Skip to content

Products

Filters

Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€
7,97€ - 29,63€
7,97€ - 29,63€
Current price 7,97€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Puppy

Happy Dog
In stock

Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€
7,97€ - 29,63€
7,97€ - 29,63€
Current price 7,97€
Save up to 5% Save %
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€
3,76€ - 29,63€
3,76€ - 29,63€
Current price 3,76€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Toscana

Happy Dog
In stock

Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€
3,76€ - 29,63€
3,76€ - 29,63€
Current price 3,76€
Save up to 5% Save %
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€
5,15€ - 14,58€
5,15€ - 14,58€
Current price 5,15€
2,86€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini XS Bali

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Mini XS Bali

Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€
5,15€ - 14,58€
5,15€ - 14,58€
Current price 5,15€
Save up to 5% Save %
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€
5,15€ - 14,58€
5,15€ - 14,58€
Current price 5,15€
11,21€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini XS Japan

Happy Dog
In stock

Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€ - Original price 15,35€
Original price 5,15€
5,15€ - 14,58€
5,15€ - 14,58€
Current price 5,15€
Save up to 5% Save %
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€
3,23€ - 74,39€
3,23€ - 74,39€
Current price 3,23€
7,72€ / kg

Happy Dog - Sensible Montana

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Montana

Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€
3,23€ - 74,39€
3,23€ - 74,39€
Current price 3,23€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,99€ - 74,39€
2,99€ - 74,39€
Current price 2,99€
6,35€ / kg

Happy Dog - Sensible Neuseeland

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Neuseeland

Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,99€ - 74,39€
2,99€ - 74,39€
Current price 2,99€
Save up to 5% Save %
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€
2,75€ - 75,68€
2,75€ - 75,68€
Current price 2,75€
9,08€ / kg

Happy Dog - Sensible Piemonte

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Piemonte

Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€
2,75€ - 75,68€
2,75€ - 75,68€
Current price 2,75€
Save up to 5% Save %
Original price 15,19€
Original price 15,19€ - Original price 15,19€
Original price 15,19€
14,44€ - 16,67€
14,44€ - 16,67€
Current price 14,44€
13,89€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x200g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x400g

Original price 15,19€
Original price 15,19€ - Original price 15,19€
Original price 15,19€
14,44€ - 16,67€
14,44€ - 16,67€
Current price 14,44€
Save up to 5% Save %
Original price 22,03€
Original price 22,03€ - Original price 22,03€
Original price 22,03€
Current price 20,93€
20,93€ - 20,93€
Current price 20,93€
8,72€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x400g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x400g

Original price 22,03€
Original price 22,03€ - Original price 22,03€
Original price 22,03€
Current price 20,93€
20,93€ - 20,93€
Current price 20,93€
Save 5% Save %
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
9,11€ - 69,42€
9,11€ - 69,42€
Current price 9,11€
2,27€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy Lachs Kartoffel

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy Lachs Kartoffel

Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
9,11€ - 69,42€
9,11€ - 69,42€
Current price 9,11€
Save up to 5% Save %
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 60,86€
8,27€ - 60,86€
Current price 8,27€
2,06€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy Lamm Reis

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy Lamm Reis

Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 60,86€
8,27€ - 60,86€
Current price 8,27€
Save up to 5% Save %
Original price 15,77€
Original price 15,77€ - Original price 15,77€
Original price 15,77€
Current price 14,98€
14,98€ - 14,98€
Current price 14,98€
12,48€ / kg

Happy Dog - Sensible Pure 6x200g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Pure 6x200g

Original price 15,77€
Original price 15,77€ - Original price 15,77€
Original price 15,77€
Current price 14,98€
14,98€ - 14,98€
Current price 14,98€
Save 5% Save %
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€
19,76€ - 36,18€
19,76€ - 36,18€
Current price 19,76€
8,23€ / kg

Happy Dog - Sensible Pure 6x400g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Pure 6x400g

Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€
19,76€ - 36,18€
19,76€ - 36,18€
Current price 19,76€
Save up to 5% Save %
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€
32,76€ - 43,13€
32,76€ - 43,13€
Current price 32,76€
6,82€ / kg

Happy Dog - Sensible Pure 6x800g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Pure 6x800g

Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€
32,76€ - 43,13€
32,76€ - 43,13€
Current price 32,76€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,87€ - 67,70€
2,87€ - 67,70€
Current price 2,87€
6,68€ / kg

Happy Dog - Sensible Toscana

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Toscana

Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,87€ - 67,70€
2,87€ - 67,70€
Current price 2,87€
Save up to 5% Save %
Original price 17,87€ - Original price 17,87€
Original price 17,87€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
37,90€ / kg

Happy Dog - Sensible Young Puppy Milk Probiotic

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Young Puppy Milk Probiotic

Original price 17,87€ - Original price 17,87€
Original price 17,87€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,71€ - 4,79€
3,71€ - 4,79€
Current price 3,71€
47,90€ / kg

Happy Dog - Snack Care 100g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Snack Care 10x100g

Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,71€ - 4,79€
3,71€ - 4,79€
Current price 3,71€
Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
2,99€ / kg

Happy Dog - Snack fit & vital Puppy & Junior 100g

Happy Dog
In stock

Der softe fit &; vital Puppy &; Junior Snack mit leicht verdaulichem Huhn, nahrhaftem Lachs und Reis bietet mittleren und großen Hundewelpe...

View full details
Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
Save 17% Save %
Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
2,99€ / kg

Happy Dog - Soft Snack 100g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Soft Snack 100g

Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
Original price 27,48€
Original price 27,48€ - Original price 27,48€
Original price 27,48€
2,99€ - 26,11€
2,99€ - 26,11€
Current price 2,99€
2,99€ / kg

Happy Dog - Soft Snack Mini 10x100g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Soft Snack Mini 10x100g

Original price 27,48€
Original price 27,48€ - Original price 27,48€
Original price 27,48€
2,99€ - 26,11€
2,99€ - 26,11€
Current price 2,99€
Save up to 89% Save %
Original price 71,86€ - Original price 71,86€
Original price 71,86€
71,86€
71,86€ - 71,86€
Current price 71,86€
29,94€ / kg

Happy Dog Dental Snacks Dental Chews

Happy Dog
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Hunde zur Zahnpflege - glutenfrei und vegetarisch

Original price 71,86€ - Original price 71,86€
Original price 71,86€
71,86€
71,86€ - 71,86€
Current price 71,86€
Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€
31,92€ / kg

Happy Dog Dental Snacks Dental Rolls

Happy Dog
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Hunde zur Zahnpflege - glutenfrei und vegetarisch

Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€
Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€
47,88€ / kg

Happy Dog Dental Snacks Dental Rolls Mini

Happy Dog
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Hunde zur Zahnpflege - glutenfrei und vegetarisch

Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€
Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€
35,91€ / kg

Happy Dog Dental Snacks Dental Sticks

Happy Dog
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Hunde zur Zahnpflege - glutenfrei und vegetarisch

Original price 57,46€ - Original price 57,46€
Original price 57,46€
57,46€
57,46€ - 57,46€
Current price 57,46€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.