Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 5,15€ - Original price 61,07€
Original price 5,15€ - Original price 61,07€
Original price 5,15€
4,90€ - 58,02€
4,90€ - 58,02€
Current price 4,90€
1,22€ / kg

Happy Dog - NaturCroq Puppy

Happy Dog
In stock

Happy Dog - NaturCroq Puppy

Original price 5,15€ - Original price 61,07€
Original price 5,15€ - Original price 61,07€
Original price 5,15€
4,90€ - 58,02€
4,90€ - 58,02€
Current price 4,90€
Save up to 5% Save %
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
3,76€ - 68,39€
3,76€ - 68,39€
Current price 3,76€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Ireland

Happy Dog
In stock

Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
3,76€ - 68,39€
3,76€ - 68,39€
Current price 3,76€
Save up to 5% Save %
Original price 4,19€ - Original price 35,99€
Original price 4,19€ - Original price 35,99€
Original price 4,19€
3,98€ - 34,19€
3,98€ - 34,19€
Current price 3,98€
8,54€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Montana

Happy Dog
In stock

Original price 4,19€ - Original price 35,99€
Original price 4,19€ - Original price 35,99€
Original price 4,19€
3,98€ - 34,19€
3,98€ - 34,19€
Current price 3,98€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,50€ - 67,70€
2,50€ - 67,70€
Current price 2,50€
1,38€ / kg

Happy Dog - Sensible France

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible France

Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,50€ - 67,70€
2,50€ - 67,70€
Current price 2,50€
Save up to 5% Save %
Original price 2,69€ - Original price 69,47€
Original price 2,69€ - Original price 69,47€
Original price 2,69€
3,11€ - 66,00€
3,11€ - 66,00€
Current price 3,11€
1,72€ / kg

Happy Dog - Sensible Greece

Happy Dog
In stock

Original price 2,69€ - Original price 69,47€
Original price 2,69€ - Original price 69,47€
Original price 2,69€
3,11€ - 66,00€
3,11€ - 66,00€
Current price 3,11€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 66,23€
Original price 2,63€ - Original price 66,23€
Original price 2,63€
2,75€ - 62,92€
2,75€ - 62,92€
Current price 2,75€
9,16€ / kg

Happy Dog - Sensible India

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible India

Original price 2,63€ - Original price 66,23€
Original price 2,63€ - Original price 66,23€
Original price 2,63€
2,75€ - 62,92€
2,75€ - 62,92€
Current price 2,75€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 76,31€
Original price 2,63€ - Original price 76,31€
Original price 2,63€
2,87€ - 76,31€
2,87€ - 76,31€
Current price 2,87€
6,66€ / kg

Happy Dog - Sensible Irland

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Irland

Original price 2,63€ - Original price 76,31€
Original price 2,63€ - Original price 76,31€
Original price 2,63€
2,87€ - 76,31€
2,87€ - 76,31€
Current price 2,87€
Save up to 5% Save %
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 69,42€
8,27€ - 69,42€
Current price 8,27€
2,06€ / kg

Happy Dog - Sensible Junior Lachs & Kartoffel

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Junior Lachs & Kartoffel

Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 69,42€
8,27€ - 69,42€
Current price 8,27€
Save up to 5% Save %
Original price 54,71€
Original price 54,71€ - Original price 54,71€
Original price 54,71€
Current price 51,97€
51,97€ - 51,97€
Current price 51,97€
3,46€ / kg

Happy Dog - NaturCroq XXL

Happy Dog
In stock

Mit hochwertigen tierischen Rohproteinen und wertvollem, regionalem Vollkorngetreide versorgt Happy Dog NaturCroq XXL deinen Hund mit allen notwend...

View full details
Original price 54,71€
Original price 54,71€ - Original price 54,71€
Original price 54,71€
Current price 51,97€
51,97€ - 51,97€
Current price 51,97€
Save 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,99€ - 74,39€
2,99€ - 74,39€
Current price 2,99€
6,35€ / kg

Happy Dog - Sensible Neuseeland

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Neuseeland

Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€ - Original price 71,27€
Original price 2,63€
2,99€ - 74,39€
2,99€ - 74,39€
Current price 2,99€
Save up to 5% Save %
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€
2,75€ - 75,68€
2,75€ - 75,68€
Current price 2,75€
9,08€ / kg

Happy Dog - Sensible Piemonte

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Piemonte

Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€ - Original price 79,67€
Original price 2,75€
2,75€ - 75,68€
2,75€ - 75,68€
Current price 2,75€
Save up to 5% Save %
Original price 22,03€
Original price 22,03€ - Original price 22,03€
Original price 22,03€
Current price 20,93€
20,93€ - 20,93€
Current price 20,93€
8,72€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x400g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy & Junior 6x400g

