Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 8,99€ - Original price 29,40€
Original price 8,99€ - Original price 29,40€
Original price 8,99€
8,63€ - 26,15€
8,63€ - 26,15€
Current price 8,63€
8,63€ / kg

Rinti - Max-i-Mum Mini Adult Huhn

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-Mum Mini Adult Huhn

Original price 8,99€ - Original price 29,40€
Original price 8,99€ - Original price 29,40€
Original price 8,99€
8,63€ - 26,15€
8,63€ - 26,15€
Current price 8,63€
Save up to 11% Save %
Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
38,51€ - 40,18€
38,51€ - 40,18€
Current price 38,51€
4,18€ / kg

Rinti - Kennerfleisch Senior 12x800g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch Senior 12x800g

Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
38,51€ - 40,18€
38,51€ - 40,18€
Current price 38,51€
Save up to 4% Save %
Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
47,15€ - 48,35€
47,15€ - 48,35€
Current price 47,15€
34,92€ / kg

Rinti - Extra Snack Chicko Dent Medium 9x150g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Snack Chicko Dent Medium 9x150g

Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
47,15€ - 48,35€
47,15€ - 48,35€
Current price 47,15€
Save up to 20% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
Current price 19,91€
19,91€ - 19,91€
Current price 19,91€
8,73€ / kg

Kattovit - Feline Diet Diabetes/Gewicht 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Diabetes/Gewicht 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
Current price 19,91€
19,91€ - 19,91€
Current price 19,91€
Save 1% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,99€ - 23,39€
20,99€ - 23,39€
Current price 20,99€
10,82€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Diabetes/Gewicht 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Diabetes/Gewicht 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,99€ - 23,39€
20,99€ - 23,39€
Current price 20,99€
Save up to 8% Save %
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,43€ - 34,74€
4,43€ - 34,74€
Current price 4,43€
14,76€ / kg

Kattovit - Feline Diet Gastro

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Gastro

Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,43€ - 34,74€
4,43€ - 34,74€
Current price 4,43€
Save up to 14% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
17,63€ - 18,47€
17,63€ - 18,47€
Current price 17,63€
8,10€ / kg

Kattovit - Feline Diet Gastro 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Gastro 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
17,63€ - 18,47€
17,63€ - 18,47€
Current price 17,63€
Save up to 12% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
19,43€ - 22,91€
19,43€ - 22,91€
Current price 19,43€
9,82€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Gastro 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Gastro 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
19,43€ - 22,91€
19,43€ - 22,91€
Current price 19,43€
Save up to 15% Save %
Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,79€
46,79€ - 46,79€
Current price 46,79€
9,17€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Gastro Multipack 12x85g (5er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Gastro Multipack 12x85g (5er Pack)

Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,79€
46,79€ - 46,79€
Current price 46,79€
Save 13% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
19,26€ - 22,07€
19,26€ - 22,07€
Current price 19,26€
10,21€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Niere/Renal 24x85g

Kattovit
In stock

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
19,26€ - 22,07€
19,26€ - 22,07€
Current price 19,26€
Save up to 15% Save %
Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
30,23€
30,23€ - 30,23€
Current price 30,23€
30,53€ / kg

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Niere/Renal 6x15g (11er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Niere/Renal 6x15g (11er Pack)

Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
30,23€
30,23€ - 30,23€
Current price 30,23€
Original price 30,23€
Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
Current price 28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
28,47€ / kg

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Urinary 6x15g (11er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Urinary 6x15g (11er Pack)

Original price 30,23€
Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
Current price 28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
Save 7% Save %
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,79€ - 34,74€
4,79€ - 34,74€
Current price 4,79€
11,97€ / kg

Kattovit - Feline Diet Sensitive

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Sensitive

Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,79€ - 34,74€
4,79€ - 34,74€
Current price 4,79€
Save up to 9% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,59€ - 19,79€
18,59€ - 19,79€
Current price 18,59€
8,15€ / kg

