Anmelden und sparen
Novelties in the shop
Filters
Original price
25,56€
-
Original price
28,73€
Original price
25,56€
-
Original price
28,73€
Original price
25,56€
24,23€
-
28,43€
24,23€
-
28,43€
Current price
24,23€
| /
5,38€ / kg
MAC's CAT - Dose 6x800g
MACs
In stock
Original price
25,56€
-
Original price
28,73€
Original price
25,56€
-
Original price
28,73€
Original price
25,56€
24,23€
-
28,43€
24,23€
-
28,43€
Current price
24,23€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
24,34€
Original price
24,34€
-
Original price
24,34€
Original price
24,34€
22,43€
-
23,15€
22,43€
-
23,15€
Current price
22,43€
| /
4,67€ / kg
Rinti - Kennerfleisch 12x400g
Rinti
In stock
Original price
24,34€
Original price
24,34€
-
Original price
24,34€
Original price
24,34€
22,43€
-
23,15€
22,43€
-
23,15€
Current price
22,43€
| /
Save up to 8%
Save %
Original price
16,20€
-
Original price
17,64€
Original price
16,20€
-
Original price
17,64€
Original price
16,20€
15,47€
-
29,15€
15,47€
-
29,15€
Current price
15,47€
| /
6,75€ / kg
MAC's CAT - Dose 6x400g
MACs
In stock
Original price
16,20€
-
Original price
17,64€
Original price
16,20€
-
Original price
17,64€
Original price
16,20€
15,47€
-
29,15€
15,47€
-
29,15€
Current price
15,47€
| /
Save up to 9%
Save %
Original price
68,03€
-
Original price
68,03€
Original price
68,03€
68,03€
68,03€
-
68,03€
Current price
68,03€
| /
5,44€ / kg
Best Choice Dog Adult Medium Breed 12,5kg
Dr. Clauder's
In stock
Best Choice Dog Adult Medium Breed 12,5kg
Original price
68,03€
-
Original price
68,03€
Original price
68,03€
68,03€
68,03€
-
68,03€
Current price
68,03€
| /
Original price
6,83€
-
Original price
58,79€
Original price
6,83€
-
Original price
58,79€
Original price
6,83€
6,49€
-
58,79€
6,49€
-
58,79€
Current price
6,49€
| /
4,64€ / kg
Josera Light & Vital
Josera
In stock
Josera Light & Vital
Original price
6,83€
-
Original price
58,79€
Original price
6,83€
-
Original price
58,79€
Original price
6,83€
6,49€
-
58,79€
6,49€
-
58,79€
Current price
6,49€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
8,15€
-
Original price
68,39€
Original price
8,15€
-
Original price
68,39€
Original price
8,15€
8,15€
-
64,97€
8,15€
-
64,97€
Current price
8,15€
| /
5,12€ / kg
Josera YoungStar
Josera
In stock
Alleinfuttermittel für Hunde - Aufzuchtfutter mit Geflügel und Kartoffel
Original price
8,15€
-
Original price
68,39€
Original price
8,15€
-
Original price
68,39€
Original price
8,15€
8,15€
-
64,97€
8,15€
-
64,97€
Current price
8,15€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
6,83€
-
Original price
57,59€
Original price
6,83€
6,83€
-
62,39€
6,83€
-
62,39€
Current price
6,83€
| /
4,92€ / kg
Josera SensiPlus
Josera
In stock
Josera SensiPlus
Original price
6,83€
-
Original price
57,59€
Original price
6,83€
6,83€
-
62,39€
6,83€
-
62,39€
Current price
6,83€
| /
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
19,37€
-
51,29€
19,37€
-
51,29€
Current price
19,37€
| /
4,04€ / kg
Josera Salmon & Rice Mother & Puppy
Josera
In stock
Josera Salmon & Rice Mother & Puppy
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
19,37€
-
51,29€
19,37€
-
51,29€
Current price
19,37€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
8,63€
-
Original price
77,99€
Original price
8,63€
10,07€
-
77,99€
10,07€
-
77,99€
Current price
10,07€
| /
6,15€ / kg
