Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€
7,55€ - 81,48€
7,55€ - 81,48€
Current price 7,55€
7,16€ / kg

Rinti - Max-i-mum Pansen

Rinti
In stock

Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€ - Original price 81,48€
Original price 8,99€
7,55€ - 81,48€
7,55€ - 81,48€
Current price 7,55€
Save up to 11% Save %
Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
26,27€ - 29,99€
26,27€ - 29,99€
Current price 26,27€
27,36€ / kg

Rinti - Extra Chicko Mini 12x80g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Mini 12x80g

Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
26,27€ - 29,99€
26,27€ - 29,99€
Current price 26,27€
Save up to 17% Save %
Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,99€ - 18,35€
17,99€ - 18,35€
Current price 17,99€
7,89€ / kg

Rinti - Sensible 12x185g

Rinti
In stock

Rinti - Sensible 12x185g

Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,99€ - 18,35€
17,99€ - 18,35€
Current price 17,99€
Save up to 3% Save %
Original price 48,67€
Original price 48,67€ - Original price 48,67€
Original price 48,67€
45,35€ - 64,67€
45,35€ - 64,67€
Current price 45,35€
4,86€ / kg

Rinti - Kennerfleisch 24x400g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch 24x400g

Original price 48,67€
Original price 48,67€ - Original price 48,67€
Original price 48,67€
45,35€ - 64,67€
45,35€ - 64,67€
Current price 45,35€
Save up to 7% Save %
Original price 86,35€
Original price 86,35€ - Original price 86,35€
Original price 86,35€
Current price 68,03€
68,03€ - 68,03€
Current price 68,03€
18,89€ / kg

Rinti - Chicko Slim Knusprige Entenstripes XXL-Pack

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Slim Knusprige Entenstripes XXL-Pack

Original price 86,35€
Original price 86,35€ - Original price 86,35€
Original price 86,35€
Current price 68,03€
68,03€ - 68,03€
Current price 68,03€
Save 21% Save %
Original price 86,35€ - Original price 86,35€
Original price 86,35€
86,35€
86,35€ - 86,35€
Current price 86,35€
30,83€ / kg

Rinti - Chicko Sortenvielfalt 4x700g

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Sortenvielfalt 4x700g

Original price 86,35€ - Original price 86,35€
Original price 86,35€
86,35€
86,35€ - 86,35€
Current price 86,35€
Original price 8,99€ - Original price 77,88€
Original price 8,99€ - Original price 77,88€
Original price 8,99€
8,51€ - 74,27€
8,51€ - 74,27€
Current price 8,51€
8,51€ / kg

Rinti - Max-i-Mum Junior Huhn

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-Mum Junior Huhn

Original price 8,99€ - Original price 77,88€
Original price 8,99€ - Original price 77,88€
Original price 8,99€
8,51€ - 74,27€
8,51€ - 74,27€
Current price 8,51€
Save up to 5% Save %
Original price 23,94€ - Original price 63,48€
Original price 23,94€ - Original price 63,48€
Original price 23,94€
23,39€ - 58,32€
23,39€ - 58,32€
Current price 23,39€
5,84€ / kg

Rinti - Max-i-Mum Large Breed Huhn

Rinti
In stock

Rinti - Max-i-Mum Large Breed Huhn

Original price 23,94€ - Original price 63,48€
Original price 23,94€ - Original price 63,48€
Original price 23,94€
23,39€ - 58,32€
23,39€ - 58,32€
Current price 23,39€
Save up to 8% Save %
Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
29,39€ - 31,54€
29,39€ - 31,54€
Current price 29,39€
24,49€ / kg

Rinti - Extra Snack Bitties 12x100g

Rinti
In stock

Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
29,39€ - 31,54€
29,39€ - 31,54€
Current price 29,39€
Save up to 7% Save %
Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
22,07€ - 22,79€
22,07€ - 22,79€
Current price 22,07€
4,74€ / kg

Rinti - Kennerfleisch Junior 12x400g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch Junior 12x400g

Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
22,07€ - 22,79€
22,07€ - 22,79€
Current price 22,07€
Save up to 9% Save %
Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
39,71€ - 39,95€
39,71€ - 39,95€
Current price 39,71€
4,16€ / kg

