Skip to content

Josera

Filters

Original price 26,69€
Original price 26,69€ - Original price 26,69€
Original price 26,69€
25,36€ - 28,61€
25,36€ - 28,61€
Current price 25,36€
19,81€ / kg

Josera cat fillet 16x70g

Josera
In stock

Original price 26,69€
Original price 26,69€ - Original price 26,69€
Original price 26,69€
25,36€ - 28,61€
25,36€ - 28,61€
Current price 25,36€
Save up to 5% Save %
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€
5,99€ - 64,79€
5,99€ - 64,79€
Current price 5,99€
14,26€ / kg

Josera cat DailyCat

Josera
In stock

Josera Katze DailyCat

Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€
5,99€ - 64,79€
5,99€ - 64,79€
Current price 5,99€
Save up to 5% Save %
Original price 38,39€ - Original price 38,39€
Original price 38,39€
38,39€
38,39€ - 38,39€
Current price 38,39€
2,95€ / kg

Josera Horse, Cabbage & Beet Energy

Josera
In stock

Josera Kraut & Rüben Energie

Original price 38,39€ - Original price 38,39€
Original price 38,39€
38,39€
38,39€ - 38,39€
Current price 38,39€
Original price 41,94€ - Original price 59,99€
Original price 41,94€ - Original price 59,99€
Original price 41,94€
42,23€ - 56,99€
42,23€ - 56,99€
Current price 42,23€
56,99€ / l

Josera Pferd Help EukaBronchial

Josera
In stock

Original price 41,94€ - Original price 59,99€
Original price 41,94€ - Original price 59,99€
Original price 41,94€
42,23€ - 56,99€
42,23€ - 56,99€
Current price 42,23€
Save up to 5% Save %
Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
5,69€ - 60,41€
5,69€ - 60,41€
Current price 5,69€
13,54€ / kg

Josera cat Leger

Josera
In stock

Josera Katze Leger

Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
5,69€ - 60,41€
5,69€ - 60,41€
Current price 5,69€
Save up to 5% Save %
Original price 6,83€ - Original price 57,59€
Original price 6,83€
6,83€ - 62,39€
6,83€ - 62,39€
Current price 6,83€
4,92€ / kg

Josera SensiPlus

Josera
In stock

Josera SensiPlus

Original price 6,83€ - Original price 57,59€
Original price 6,83€
6,83€ - 62,39€
6,83€ - 62,39€
Current price 6,83€
Original price 23,99€ - Original price 23,99€
Original price 23,99€
23,99€
23,99€ - 23,99€
Current price 23,99€
1,58€ / kg

Josera Pferd Kraut & Rüben 15kg

Josera
In stock

Josera Pferd Kraut & Rüben 15kg

Original price 23,99€ - Original price 23,99€
Original price 23,99€
23,99€
23,99€ - 23,99€
Current price 23,99€
Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
6,71€ - 65,99€
6,71€ - 65,99€
Current price 6,71€
15,97€ / kg

Josera cat kittens

Josera
In stock

Josera Katze Kitten

Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
6,71€ - 65,99€
6,71€ - 65,99€
Current price 6,71€
Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
8,87€
8,87€ - 8,87€
Current price 8,87€
14,07€ / kg

Josera Cat 8X Multipack Paté á 6x85g

Josera
In stock

Josera Katze Multipack Paté á 6x85g

Original price 8,39€ - Original price 8,39€
Original price 8,39€
8,87€
8,87€ - 8,87€
Current price 8,87€
Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
33,40€ / kg

JosiCat Meat Sticks 35g

Josera
In stock

JosiCat Meat Sticks 20x35g

Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
6,59€ - 63,59€
6,59€ - 63,59€
Current price 6,59€
15,69€ / kg

Josera cat SensiCat

Josera
In stock

Josera Katze SensiCat

Original price 5,99€ - Original price 63,59€
Original price 5,99€
6,59€ - 63,59€
6,59€ - 63,59€
Current price 6,59€
Original price 17,09€
Original price 17,09€ - Original price 17,09€
Original price 17,09€
Current price 16,24€
16,24€ - 16,24€
Current price 16,24€
12,68€ / kg

