Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 59,29€ - Original price 61,45€
Original price 59,29€ - Original price 61,45€
Original price 59,29€
52,55€ - 61,45€
52,55€ - 61,45€
Current price 52,55€
23,35€ / kg

Rinti - Extra Chicko Vorratspack 9x250g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Vorratspack 9x250g

Original price 59,29€ - Original price 61,45€
Original price 59,29€ - Original price 61,45€
Original price 59,29€
52,55€ - 61,45€
52,55€ - 61,45€
Current price 52,55€
Save up to 11% Save %
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
5,87€ - 34,74€
5,87€ - 34,74€
Current price 5,87€
14,67€ / kg

Kattovit - Feline Diet Urinary Huhn

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Urinary Huhn

Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
5,87€ - 34,74€
5,87€ - 34,74€
Current price 5,87€
Save up to 13% Save %
Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
31,54€ - 59,29€
31,54€ - 59,29€
Current price 31,54€
52,56€ / kg

Rinti - Chicko Dent Small

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Dent Small

Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
31,54€ - 59,29€
31,54€ - 59,29€
Current price 31,54€
Original price 32,98€
Original price 32,98€ - Original price 32,98€
Original price 32,98€
29,03€ - 34,31€
29,03€ - 34,31€
Current price 29,03€
80,63€ / kg

Miamor - Sensible Snack 12x30g

Miamor
In stock

Miamor - Sensible Snack 12x30g

Original price 32,98€
Original price 32,98€ - Original price 32,98€
Original price 32,98€
29,03€ - 34,31€
29,03€ - 34,31€
Current price 29,03€
Save up to 12% Save %
Original price 11,94€ - Original price 34,74€
Original price 11,94€ - Original price 34,74€
Original price 11,94€
10,91€ - 34,74€
10,91€ - 34,74€
Current price 10,91€
8,72€ / kg

Kattovit - Feline Diet Urinary Thunfisch

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Urinary Thunfisch

Original price 11,94€ - Original price 34,74€
Original price 11,94€ - Original price 34,74€
Original price 11,94€
10,91€ - 34,74€
10,91€ - 34,74€
Current price 10,91€
Save up to 9% Save %
Original price 45,89€
Original price 45,89€ - Original price 45,89€
Original price 45,89€
Current price 41,63€
41,63€ - 41,63€
Current price 41,63€
32,52€ / kg

Rinti - Bitties Senior 16x75g

Rinti
In stock

Rinti - Bitties Senior 16x75g

Original price 45,89€
Original price 45,89€ - Original price 45,89€
Original price 45,89€
Current price 41,63€
41,63€ - 41,63€
Current price 41,63€
Save 9% Save %
Original price 27,29€
Original price 27,29€ - Original price 27,29€
Original price 27,29€
24,95€ - 26,99€
24,95€ - 26,99€
Current price 24,95€
5,62€ / kg

Rinti - Canine Intestinal 6x800g

Rinti
In stock

Rinti - Canine Intestinal 6x800g

Original price 27,29€
Original price 27,29€ - Original price 27,29€
Original price 27,29€
24,95€ - 26,99€
24,95€ - 26,99€
Current price 24,95€
Save up to 9% Save %
Original price 8,34€ - Original price 71,88€
Original price 8,34€ - Original price 71,88€
Original price 8,34€
7,79€ - 66,71€
7,79€ - 66,71€
Current price 7,79€
7,79€ / kg

Rinti - Canine Niere/Renal

Rinti
In stock

Rinti - Canine Niere/Renal

Original price 8,34€ - Original price 71,88€
Original price 8,34€ - Original price 71,88€
Original price 8,34€
7,79€ - 66,71€
7,79€ - 66,71€
Current price 7,79€
Save up to 7% Save %
Original price 32,98€ - Original price 65,94€
Original price 32,98€ - Original price 65,94€
Original price 32,98€
25,67€ - 53,75€
25,67€ - 53,75€
Current price 25,67€
21,50€ / kg

Rinti - Chicko Entenstreifen

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Entenstreifen

Original price 32,98€ - Original price 65,94€
Original price 32,98€ - Original price 65,94€
Original price 32,98€
25,67€ - 53,75€
25,67€ - 53,75€
Current price 25,67€
Save up to 18% Save %
Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
31,54€ - 59,29€
31,54€ - 59,29€
Current price 31,54€
38,75€ / kg

Rinti - Chicko Kaninchenstreifen

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Kaninchenstreifen

Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
31,54€ - 59,29€
31,54€ - 59,29€
Current price 31,54€
Original price 27,29€ - Original price 27,29€
Original price 27,29€
27,35€ - 28,79€
27,35€ - 28,79€
Current price 27,35€
5,99€ / kg

