23% Save %
Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
205,00€ / kg

JR Grainless FARMYs Marigold Mallow 140g

JR Farm
Low stock

JR Grainless FARMYs Ringelblume-Malve 8x140g

Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
25,62€ / kg

JR Grainless FARMYs Sunflower Chamomile 140g

JR Farm
Low stock

JR Grainless FARMYs Sonnenblume-Kamille

Original price 28,70€ - Original price 28,70€
Original price 28,70€
28,70€
28,70€ - 28,70€
Current price 28,70€
Original price 33,55€ - Original price 33,55€
Original price 33,55€
33,55€
33,55€ - 33,55€
Current price 33,55€
18,63€ / kg

JR Grainless FARMYs XXL 4er 450g

JR Farm
In stock

JR Grainless FARMYs XXL

Original price 33,55€ - Original price 33,55€
Original price 33,55€
33,55€
33,55€ - 33,55€
Current price 33,55€
Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
27,74€
27,74€ - 27,74€
Current price 27,74€
231,16€ / kg

JR Grainless Lucky Carrots 125g

JR Farm
In stock

JR Grainless Glücks-Möhrchen

Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
27,74€
27,74€ - 27,74€
Current price 27,74€
Original price 37,08€ - Original price 56,39€
Original price 37,08€ - Original price 56,39€
Original price 37,08€
37,08€ - 47,03€
37,08€ - 47,03€
Current price 37,08€
88,28€ / kg

JR Grainless Herbs Guinea Pigs

JR Farm
In stock

JR Grainless Herbs Meerschweinchen

Original price 37,08€ - Original price 56,39€
Original price 37,08€ - Original price 56,39€
Original price 37,08€
37,08€ - 47,03€
37,08€ - 47,03€
Current price 37,08€
Save up to 17% Save %
Original price 38,09€ - Original price 56,39€
Original price 38,09€
38,09€ - 56,39€
38,09€ - 56,39€
Current price 38,09€
15,87€ / kg

JR Grainless Herbs Dwarf Rabbits

JR Farm
Low stock

JR Grainless Herbs Zwergkaninchen

Original price 38,09€ - Original price 56,39€
Original price 38,09€
38,09€ - 56,39€
38,09€ - 56,39€
Current price 38,09€
Original price 27,54€ - Original price 27,54€
Original price 27,54€
27,54€
27,54€ - 27,54€
Current price 27,54€
229,50€ / kg

JR Grainless Hay Bell Hibiscus 125g

JR Farm
In stock

JR Grainless Heu-Glocke Hibiskus

Original price 27,54€ - Original price 27,54€
Original price 27,54€
27,54€
27,54€ - 27,54€
Current price 27,54€
Original price 18,67€
Original price 18,67€ - Original price 18,67€
Original price 18,67€
Current price 15,35€
15,35€ - 15,35€
Current price 15,35€
27,41€ / kg

JR Grainless Herb Wheel Carrot 140g

JR Farm
In stock

JR Grainless Kräut-Rad Karotte

Original price 18,67€
Original price 18,67€ - Original price 18,67€
Original price 18,67€
Current price 15,35€
15,35€ - 15,35€
Current price 15,35€
Save 18% Save %
Original price 28,48€ - Original price 28,48€
Original price 28,48€
28,48€
28,48€ - 28,48€
Current price 28,48€
406,85€ / kg

JR Grainless Herb Ball 3 pieces 75g

JR Farm
In stock

Grain-free herb balls for playing and nibbling. With lots of raw fiber and particularly low in calcium.

Original price 28,48€ - Original price 28,48€
Original price 28,48€
28,48€
28,48€ - 28,48€
Current price 28,48€
Original price 35,93€
Original price 35,93€ - Original price 35,93€
Original price 35,93€
Current price 33,83€
33,83€ - 33,83€
Current price 33,83€
8,67€ / kg

JR Grainless Mix Guinea Pig 650g

JR Farm
In stock

JR Grainless Mix Meerschweinchen

Original price 35,93€
Original price 35,93€ - Original price 35,93€
Original price 35,93€
Current price 33,83€
33,83€ - 33,83€
Current price 33,83€
Save 6% Save %
Original price 20,39€ - Original price 35,93€
Original price 20,39€ - Original price 35,93€
Original price 20,39€
21,83€ - 32,99€
21,83€ - 32,99€
Current price 21,83€
49,23€ / kg

JR Grainless Mix Dwarf Rabbits

JR Farm
In stock

Grainless Mix is ​​the raw fiber-rich combination of gently pressed quad bits and a mixture of long-fiber herbs and vegetables. Grainless Mix is ​​...

View full details
Original price 20,39€ - Original price 35,93€
Original price 20,39€ - Original price 35,93€
Original price 20,39€
21,83€ - 32,99€
21,83€ - 32,99€
Current price 21,83€
Save up to 8% Save %
Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
28,73€ - 35,87€
28,73€ - 35,87€
Current price 28,73€
47,88€ / kg

JR Grainless Plus 100g

JR Farm
In stock

JR Grainless Plus 6x100g

Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
28,73€ - 35,87€
28,73€ - 35,87€
Current price 28,73€
Original price 21,98€
Original price 21,98€ - Original price 21,98€
Original price 21,98€
Current price 20,99€
20,99€ - 20,99€
Current price 20,99€
26,23€ / kg

JR Grainless Beetroot Rings 100g

JR Farm
In stock

Absolutely grain-free rings made from 100% vegetables are the ideal supplement for a species-appropriate diet.

Original price 21,98€
Original price 21,98€ - Original price 21,98€
Original price 21,98€
Current price 20,99€
20,99€ - 20,99€
Current price 20,99€
Save 5% Save %
Original price 4,19€ - Original price 4,19€
Original price 4,19€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
9,34€ / kg

JR Green Rollers 500g

JR Farm
In stock

JR Grün-Rollers 500g

Original price 4,19€ - Original price 4,19€
Original price 4,19€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
28,73€
28,73€ - 28,73€
Current price 28,73€
7,98€ / kg

JR Hamster Feast 600g

JR Farm
Low stock

JR Hamster-Schmaus

Original price 28,73€ - Original price 28,73€
Original price 28,73€
28,73€
28,73€ - 28,73€
Current price 28,73€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.