Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
9,99€ / kg

Kattovit - Feline Diet Vital Care Sterilised 24x85g

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Vital Care Sterilised 24x85g

Original price 21,60€
Original price 21,60€ - Original price 21,60€
Original price 21,60€
Current price 21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
Save 0% Save %
Original price 31,39€
Original price 31,39€ - Original price 31,39€
Original price 31,39€
27,95€ - 30,59€
27,95€ - 30,59€
Current price 27,95€
12,54€ / kg

Miamor - Feine Filets Pouch 24x100g

Miamor
In stock

Miamor - Feine Filets Pouch 24x100g

Original price 31,39€
Original price 31,39€ - Original price 31,39€
Original price 31,39€
27,95€ - 30,59€
27,95€ - 30,59€
Current price 27,95€
Save up to 11% Save %
Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,39€ - 21,83€
17,39€ - 21,83€
Current price 17,39€
9,57€ / kg

Miamor - Feine Beute Dose 12x185g

Miamor
In stock

Miamor - Feine Beute Dose 12x185g

Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,39€ - 21,83€
17,39€ - 21,83€
Current price 17,39€
Save up to 6% Save %
Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
26,75€ - 28,43€
26,75€ - 28,43€
Current price 26,75€
5,74€ / kg

Miamor - Feine Beute Dose 12x400g

Miamor
In stock

Miamor - Feine Beute Dose 12x400g

Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
26,75€ - 28,43€
26,75€ - 28,43€
Current price 26,75€
Save up to 7% Save %
Original price 27,22€
Original price 27,22€ - Original price 27,22€
Original price 27,22€
24,11€ - 26,63€
24,11€ - 26,63€
Current price 24,11€
10,94€ / kg

Miamor - Feine Filets Dose 12x185g

Miamor
In stock

Original price 27,22€
Original price 27,22€ - Original price 27,22€
Original price 27,22€
24,11€ - 26,63€
24,11€ - 26,63€
Current price 24,11€
Save up to 11% Save %
Original price 31,39€
Original price 31,39€ - Original price 31,39€
Original price 31,39€
27,92€ - 33,35€
27,92€ - 33,35€
Current price 27,92€
12,24€ / kg

Miamor - Feine Filets Dose 24x100g

Miamor
In stock

Original price 31,39€
Original price 31,39€ - Original price 31,39€
Original price 31,39€
27,92€ - 33,35€
27,92€ - 33,35€
Current price 27,92€
Save up to 11% Save %
Original price 31,15€ - Original price 38,94€
Original price 31,15€ - Original price 38,94€
Original price 31,15€
29,27€ - 38,94€
29,27€ - 38,94€
Current price 29,27€
6,48€ / kg

Miamor - Ragout Royale Pouch Multipack 48x100g

Miamor
In stock

Original price 31,15€ - Original price 38,94€
Original price 31,15€ - Original price 38,94€
Original price 31,15€
29,27€ - 38,94€
29,27€ - 38,94€
Current price 29,27€
Save up to 6% Save %
Original price 27,31€ - Original price 27,31€
Original price 27,31€
27,31€ - 29,03€
27,31€ - 29,03€
Current price 27,31€
8,95€ / l

Miamor - Trinkfein Vitaldrink Multipack 24x135ml

Miamor
In stock

Miamor - Trinkfein Vitaldrink Multipack 24x135ml

Original price 27,31€ - Original price 27,31€
Original price 27,31€
27,31€ - 29,03€
27,31€ - 29,03€
Current price 27,31€
Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
50,63€ - 51,47€
50,63€ - 51,47€
Current price 50,63€
38,12€ / kg

Rinti - Chicko Kaustange Small 9x150g

Rinti
In stock

Rinti - Chicko Kaustange Small 9x150g

Original price 59,29€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
50,63€ - 51,47€
50,63€ - 51,47€
Current price 50,63€
Save up to 15% Save %
Original price 20,28€
Original price 20,28€ - Original price 20,28€
Original price 20,28€
19,43€ - 20,75€
19,43€ - 20,75€
Current price 19,43€
4,85€ / kg

Rinti - Kennerfleisch Pouch 10x400g

Rinti
In stock

Original price 20,28€
Original price 20,28€ - Original price 20,28€
Original price 20,28€
19,43€ - 20,75€
19,43€ - 20,75€
Current price 19,43€
Save up to 4% Save %
Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
28,43€ - 31,32€
28,43€ - 31,32€
Current price 28,43€
52,20€ / kg

Rinti - Sensible Snack 12x50g

Rinti
In stock

Rinti - Sensible Snack 12x50g

Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
28,43€ - 31,32€
28,43€ - 31,32€
Current price 28,43€
Save up to 10% Save %
Original price 22,68€
Original price 22,68€ - Original price 22,68€
Original price 22,68€
20,03€ - 24,47€
20,03€ - 24,47€
Current price 20,03€
5,48€ / kg

Rinti - Leichte Beute 10x400g

Rinti
In stock

Rinti - Leichte Beute 10x400g

Original price 22,68€
Original price 22,68€ - Original price 22,68€
Original price 22,68€
20,03€ - 24,47€
20,03€ - 24,47€
Current price 20,03€
Save up to 12% Save %
Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
Current price 25,67€
25,67€ - 25,67€
Current price 25,67€
35,65€ / kg