Rinti - Sensible 6x800g

Rinti
In stock

Original price 27,29€ - Original price 27,29€
Original price 27,29€
27,35€ - 28,79€
27,35€ - 28,79€
Current price 27,35€
Original price 28,51€
Original price 28,51€ - Original price 28,51€
Original price 28,51€
26,51€ - 28,79€
26,51€ - 28,79€
Current price 26,51€
11,99€ / kg

Rinti - Filetto Pouchbeutel Jelly 24x100g

Rinti
In stock

Rinti - Filetto Pouchbeutel Jelly 24x100g

Original price 28,51€
Original price 28,51€ - Original price 28,51€
Original price 28,51€
26,51€ - 28,79€
26,51€ - 28,79€
Current price 26,51€
Save up to 7% Save %
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€
7,31€ - 71,52€
7,31€ - 71,52€
Current price 7,31€
7,31€ / kg

Rinti - Max-i-mum Senior

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-mum Senior

Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€
7,31€ - 71,52€
7,31€ - 71,52€
Current price 7,31€
Save up to 14% Save %
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
24,34€
24,34€ - 24,34€
Current price 24,34€
5,07€ / kg

Rinti - Kennerfleisch 12x400g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch 12x400g

Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
24,34€
24,34€ - 24,34€
Current price 24,34€
Original price 17,14€
Original price 17,14€ - Original price 17,14€
Original price 17,14€
15,83€ - 18,83€
15,83€ - 18,83€
Current price 15,83€
8,25€ / kg

Rinti - Gold 12x185g

Rinti
In stock

Rinti - Gold 12x185g

Original price 17,14€
Original price 17,14€ - Original price 17,14€
Original price 17,14€
15,83€ - 18,83€
15,83€ - 18,83€
Current price 15,83€
Save up to 8% Save %
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€
10,07€ - 68,28€
10,07€ - 68,28€
Current price 10,07€
6,19€ / kg

Rinti - Max-i-mum Huhn

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-mum Huhn

Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€ - Original price 75,48€
Original price 8,99€
10,07€ - 68,28€
10,07€ - 68,28€
Current price 10,07€
Save up to 10% Save %
Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€
8,03€ - 74,39€
8,03€ - 74,39€
Current price 8,03€
8,03€ / kg

Rinti - Max-i-mum Rind

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-mum Rind

Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€
8,03€ - 74,39€
8,03€ - 74,39€
Current price 8,03€
Save up to 9% Save %
Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
48,11€ - 50,15€
48,11€ - 50,15€
Current price 48,11€
24,22€ / kg

Rinti - Extra Chicko Mini 9x225g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Mini 9x225g

Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
48,11€ - 50,15€
48,11€ - 50,15€
Current price 48,11€
Save up to 19% Save %
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
31,54€
31,54€ - 31,54€
Current price 31,54€
32,85€ / kg

Rinti - Extra Chicko Mini XS 12x80g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Mini XS 12x80g

Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
31,54€
31,54€ - 31,54€
Current price 31,54€
Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
28,19€ - 31,54€
28,19€ - 31,54€
Current price 28,19€
30,36€ / kg

Rinti - Extra Chicko Plus 12x80g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Plus 12x80g

Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
28,19€ - 31,54€
28,19€ - 31,54€
Current price 28,19€
Save up to 11% Save %
Original price 48,67€
Original price 48,67€ - Original price 48,67€
Original price 48,67€
42,83€ - 45,47€
42,83€ - 45,47€
Current price 42,83€
4,48€ / kg

Rinti - Pur Kennerfleisch 24x400g

Rinti
In stock

Rinti - Pur Kennerfleisch 24x400g

Original price 48,67€
Original price 48,67€ - Original price 48,67€
Original price 48,67€
42,83€ - 45,47€
42,83€ - 45,47€
Current price 42,83€
Save up to 12% Save %
Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
39,59€ - 40,07€
39,59€ - 40,07€
Current price 39,59€
4,12€ / kg

Rinti - Kennerfleisch 12x800g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch 12x800g

Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
39,59€ - 40,07€
39,59€ - 40,07€
Current price 39,59€
Save up to 1% Save %
Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
29,88€ - 59,29€
29,88€ - 59,29€
Current price 29,88€
38,75€ / kg

Rinti - Chicko Rindstreifen

Rinti
In stock

Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€ - Original price 59,29€
Original price 31,54€
29,88€ - 59,29€
29,88€ - 59,29€
Current price 29,88€
Save up to 5% Save %
Original price 23,69€ - Original price 35,93€
Original price 23,69€ - Original price 35,93€
Original price 23,69€
21,47€ - 35,93€
21,47€ - 35,93€
Current price 21,47€
5,47€ / kg

Rinti - Singlefleisch 6x800g

Rinti
In stock

Rinti - Singlefleisch 6x800g

Original price 23,69€ - Original price 35,93€
Original price 23,69€ - Original price 35,93€
Original price 23,69€
21,47€ - 35,93€
21,47€ - 35,93€
Current price 21,47€
Save up to 9% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.