Josera Salmon & Potato
Josera
In stock
Josera Salmon & Potato
Original price
8,63€
-
Original price
77,99€
Original price
8,63€
10,07€
-
77,99€
10,07€
-
77,99€
Current price
10,07€
| /
Original price
23,99€
Original price
23,99€
-
Original price
23,99€
Original price
23,99€
Current price
22,79€
22,79€
-
22,79€
Current price
22,79€
| /
7,52€ / kg
Josera Salmon & Chicken Mini Adult
Josera
In stock
Josera Salmon & Chicken Mini Adult
Original price
23,99€
Original price
23,99€
-
Original price
23,99€
Original price
23,99€
Current price
22,79€
22,79€
-
22,79€
Current price
22,79€
| /
Save 5%
Save %
Original price
8,63€
-
Original price
59,99€
Original price
8,63€
-
Original price
59,99€
Original price
8,63€
15,71€
-
56,99€
15,71€
-
56,99€
Current price
15,71€
| /
5,62€ / kg
Josera Lamb Mini Adult
Josera
In stock
Josera Lamb Mini Adult
Original price
8,63€
-
Original price
59,99€
Original price
8,63€
-
Original price
59,99€
Original price
8,63€
15,71€
-
56,99€
15,71€
-
56,99€
Current price
15,71€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
22,79€
Original price
22,79€
-
Original price
22,79€
Original price
22,79€
Current price
21,65€
21,65€
-
21,65€
Current price
21,65€
| /
7,14€ / kg
Josera Lamb & Rice
Josera
In stock
Josera Lamb & Rice
Original price
22,79€
Original price
22,79€
-
Original price
22,79€
Original price
22,79€
Current price
21,65€
21,65€
-
21,65€
Current price
21,65€
| /
Save 5%
Save %
Original price
9,59€
-
Original price
77,99€
Original price
9,59€
-
Original price
77,99€
Original price
9,59€
9,59€
-
77,99€
9,59€
-
77,99€
Current price
9,59€
| /
8,65€ / kg
Josera Hypoallergenic
Josera
In stock
Alleinfuttermittel für Hunde - Getreidefreie Ernährung für empfindliche Hunde
Original price
9,59€
-
Original price
77,99€
Original price
9,59€
-
Original price
77,99€
Original price
9,59€
9,59€
-
77,99€
9,59€
-
77,99€
Current price
9,59€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
26,39€
-
Original price
75,59€
Original price
26,39€
-
Original price
75,59€
Original price
26,39€
25,07€
-
71,81€
25,07€
-
71,81€
Current price
25,07€
| /
5,66€ / kg
Josera High Protein Sea Fish Junior
Josera
In stock
Josera High Protein Sea Fish Junior
Original price
26,39€
-
Original price
75,59€
Original price
26,39€
-
Original price
75,59€
Original price
26,39€
25,07€
-
71,81€
25,07€
-
71,81€
Current price
25,07€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
23,99€
Original price
23,99€
-
Original price
23,99€
Original price
23,99€
Current price
22,79€
22,79€
-
22,79€
Current price
22,79€
| /
7,52€ / kg
Josera Duck & Salmon Mini Junior
Josera
In stock
Josera Duck & Salmon Mini Junior
Original price
23,99€
Original price
23,99€
-
Original price
23,99€
Original price
23,99€
Current price
22,79€
22,79€
-
22,79€
Current price
22,79€
| /
Save 5%
Save %
Original price
23,99€
-
Original price
70,79€
Original price
23,99€
-
Original price
70,79€
Original price
23,99€
22,79€
-
70,79€
22,79€
-
70,79€
Current price
22,79€
| /
5,58€ / kg
Josera Chicken & Sweet Potato Medi/Maxi
Josera
In stock
Josera Chicken & Sweet Potato Medi/Maxi
Original price
23,99€
-
Original price
70,79€
Original price
23,99€
-
Original price
70,79€
Original price
23,99€
22,79€
-
70,79€
22,79€
-
70,79€
Current price
22,79€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
7,07€