Kattovit - Feline Diet Urinary 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Urinary 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,59€ - 19,79€
18,59€ - 19,79€
Current price 18,59€
Save up to 7% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,39€ - 22,07€
20,39€ - 22,07€
Current price 20,39€
9,60€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Urinary 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Urinary 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,39€ - 22,07€
20,39€ - 22,07€
Current price 20,39€
Save up to 10% Save %
Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,35€
21,35€ - 21,35€
Current price 21,35€
9,88€ / kg

Kattovit - Feline Diet Vital Care Indoor 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Vital Care Indoor 24x85g

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,35€
21,35€ - 21,35€
Current price 21,35€
Save 1% Save %
Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
27,47€ - 28,43€
27,47€ - 28,43€
Current price 27,47€
5,72€ / kg

Miamor - Feine Beute Dose Kitten 12x400g

Miamor
In stock

Miamor - Feine Beute Dose Kitten 12x400g

Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
27,47€ - 28,43€
27,47€ - 28,43€
Current price 27,47€
Save up to 4% Save %
Original price 26,27€
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
21,11€ - 26,27€
21,11€ - 26,27€
Current price 21,11€
23,38€ / kg

Miamor - Cream Snack 6x15g (11er Pack)

Miamor
In stock

Original price 26,27€
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
21,11€ - 26,27€
21,11€ - 26,27€
Current price 21,11€
Save up to 20% Save %
Original price 35,95€ - Original price 35,95€
Original price 35,95€
43,07€
43,07€ - 43,07€
Current price 43,07€
29,90€ / kg

Miamor - Snack Multipack 24x15g (4er Pack)

Miamor
In stock

Miamor - Snack Multipack 24x15g (4er Pack)

Original price 35,95€ - Original price 35,95€
Original price 35,95€
43,07€
43,07€ - 43,07€
Current price 43,07€
Original price 27,22€
Original price 27,22€ - Original price 27,22€
Original price 27,22€
24,23€ - 25,19€
24,23€ - 25,19€
Current price 24,23€
12,80€ / kg

Miamor - Feine Filets Naturell Dose 12x156g

Miamor
In stock

Original price 27,22€
Original price 27,22€ - Original price 27,22€
Original price 27,22€
24,23€ - 25,19€
24,23€ - 25,19€
Current price 24,23€
Save up to 11% Save %
Original price 28,75€ - Original price 28,75€
Original price 28,75€
28,75€
28,75€ - 28,75€
Current price 28,75€
5,98€ / kg

Schmusy - Ragout Pouch 12x100g

Schmusy
In stock

Schmusy - Ragout Pouch 12x100g

Original price 28,75€ - Original price 28,75€
Original price 28,75€
28,75€
28,75€ - 28,75€
Current price 28,75€
Original price 54,62€
Original price 54,62€ - Original price 54,62€
Original price 54,62€
Current price 45,23€
45,23€ - 45,23€
Current price 45,23€
18,84€ / kg

Rinti - Bitties 300g Multipack mit 3 verschiedenen Sorten (8er pack)

Rinti
In stock

Rinti - Bitties 300g Multipack mit 3 verschiedenen Sorten (8er pack)

Original price 54,62€
Original price 54,62€ - Original price 54,62€
Original price 54,62€
Current price 45,23€
45,23€ - 45,23€
Current price 45,23€
Save 17% Save %
Original price 30,10€
Original price 30,10€ - Original price 30,10€
Original price 30,10€
Current price 28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
6,02€ / kg

Rinti - Cani Niere/Renal 12x400g

Rinti
In stock

Rinti - Cani Niere/Renal 12x400g

Original price 30,10€
Original price 30,10€ - Original price 30,10€
Original price 30,10€
Current price 28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
Save 4% Save %
Original price 30,10€ - Original price 30,10€
Original price 30,10€
33,59€
33,59€ - 33,59€
Current price 33,59€
6,99€ / kg

Rinti - Canine Diabetes 12x400g

Rinti
In stock

Rinti - Canine Diabetes 12x400g

Original price 30,10€ - Original price 30,10€
Original price 30,10€
33,59€
33,59€ - 33,59€
Current price 33,59€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.