Original price 22,03€
Original price 22,03€ - Original price 22,03€
Original price 22,03€
Current price 20,93€
20,93€ - 20,93€
Current price 20,93€
Save 5% Save %
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
9,11€ - 69,42€
9,11€ - 69,42€
Current price 9,11€
2,27€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy Lachs Kartoffel

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy Lachs Kartoffel

Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€ - Original price 73,07€
Original price 7,67€
9,11€ - 69,42€
9,11€ - 69,42€
Current price 9,11€
Save up to 5% Save %
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 60,86€
8,27€ - 60,86€
Current price 8,27€
2,06€ / kg

Happy Dog - Sensible Puppy Lamm Reis

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Puppy Lamm Reis

Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€ - Original price 64,07€
Original price 7,67€
8,27€ - 60,86€
8,27€ - 60,86€
Current price 8,27€
Save up to 5% Save %
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
4,19€ - 68,39€
4,19€ - 68,39€
Current price 4,19€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Neuseeland

Happy Dog
In stock

Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
4,19€ - 68,39€
4,19€ - 68,39€
Current price 4,19€
Save up to 5% Save %
Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€
7,97€ - 29,63€
7,97€ - 29,63€
Current price 7,97€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Puppy

Happy Dog
In stock

Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€ - Original price 31,19€
Original price 8,39€
7,97€ - 29,63€
7,97€ - 29,63€
Current price 7,97€
Save up to 5% Save %
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€
3,76€ - 29,63€
3,76€ - 29,63€
Current price 3,76€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Toscana

Happy Dog
In stock

Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€ - Original price 31,19€
Original price 3,95€
3,76€ - 29,63€
3,76€ - 29,63€
Current price 3,76€
Save up to 5% Save %
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€
3,23€ - 74,39€
3,23€ - 74,39€
Current price 3,23€
7,72€ / kg

Happy Dog - Sensible Montana

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Montana

Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€ - Original price 68,63€
Original price 2,75€
3,23€ - 74,39€
3,23€ - 74,39€
Current price 3,23€
Save up to 5% Save %
Original price 57,35€
Original price 57,35€ - Original price 57,35€
Original price 57,35€
Current price 54,48€
54,48€ - 54,48€
Current price 54,48€
3,63€ / kg

Happy Dog - NaturCroq Active

Happy Dog
In stock

Diese ausgewogene und artgerechte Vollnahrung mit den besten Zutaten aus der Natur Bayerns wurde sehr sorgsam für ausgewachsene Hunde mit erhöhtem ...

View full details
Original price 57,35€
Original price 57,35€ - Original price 57,35€
Original price 57,35€
Current price 54,48€
54,48€ - 54,48€
Current price 54,48€
Save 5% Save %
Original price 5,15€ - Original price 56,03€
Original price 5,15€ - Original price 56,03€
Original price 5,15€
4,79€ - 53,23€
4,79€ - 53,23€
Current price 4,79€
1,19€ / kg

Happy Dog - NaturCroq Balance

Happy Dog
In stock

Happy Dog - NaturCroq Balance

Original price 5,15€ - Original price 56,03€
Original price 5,15€ - Original price 56,03€
Original price 5,15€
4,79€ - 53,23€
4,79€ - 53,23€
Current price 4,79€
Save up to 5% Save %
Original price 8,39€ - Original price 40,79€
Original price 8,39€ - Original price 40,79€
Original price 8,39€
7,97€ - 38,75€
7,97€ - 38,75€
Current price 7,97€
3,87€ / kg

Happy Dog - NaturCroq Flocken-Mixer

Happy Dog
In stock

Original price 8,39€ - Original price 40,79€
Original price 8,39€ - Original price 40,79€
Original price 8,39€
7,97€ - 38,75€
7,97€ - 38,75€
Current price 7,97€
Save up to 5% Save %
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€
19,76€ - 36,18€
19,76€ - 36,18€
Current price 19,76€
8,23€ / kg

Happy Dog - Sensible Pure 6x400g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Pure 6x400g

Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€ - Original price 38,09€
Original price 20,81€
19,76€ - 36,18€
19,76€ - 36,18€
Current price 19,76€
Save up to 5% Save %
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€
32,76€ - 43,13€
32,76€ - 43,13€
Current price 32,76€
6,82€ / kg

Happy Dog - Sensible Pure 6x800g

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Pure 6x800g

Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€ - Original price 38,09€
Original price 34,49€
32,76€ - 43,13€
32,76€ - 43,13€
Current price 32,76€
Save up to 5% Save %
Original price 2,63€ - Original price 94,19€
Original price 2,63€ - Original price 94,19€
Original price 2,63€
3,47€ - 89,48€
3,47€ - 89,48€
Current price 3,47€
8,46€ / kg

Happy Dog - Sensible Africa

Happy Dog
In stock

Happy Dog - Sensible Africa

Original price 2,63€ - Original price 94,19€
Original price 2,63€ - Original price 94,19€
Original price 2,63€
3,47€ - 89,48€
3,47€ - 89,48€
Current price 3,47€
Save up to 5% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.