Josera Cat Soup 16x70g

Josera
In stock

Josera Katze Soup 16x70g

Original price 17,09€
Original price 17,09€ - Original price 17,09€
Original price 17,09€
Current price 16,24€
16,24€ - 16,24€
Current price 16,24€
Save 5% Save %
Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
2,63€
2,63€ - 2,63€
Current price 2,63€
14,61€ / kg

Josera Hund Denties 180g

Josera
In stock

Josera Hund Denties 180g

Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
2,63€
2,63€ - 2,63€
Current price 2,63€
Original price 95,99€ - Original price 95,99€
Original price 95,99€
101,99€
101,99€ - 101,99€
Current price 101,99€
9,99€ / kg

Josera Pferd Help AminoBalancer

Josera
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Pferde

Original price 95,99€ - Original price 95,99€
Original price 95,99€
101,99€
101,99€ - 101,99€
Current price 101,99€
Original price 36,83€
Original price 36,83€ - Original price 36,83€
Original price 36,83€
34,99€ - 39,47€
34,99€ - 39,47€
Current price 34,99€
21,45€ / kg

Josera Loopies 11x150g

Josera
In stock

Josera Loopies 11x150g

Original price 36,83€
Original price 36,83€ - Original price 36,83€
Original price 36,83€
34,99€ - 39,47€
34,99€ - 39,47€
Current price 34,99€
Save up to 5% Save %
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
4,64€ / kg

Josera Kids

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Mit schmackhafter Soße für wählerische Hunde

Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
Save up to 5% Save %
Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
33,40€ / kg

JosiDog Meat Sticks 33g

Josera
In stock

JosiDog Meat Sticks 20x33g

Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€
6,49€ - 58,79€
6,49€ - 58,79€
Current price 6,49€
4,64€ / kg

Josera Light & Vital

Josera
In stock

Josera Light & Vital

Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€ - Original price 58,79€
Original price 6,83€
6,49€ - 58,79€
6,49€ - 58,79€
Current price 6,49€
Save up to 5% Save %
Original price 14,33€
Original price 14,33€ - Original price 14,33€
Original price 14,33€
13,61€ - 19,07€
13,61€ - 19,07€
Current price 13,61€
13,42€ / kg

Josera Cat - Dose 6x200g

Josera
In stock

Josera Cat - Dose 6x200g

Original price 14,33€
Original price 14,33€ - Original price 14,33€
Original price 14,33€
13,61€ - 19,07€
13,61€ - 19,07€
Current price 13,61€
Save up to 5% Save %
Original price 6,23€ - Original price 34,79€
Original price 6,23€ - Original price 34,79€
Original price 6,23€
5,92€ - 35,87€
5,92€ - 35,87€
Current price 5,92€
14,09€ / kg

Josera Cat - Trockenfutter Kitten Grainfree

Josera
In stock

Josera Cat - Trockenfutter Kitten Grainfree

Original price 6,23€ - Original price 34,79€
Original price 6,23€ - Original price 34,79€
Original price 6,23€
5,92€ - 35,87€
5,92€ - 35,87€
Current price 5,92€
Save up to 5% Save %
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
3,83€
3,83€ - 3,83€
Current price 3,83€
5,89€ / kg

Josera JosiCat Sterilized Classic 650g

Josera
In stock

Josera JosiCat Sterilised Classic 650g

Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
3,83€
3,83€ - 3,83€
Current price 3,83€
Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
9,59€
9,59€ - 9,59€
Current price 9,59€
22,83€ / kg

Josera Cat 8X Multipack Filet á 6x70g

Josera
In stock

Josera Katze Multipack Filet á 6x70g

Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
9,59€
9,59€ - 9,59€
Current price 9,59€
Original price 16,49€ - Original price 16,49€
Original price 16,49€
17,63€ - 20,63€
17,63€ - 20,63€
Current price 17,63€
8,25€ / kg

Josera Dog Menu 6x400g

Josera
Low stock

Josera Hund Menu 6x400g

Original price 16,49€ - Original price 16,49€
Original price 16,49€
17,63€ - 20,63€
17,63€ - 20,63€
Current price 17,63€
Original price 35,99€
Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
Current price 34,19€
34,19€ - 34,19€
Current price 34,19€
3,41€ / kg

Josera JosiCat Sterilized Classic 10kg

Josera
In stock

Josera JosiCat Sterilised Classic 10kg

Original price 35,99€
Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
Current price 34,19€
34,19€ - 34,19€
Current price 34,19€
Save 5% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.