Skip to content

Products

Filters

Original price 12,83€ - Original price 12,83€
Original price 12,83€
13,31€
13,31€ - 13,31€
Current price 13,31€
26,62€ / kg

JR Hay House large 500g

JR Farm
In stock

JR Heu-Haus groß 420g

Original price 12,83€ - Original price 12,83€
Original price 12,83€
13,31€
13,31€ - 13,31€
Current price 13,31€
Original price 4,79€ - Original price 14,15€
Original price 4,79€
8,27€ - 21,47€
8,27€ - 21,47€
Current price 8,27€
33,03€ / kg

JR Hay House Carrot

JR Farm
In stock

Original price 4,79€ - Original price 14,15€
Original price 4,79€
8,27€ - 21,47€
8,27€ - 21,47€
Current price 8,27€
Original price 16,75€
Original price 16,75€ - Original price 16,75€
Original price 16,75€
Current price 16,19€
16,19€ - 16,19€
Current price 16,19€
40,47€ / kg

JR Heu-Haus klein

JR FARM
In stock

JR Heu-Haus klein

Original price 16,75€
Original price 16,75€ - Original price 16,75€
Original price 16,75€
Current price 16,19€
16,19€ - 16,19€
Current price 16,19€
Save 3% Save %
Original price 8,75€ - Original price 8,75€
Original price 8,75€
8,75€
8,75€ - 8,75€
Current price 8,75€
23,02€ / kg

JR Hay House medium 380g

JR Farm
In stock

JR Heu-Haus mittel 380g

Original price 8,75€ - Original price 8,75€
Original price 8,75€
8,75€
8,75€ - 8,75€
Current price 8,75€
Original price 4,55€ - Original price 11,99€
Original price 4,55€
6,11€ - 12,71€
6,11€ - 12,71€
Current price 6,11€
16,94€ / kg

JR Hay Tunnel

JR Farm
In stock

Original price 4,55€ - Original price 11,99€
Original price 4,55€
6,11€ - 12,71€
6,11€ - 12,71€
Current price 6,11€
Original price 22,74€ - Original price 22,74€
Original price 22,74€
22,74€
22,74€ - 22,74€
Current price 22,74€
36,67€ / kg

JR Hay Bell Dandelion 125g

JR Farm
In stock

JR Heuglocke Löwenzahn 125g

Original price 22,74€ - Original price 22,74€
Original price 22,74€
22,74€
22,74€ - 22,74€
Current price 22,74€
Original price 27,74€
Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
Current price 25,91€
25,91€ - 25,91€
Current price 25,91€
32,38€ / kg

JR Snack Sticks Hazelnut 40g

JR Farm
In stock

JR Knabber-Hölzer Haselnuss

Original price 27,74€
Original price 27,74€ - Original price 27,74€
Original price 27,74€
Current price 25,91€
25,91€ - 25,91€
Current price 25,91€
Save 7% Save %
Original price 36,90€ - Original price 36,90€
Original price 36,90€
36,90€
36,90€ - 36,90€
Current price 36,90€
36,90€ / kg

JR wooden roll carrot 150g

JR Farm
Low stock

JR Knabber-Holzrolle Karotte

Original price 36,90€ - Original price 36,90€
Original price 36,90€
36,90€
36,90€ - 36,90€
Current price 36,90€
Original price 7,38€
Original price 7,38€ - Original price 7,38€
Original price 7,38€
Current price 7,07€
7,07€ - 7,07€
Current price 7,07€
70,70€ / kg

JR nibble wooden roll parsley 100g

JR Farm
Low stock

Game and snack in one! With extra vitamin C!

Original price 7,38€
Original price 7,38€ - Original price 7,38€
Original price 7,38€
Current price 7,07€
7,07€ - 7,07€
Current price 7,07€
Save 4% Save %
Original price 24,24€
Original price 24,24€ - Original price 24,24€
Original price 24,24€
Current price 19,91€
19,91€ - 19,91€
Current price 19,91€
9,95€ / kg

JR herbal special 500g

JR Farm
In stock

JR Kräuter-Spezial

Original price 24,24€
Original price 24,24€ - Original price 24,24€
Original price 24,24€
Current price 19,91€
19,91€ - 19,91€
Current price 19,91€
Save 18% Save %
Original price 20,81€
Original price 20,81€ - Original price 20,81€
Original price 20,81€
Current price 20,51€
20,51€ - 20,51€
Current price 20,51€
5,69€ / kg