Rinti - Kennerfleisch Junior 12x800g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch Junior 12x800g

Original price 40,18€
Original price 40,18€ - Original price 40,18€
Original price 40,18€
39,71€ - 39,95€
39,71€ - 39,95€
Current price 39,71€
Save up to 1% Save %
Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
23,15€ - 24,34€
23,15€ - 24,34€
Current price 23,15€
4,82€ / kg

Rinti - Kennerfleisch Senior 12x400g

Rinti
In stock

Rinti - Kennerfleisch Senior 12x400g

Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
23,15€ - 24,34€
23,15€ - 24,34€
Current price 23,15€
Save up to 5% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
Current price 19,31€
19,31€ - 19,31€
Current price 19,31€
8,46€ / kg

Kattovit - Feline Diet Aufbaukur/Recovery 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Aufbaukur/Recovery 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
Current price 19,31€
19,31€ - 19,31€
Current price 19,31€
Save 4% Save %
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
23,15€
23,15€ - 23,15€
Current price 23,15€
10,71€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Aufbaukur/Recovery 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Aufbaukur/Recovery 24x85g

Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
23,15€
23,15€ - 23,15€
Current price 23,15€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,55€ - 34,74€
4,55€ - 34,74€
Current price 4,55€
11,37€ / kg

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal

Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€ - Original price 34,74€
Original price 4,55€
4,55€ - 34,74€
4,55€ - 34,74€
Current price 4,55€
Save up to 10% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,11€ - 18,71€
18,11€ - 18,71€
Current price 18,11€
8,20€ / kg

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,11€ - 18,71€
18,11€ - 18,71€
Current price 18,11€
Save up to 10% Save %
Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,19€
46,19€ - 46,19€
Current price 46,19€
9,05€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Niere/Renal Multipack 12x85g (5er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Niere/Renal Multipack 12x85g (5er Pack)

Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,19€
46,19€ - 46,19€
Current price 46,19€
Save 14% Save %
Original price 30,23€
Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
Current price 28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
29,20€ / kg

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Gastro 6x15g (11er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Spezial-Cream Gastro 6x15g (11er Pack)

Original price 30,23€
Original price 30,23€ - Original price 30,23€
Original price 30,23€
Current price 28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
Save 4% Save %
Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,35€ - 18,59€
18,35€ - 18,59€
Current price 18,35€
8,04€ / kg

Kattovit - Feline Diet Sensitive 12x185g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Sensitive 12x185g

Original price 20,02€
Original price 20,02€ - Original price 20,02€
Original price 20,02€
18,35€ - 18,59€
18,35€ - 18,59€
Current price 18,35€
Save up to 8% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,51€ - 23,75€
20,51€ - 23,75€
Current price 20,51€
10,99€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Sensitive 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Sensitive 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,51€ - 23,75€
20,51€ - 23,75€
Current price 20,51€
Save up to 10% Save %
Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,79€
46,79€ - 46,79€
Current price 46,79€
9,17€ / kg

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Urinary Multipack 12x85g (5er Pack)

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Pouchbeutel Urinary Multipack 12x85g (5er Pack)

Original price 53,94€
Original price 53,94€ - Original price 53,94€
Original price 53,94€
Current price 46,79€
46,79€ - 46,79€
Current price 46,79€
Save 13% Save %
Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
9,99€ / kg

Kattovit - Feline Diet Vital Care Anti-Hairball 24x85g

Kattovit
In stock

KATTOVIT Vital Care Anti Hairball - Kann Haarballenbildung dank des Zusatzes von Malz reduzieren und ist mit schmackhaftem Lachs angereichert.

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
Save 0% Save %
Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
9,43€ / kg

Kattovit - Feline Diet Vital Care Digestive 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Vital Care Digestive 24x85g

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
Save 6% Save %
Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,35€
21,35€ - 21,35€
Current price 21,35€
9,88€ / kg

Kattovit - Feline Diet Vital Care Hair & Skin 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Vital Care Hair & Skin 24x85g

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,35€
21,35€ - 21,35€
Current price 21,35€
Save 1% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.