Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€
4,90€ - 33,85€
4,90€ - 33,85€
Current price 4,90€
8,46€ / kg

Happy Cat - Sensitive Magen & Darm

Happy Cat
In stock

Verwöhnen Sie Ihren sensiblen Stubentiger mit Happy Cat Sensitive Magen & Darm, dem Premium-Trockenfutter, das speziell für Katzen mit empfindl...

View full details
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€
4,90€ - 33,85€
4,90€ - 33,85€
Current price 4,90€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 64,06€
4,44€ - 64,06€
Current price 4,44€
6,40€ / kg

Happy Cat - Culinary Adult Land Geflügel

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Culinary Adult Land Geflügel

Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 64,06€
4,44€ - 64,06€
Current price 4,44€
Save up to 5% Save %
Original price 4,91€ - Original price 33,11€
Original price 4,91€ - Original price 33,11€
Original price 4,91€
4,67€ - 31,45€
4,67€ - 31,45€
Current price 4,67€
7,86€ / kg

Happy Cat - Culinary Adult Land Ente

Happy Cat
In stock

Original price 4,91€ - Original price 33,11€
Original price 4,91€ - Original price 33,11€
Original price 4,91€
4,67€ - 31,45€
4,67€ - 31,45€
Current price 4,67€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 69,59€
4,44€ - 69,59€
Current price 4,44€
6,95€ / kg

Happy Cat - Culinary Adult Voralpen Rind

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Culinary Adult Voralpen Rind

Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 69,59€
4,44€ - 69,59€
Current price 4,44€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 64,06€
4,44€ - 64,06€
Current price 4,44€
6,40€ / kg

Happy Cat - Culinary Adult Weide Lamm

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Culinary Adult Weide Lamm

Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,44€ - 64,06€
4,44€ - 64,06€
Current price 4,44€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,79€ - 64,06€
4,79€ - 64,06€
Current price 4,79€
6,40€ / kg

Happy Cat - Sterilised Adult Voralpen-Rind

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Sterilised Adult Voralpen-Rind

Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€ - Original price 67,43€
Original price 4,67€
4,79€ - 64,06€
4,79€ - 64,06€
Current price 4,79€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€
4,44€ - 30,20€
4,44€ - 30,20€
Current price 4,44€
2,46€ / kg

Happy Cat - Indoor Voralpen Rind

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Indoor Voralpen Rind

Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€
4,44€ - 30,20€
4,44€ - 30,20€
Current price 4,44€
Save up to 5% Save %
Original price 4,91€ - Original price 69,95€
Original price 4,91€ - Original price 69,95€
Original price 4,91€
4,67€ - 66,46€
4,67€ - 66,46€
Current price 4,67€
6,64€ / kg

Happy Cat - Junior Land Geflügel

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Junior Land Geflügel

Original price 4,91€ - Original price 69,95€
Original price 4,91€ - Original price 69,95€
Original price 4,91€
4,67€ - 66,46€
4,67€ - 66,46€
Current price 4,67€
Save up to 5% Save %
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€
4,90€ - 33,85€
4,90€ - 33,85€
Current price 4,90€
8,46€ / kg

Happy Cat - Care Schonkost Niere

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Care Schonkost Niere

Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€ - Original price 35,63€
Original price 5,15€
4,90€ - 33,85€
4,90€ - 33,85€
Current price 4,90€
Save up to 5% Save %
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€
4,67€ - 30,20€
4,67€ - 30,20€
Current price 4,67€
7,55€ / kg

Happy Cat - Senior Atlantik-Lachs

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Senior Atlantik-Lachs

Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€ - Original price 31,79€
Original price 4,67€
4,67€ - 30,20€
4,67€ - 30,20€
Current price 4,67€
Save up to 5% Save %
Original price 23,76€
Original price 23,76€ - Original price 23,76€
Original price 23,76€
Current price 22,57€
22,57€ - 22,57€
Current price 22,57€
12,53€ / kg

Happy Cat - Care Pouchbeutel 20x85g

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Care Pouchbeutel 20x85g

Original price 23,76€
Original price 23,76€ - Original price 23,76€
Original price 23,76€
Current price 22,57€
22,57€ - 22,57€
Current price 22,57€
Save 5% Save %
Original price 21,36€
Original price 21,36€ - Original price 21,36€
Original price 21,36€
20,29€ - 23,87€
20,29€ - 23,87€
Current price 20,29€
11,27€ / kg

Happy Cat - Culinary Pouchbeutel 20x85g

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Culinary Pouchbeutel 20x85g

Original price 21,36€
Original price 21,36€ - Original price 21,36€
Original price 21,36€
20,29€ - 23,87€
20,29€ - 23,87€
Current price 20,29€
Save up to 5% Save %
Original price 21,36€
Original price 21,36€ - Original price 21,36€
Original price 21,36€
20,29€ - 21,95€
20,29€ - 21,95€
Current price 20,29€
11,27€ / kg