JR Herb Garden 100g

JR Farm
In stock

JR Kräutergarten

Original price 20,81€
Original price 20,81€ - Original price 20,81€
Original price 20,81€
Current price 20,51€
20,51€ - 20,51€
Current price 20,51€
Save 1% Save %
Original price 11,63€ - Original price 22,68€
Original price 11,63€ - Original price 22,68€
Original price 11,63€
11,27€ - 22,68€
11,27€ - 22,68€
Current price 11,27€
37,80€ / kg

JR Dandelion

JR Farm
In stock

JR Löwenzahn

Original price 11,63€ - Original price 22,68€
Original price 11,63€ - Original price 22,68€
Original price 11,63€
11,27€ - 22,68€
11,27€ - 22,68€
Current price 11,27€
Save up to 3% Save %
Original price 31,58€
Original price 31,58€ - Original price 31,58€
Original price 31,58€
Current price 28,67€
28,67€ - 28,67€
Current price 28,67€
71,67€ / kg

JR Dandelion Roots 50g

JR Farm
In stock

JR Löwenzahn-Wurzeln 8x50g

Original price 31,58€
Original price 31,58€ - Original price 31,58€
Original price 31,58€
Current price 28,67€
28,67€ - 28,67€
Current price 28,67€
Save 9% Save %
Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,35€
3,35€ - 3,35€
Current price 3,35€
16,75€ / kg

JR Corn Cobs 200g

JR Farm
In stock

JR Mais-Kolben 200g

Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,35€
3,35€ - 3,35€
Current price 3,35€
Original price 26,94€ - Original price 26,94€
Original price 26,94€
26,94€
26,94€ - 26,94€
Current price 26,94€
76,97€ / kg

JR mealworms can 70g

JR Farm
In stock

These delicious mealworms are the protein-rich snack for all small rodents. A high proportion of important raw animal protein supplements the diet...

View full details
Original price 26,94€ - Original price 26,94€
Original price 26,94€
26,94€
26,94€ - 26,94€
Current price 26,94€
Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
14,95€ / kg

JR carrots 200g

JR Farm
In stock

JR Möhrchen 200g

Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 6,11€
6,11€ - 6,11€
Current price 6,11€
305,50€ / kg

JR Mr. Woodfield Mini Willow Ball 3 pieces 20g

JR Farm
In stock

Single feed for all rodents and dwarf rabbits. Natural pasture for playing, nibbling and hunting. So there is no boredom.

Original price 6,59€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
Current price 6,11€
6,11€ - 6,11€
Current price 6,11€
Save 7% Save %
Original price 24,86€ - Original price 24,86€
Original price 24,86€
24,86€
24,86€ - 24,86€
Current price 24,86€
15,53€ / kg

JR Fruit Salad 200g

JR Farm
In stock

JR Obst-Salat

Original price 24,86€ - Original price 24,86€
Original price 24,86€
24,86€
24,86€ - 24,86€
Current price 24,86€
Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
23,13€ / kg

JR Parsley stalks 150g

JR Farm
In stock

JR Petersilienstiele 150g

Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
Original price 48,64€ - Original price 48,64€
Original price 48,64€
48,64€
48,64€ - 48,64€
Current price 48,64€
347,42€ / kg

JR Pure Strawberries 20g

JR Farm
In stock

JR Pure Erdbeeren

Original price 48,64€ - Original price 48,64€
Original price 48,64€
48,64€
48,64€ - 48,64€
Current price 48,64€
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
35,44€ / kg

JR Pure Pumpkin Seeds 125g

JR Farm
In stock

JR Pure Kürbiskerne 125g

Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
Save 8% Save %
Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
14,39€
14,39€ - 14,39€
Current price 14,39€
5,75€ / kg

JR rat feast 2.5kg

JR Farm
In stock

JR Ratten-Schmaus 2,5kg

Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
14,39€
14,39€ - 14,39€
Current price 14,39€
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,55€
4,55€ - 4,55€
Current price 4,55€
7,58€ / kg

JR Gerbil Feast 600g

JR Farm
In stock

JR Rennmäuse-Schmaus 600g

Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,55€
4,55€ - 4,55€
Current price 4,55€
Save 5% Save %
Original price 23,47€ - Original price 23,47€
Original price 23,47€
23,47€
23,47€ - 23,47€
Current price 23,47€
4,88€ / kg

JR Roll n Fun 120g

JR Farm
In stock

JR Roll n Fun

Original price 23,47€ - Original price 23,47€
Original price 23,47€
23,47€
23,47€ - 23,47€
Current price 23,47€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.