-
Original price
21,59€
Original price
7,07€
-
Original price
21,59€
Original price
7,07€
7,19€
-
20,51€
7,19€
-
20,51€
Current price
7,19€
| /
6,51€ / kg
Josera Chicken & Rice Mini Senior
Josera
In stock
Josera Chicken & Rice Mini Senior
Original price
7,07€
-
Original price
21,59€
Original price
7,07€
-
Original price
21,59€
Original price
7,07€
7,19€
-
20,51€
7,19€
-
20,51€
Current price
7,19€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
7,79€
-
Original price
47,99€
Original price
7,79€
7,79€
-
51,59€
7,79€
-
51,59€
Current price
7,79€
| /
5,08€ / kg
Josera Chicken & Rice Mini Adult
Josera
In stock
Josera Chicken & Rice Mini Adult
Original price
7,79€
-
Original price
47,99€
Original price
7,79€
7,79€
-
51,59€
7,79€
-
51,59€
Current price
7,79€
| /
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
20,39€
-
51,29€
20,39€
-
51,29€
Current price
20,39€
| /
4,04€ / kg
Josera Chicken & Rice Medi/Maxi
Josera
In stock
Josera Chicken & Rice Medi/Maxi
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
-
Original price
53,99€
Original price
20,39€
20,39€
-
51,29€
20,39€
-
51,29€
Current price
20,39€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
6,83€
-
Original price
53,99€
Original price
6,83€
-
Original price
53,99€
Original price
6,83€
6,83€
-
51,29€
6,83€
-
51,29€
Current price
6,83€
| /
4,04€ / kg
Josera Balance Senior
Josera
In stock
Alleinfuttermittel für Hunde - Fett- und eiweißreduziert mit einem moderaten Mineralstoffgehalt
Original price
6,83€
-
Original price
53,99€
Original price
6,83€
-
Original price
53,99€
Original price
6,83€
6,83€
-
51,29€
6,83€
-
51,29€
Current price
6,83€
| /
Save up to 5%
Save %
Original price
24,34€
-
Original price
31,54€
Original price
24,34€
24,34€
-
31,54€
24,34€
-
31,54€
Current price
24,34€
| /
26,28€ / kg
Betty's Landhausküche Cat - Pouchbeutel 12x100g
Betty's Landhausküche
Low stock
Original price
24,34€
-
Original price
31,54€
Original price
24,34€
24,34€
-
31,54€
24,34€
-
31,54€
Current price
24,34€
| /
Original price
23,69€
-
Original price
28,73€
Original price
23,69€
-
Original price
28,73€
Original price
23,69€
23,03€
-
28,73€
23,03€
-
28,73€
Current price
23,03€
| /
11,97€ / kg
Betty's Landhausküche Cat - Dosen 6x400g
Betty's Landhausküche
In stock
Original price
23,69€
-
Original price
28,73€
Original price
23,69€
-
Original price
28,73€
Original price
23,69€
23,03€
-
28,73€
23,03€
-
28,73€
Current price
23,03€
| /
Save up to 3%
Save %
Original price
28,80€
Original price
28,80€
-
Original price
28,80€
Original price
28,80€
28,22€
-
28,80€
28,22€
-
28,80€
Current price
28,22€
| /
9,00€ / kg
Animonda Dog - Vom Feinsten Mini Adult 32x100g
Animonda
In stock
Original price
28,80€
Original price
28,80€
-
Original price
28,80€
Original price
28,80€
28,22€
-
28,80€
28,22€
-
28,80€
Current price
28,22€
| /
Save up to 2%
Save %
Original price
28,80€
Original price
28,80€
-
Original price
28,80€
Original price
28,80€
26,75€
-
28,80€
26,75€
-
28,80€
Current price
26,75€
| /
9,00€ / kg
Animonda Dog - Vom Feinsten Mini Adult 32x100g
Animonda
In stock
Original price
28,80€
Original price
28,80€
-
Original price
28,80€
Original price
28,80€
26,75€
-
28,80€
26,75€
-
28,80€
Current price
26,75€
| /
Save up to 7%
Save %
Sort by
Jetzt anmelden
Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.