Rinti Chicko Mini Snack 12x60g

Rinti
In stock

Rinti Chicko Mini Snack 12x60g

Original price 31,54€
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
Current price 25,67€
25,67€ - 25,67€
Current price 25,67€
Save 19% Save %
Original price 22,08€
Original price 22,08€ - Original price 22,08€
Original price 22,08€
20,03€ - 22,79€
20,03€ - 22,79€
Current price 20,03€
12,51€ / kg

MAC's CAT - Schale 16x100g

MACs
In stock

MAC's CAT - Schale 16x100g

Original price 22,08€
Original price 22,08€ - Original price 22,08€
Original price 22,08€
20,03€ - 22,79€
20,03€ - 22,79€
Current price 20,03€
Save up to 9% Save %
Original price 25,13€ - Original price 27,29€
Original price 25,13€ - Original price 27,29€
Original price 25,13€
24,59€ - 27,29€
24,59€ - 27,29€
Current price 24,59€
5,68€ / kg

MAC's DOG - Puppy Dose 6x800g

MACs
In stock

MAC's DOG - Puppy Dose 6x800g

Original price 25,13€ - Original price 27,29€
Original price 25,13€ - Original price 27,29€
Original price 25,13€
24,59€ - 27,29€
24,59€ - 27,29€
Current price 24,59€
Save up to 2% Save %
Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,11€ - 29,39€
18,11€ - 29,39€
Current price 18,11€
15,48€ / kg

MAC's CAT - Pouch 12x100g

MACs
In stock

Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,11€ - 29,39€
18,11€ - 29,39€
Current price 18,11€
Save up to 3% Save %
Original price 16,20€ - Original price 16,20€
Original price 16,20€
24,71€
24,71€ - 24,71€
Current price 24,71€
10,29€ / kg

MAC's CAT - Pur Dose 6x400g

MACs
In stock

MAC's CAT - Pur Dose 6x400g

Original price 16,20€ - Original price 16,20€
Original price 16,20€
24,71€
24,71€ - 24,71€
Current price 24,71€
Original price 14,33€ - Original price 17,93€
Original price 14,33€ - Original price 17,93€
Original price 14,33€
14,39€ - 25,67€
14,39€ - 25,67€
Current price 14,39€
7,05€ / kg

MAC's DOG - Dose 6x400g

MACs
In stock

MAC's DOG - Dose 6x400g

Original price 14,33€ - Original price 17,93€
Original price 14,33€ - Original price 17,93€
Original price 14,33€
14,39€ - 25,67€
14,39€ - 25,67€
Current price 14,39€
Save up to 4% Save %
Original price 20,09€ - Original price 30,89€
Original price 20,09€ - Original price 30,89€
Original price 20,09€
20,51€ - 30,83€
20,51€ - 30,83€
Current price 20,51€
9,49€ / kg

MAC's DOG - Monoprotein Dose 6x400g

MACs
In stock

MAC's DOG - Monoprotein Dose 6x400g

Original price 20,09€ - Original price 30,89€
Original price 20,09€ - Original price 30,89€
Original price 20,09€
20,51€ - 30,83€
20,51€ - 30,83€
Current price 20,51€
Save up to 16% Save %
Original price 44,82€ - Original price 44,82€
Original price 44,82€
44,82€
44,82€ - 44,82€
Current price 44,82€
49,80€ / kg

MAC's DOG - Monoprotein Snack 9x100g

MACs
In stock

Original price 44,82€ - Original price 44,82€
Original price 44,82€
44,82€
44,82€ - 44,82€
Current price 44,82€
Original price 28,19€ - Original price 28,19€
Original price 28,19€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
3,74€ / kg

Bozita Cat - Indoor& Sterilised Grain free Reindeer

Bozita
In stock

Bozita Cat - Indoor& Sterilised Grain free Reindeer

Original price 28,19€ - Original price 28,19€
Original price 28,19€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
22,11€ / kg

Applaws Cat - Senior Dosen 24x70g

Applaws
In stock

Applaws Cat - Senior Dosen 24x70g

Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
24,30€ - 24,77€
24,30€ - 24,77€
Current price 24,30€
15,48€ / kg

Animonda Cat - Schale Integra Protect Adult Sensible 16x100g

Animonda
In stock

Animonda Cat - Schale Integra Protect Adult Sensible 16x100g

Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
24,30€ - 24,77€
24,30€ - 24,77€
Current price 24,30€
Save up to 2% Save %
Original price 25,13€ - Original price 25,13€
Original price 25,13€
25,13€ - 26,39€
25,13€ - 26,39€
Current price 25,13€
5,23€ / kg

Animonda Dog - GranCarno Adult Sensitive 6x800g

Animonda
In stock

Animonda Dog - GranCarno Adult Sensitive 6x800g

Original price 25,13€ - Original price 25,13€
Original price 25,13€
25,13€ - 26,39€
25,13€ - 26,39€
Current price 25,13€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.