Happy Cat - Young Kitten Pouchbeutel 20x85g

Happy Cat
In stock

Happy Cat - Young Kitten Pouchbeutel 20x85g

Original price 21,36€
Original price 21,36€ - Original price 21,36€
Original price 21,36€
20,29€ - 21,95€
20,29€ - 21,95€
Current price 20,29€
Save up to 5% Save %
Original price 38,94€ - Original price 38,94€
Original price 38,94€
42,83€
42,83€ - 42,83€
Current price 42,83€
7,13€ / kg

Miamor - Ragout Royale Pouch Multipack 12x100g (5er Pack)

Miamor
In stock

Miamor - Ragout Royale Pouch Multipack 12x100g (5er Pack)

Original price 38,94€ - Original price 38,94€
Original price 38,94€
42,83€
42,83€ - 42,83€
Current price 42,83€
Original price 35,53€
Original price 35,53€ - Original price 35,53€
Original price 35,53€
33,95€ - 35,53€
33,95€ - 35,53€
Current price 33,95€
49,34€ / kg

VEGDOG - Snacks 9x80g

VEGDOG
In stock

VEGDOG - Snacks 9x80g

Original price 35,53€
Original price 35,53€ - Original price 35,53€
Original price 35,53€
33,95€ - 35,53€
33,95€ - 35,53€
Current price 33,95€
Save up to 4% Save %
Original price 84,91€ - Original price 84,91€
Original price 84,91€
84,91€
84,91€ - 84,91€
Current price 84,91€
23,58€ / kg

Rinti - Chicko Hähnchenstreifen XXL-PACK

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Hähnchenstreifen XXL-PACK

Original price 84,91€ - Original price 84,91€
Original price 84,91€
84,91€
84,91€ - 84,91€
Current price 84,91€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
59,29€
59,29€ - 59,29€
Current price 59,29€
28,64€ / kg

Rinti - Chicko Plus Snack 9x225g

Rinti
In stock

Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
59,29€
59,29€ - 59,29€
Current price 59,29€
Original price 16,68€ - Original price 62,39€
Original price 16,68€ - Original price 62,39€
Original price 16,68€
15,83€ - 60,47€
15,83€ - 60,47€
Current price 15,83€
6,04€ / kg

VEGDOG - Farmers Crunch

VEGDOG
In stock

VEGDOG - Farmers Crunch

Original price 16,68€ - Original price 62,39€
Original price 16,68€ - Original price 62,39€
Original price 16,68€
15,83€ - 60,47€
15,83€ - 60,47€
Current price 15,83€
Save up to 3% Save %
Original price 13,79€ - Original price 80,39€
Original price 13,79€ - Original price 80,39€
Original price 13,79€
13,43€ - 74,39€
13,43€ - 74,39€
Current price 13,43€
7,29€ / kg

VEGDOG - Green Crunch

VEGDOG
In stock

VEGDOG - Green Crunch

Original price 13,79€ - Original price 80,39€
Original price 13,79€ - Original price 80,39€
Original price 13,79€
13,43€ - 74,39€
13,43€ - 74,39€
Current price 13,43€
Save up to 7% Save %
Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
36,04€
36,04€ - 36,04€
Current price 36,04€
42,90€ / kg

VEGDOG - Snacks 120g

VEGDOG
In stock

VEGDOG - Snacks 7x120g

Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
36,04€
36,04€ - 36,04€
Current price 36,04€
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
119,52€ / l

VEGDOG - Vish Oil 250ml

VEGDOG
In stock

VEGDOG VISH OIL mit wertvollem Hanf-, Algen- und Leinöl versorgt den Vierbeiner mit essenziellen und wichtigen Fettsäuren wie DHA und EPA. Damit bi...

View full details
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
Original price 28,51€
Original price 28,51€ - Original price 28,51€
Original price 28,51€
24,95€ - 28,51€
24,95€ - 28,51€
Current price 24,95€
7,49€ / l

Miamor - Trinkfein Vialdrink 24x135ml

Miamor
In stock

Miamor - Trinkfein Vialdrink 24x135ml

Original price 28,51€
Original price 28,51€ - Original price 28,51€
Original price 28,51€
24,95€ - 28,51€
24,95€ - 28,51€
Current price 24,95€
Save up to 12% Save %
Original price 30,19€
Original price 30,19€ - Original price 30,19€
Original price 30,19€
24,35€ - 27,95€
24,35€ - 27,95€
Current price 24,35€
17,46€ / kg

Miamor Feine Filets MP 8x50g (4er Pack)

Miamor
In stock

Miamor Feine Filets MP 8x50g (4er Pack)

Original price 30,19€
Original price 30,19€ - Original price 30,19€
Original price 30,19€
24,35€ - 27,95€
24,35€ - 27,95€
Current price 24,35€
Save up to 19% Save %
Original price 23,69€ - Original price 28,73€
Original price 23,69€ - Original price 28,73€
Original price 23,69€
23,15€ - 28,91€
23,15€ - 28,91€
Current price 23,15€
4,93€ / kg

Rinti Sensible 6x800g

Rinti
In stock

Rinti Sensible 6x800g

Original price 23,69€ - Original price 28,73€
Original price 23,69€ - Original price 28,73€
Original price 23,69€
23,15€ - 28,91€
23,15€ - 28,91€
Current price 23,15€
Save up to 2% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.