Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 23,69€
Original price 23,69€ - Original price 23,69€
Original price 23,69€
Current price 23,63€
23,63€ - 23,63€
Current price 23,63€
9,84€ / kg

Betty's Landhausküche Cat - Senior Dosen 6x400g

Betty´s Landhausküche
In stock

Betty's Landhausküche Cat - Senior Dosen 6x400g

Original price 23,69€
Original price 23,69€ - Original price 23,69€
Original price 23,69€
Current price 23,63€
23,63€ - 23,63€
Current price 23,63€
Save 0% Save %
Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
23,99€ - 24,11€
23,99€ - 24,11€
Current price 23,99€
19,99€ / kg

Betty's Landhausküche Cat Senior - Pouchbeutel 12x100g

Betty´s Landhausküche
In stock

Betty's Landhausküche Cat Senior - Pouchbeutel 12x100g

Original price 24,34€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
23,99€ - 24,11€
23,99€ - 24,11€
Current price 23,99€
Save up to 1% Save %
Original price 24,41€
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,11€ - 24,35€
24,11€ - 24,35€
Current price 24,11€
10,04€ / kg

Betty's Landhausküche Cat - Kitten Dosen 6x400g

Betty´s Landhausküche
In stock

Betty's Landhausküche Cat - Kitten Dosen 6x400g

Original price 24,41€
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,11€ - 24,35€
24,11€ - 24,35€
Current price 24,11€
Save up to 1% Save %
Original price 120,54€ - Original price 120,54€
Original price 120,54€
120,54€
120,54€ - 120,54€
Current price 120,54€
48,21€ / kg

Dr. Clauder´s Dog Snack Trainee Mega Mix

muunchy.de
In stock

Dr. Clauder´s Dog Snack Trainee Mega Mix -

Original price 120,54€ - Original price 120,54€
Original price 120,54€
120,54€
120,54€ - 120,54€
Current price 120,54€
Original price 30,29€
Original price 30,29€ - Original price 30,29€
Original price 30,29€
Current price 28,80€
28,80€ - 28,80€
Current price 28,80€
1,15€ / l

Vulkatec Zeolith 2,5 - 5mm BUNT +

Vulkatec
In stock

Vulkatec Zeolith 2,5 - 5mm BUNT +

Original price 30,29€
Original price 30,29€ - Original price 30,29€
Original price 30,29€
Current price 28,80€
28,80€ - 28,80€
Current price 28,80€
Save 5% Save %
Original price 30,72€ - Original price 30,72€
Original price 30,72€
31,07€
31,07€ - 31,07€
Current price 31,07€
10,35€ / kg

St Hippolyt Knoblizem

St. Hippolyt
In stock

St Hippolyt Knoblizem

Original price 30,72€ - Original price 30,72€
Original price 30,72€
31,07€
31,07€ - 31,07€
Current price 31,07€
Original price 45,54€ - Original price 45,54€
Original price 45,54€
45,54€
45,54€ - 45,54€
Current price 45,54€
1,82€ / kg

Sonnenblumenkerne gestr

Diverse
In stock

Sonnenblumenkerne gestr

Original price 45,54€ - Original price 45,54€
Original price 45,54€
45,54€
45,54€ - 45,54€
Current price 45,54€
Original price 15,60€ - Original price 15,60€
Original price 15,60€
20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
0,81€ / kg

Ralinger Viehsalz/Steinsalz

Ralinger
In stock

Ralinger Viehsalz/Steinsalz

Original price 15,60€ - Original price 15,60€
Original price 15,60€
20,39€
20,39€ - 20,39€
Current price 20,39€
Original price 25,86€ - Original price 25,86€
Original price 25,86€
28,79€
28,79€ - 28,79€
Current price 28,79€
1,15€ / kg

Ralinger Natursalzbrocken

Ralinger
In stock

Ralinger Natursalzbrocken

Original price 25,86€ - Original price 25,86€
Original price 25,86€
28,79€
28,79€ - 28,79€
Current price 28,79€
Original price 39,96€ - Original price 39,96€
Original price 39,96€
39,96€
39,96€ - 39,96€
Current price 39,96€
2,66€ / kg

Pferdgerecht Futter Natur

Agrobs
In stock

Pferdgerecht Futter Natur

Original price 39,96€ - Original price 39,96€
Original price 39,96€
39,96€
39,96€ - 39,96€
Current price 39,96€
Original price 27,35€ - Original price 27,35€
Original price 27,35€
27,35€
27,35€ - 27,35€
Current price 27,35€
1,36€ / kg

Mawel Alpaka und Kameliden

Höveler
In stock

Mawel Alpaka und Kameliden

Original price 27,35€ - Original price 27,35€
Original price 27,35€
27,35€
27,35€ - 27,35€
Current price 27,35€
Original price 10,19€ - Original price 71,99€
Original price 10,19€ - Original price 71,99€
Original price 10,19€
13,79€ - 71,99€
13,79€ - 71,99€
Current price 13,79€
3,59€ / kg

Manna Spezial Gartendünger

Hauert
Low stock

Manna Spezial Gartendünger

Original price 10,19€ - Original price 71,99€
Original price 10,19€ - Original price 71,99€
Original price 10,19€
13,79€ - 71,99€
13,79€ - 71,99€
Current price 13,79€
Save up to 12% Save %
Original price 34,79€ - Original price 62,39€
Original price 34,79€ - Original price 62,39€
Original price 34,79€
26,39€ - 62,39€
26,39€ - 62,39€
Current price 26,39€
3,11€ / kg

Manna Rasendünger Turbo

Hauert
Low stock

Manna Rasendünger Turbo

Original price 34,79€ - Original price 62,39€
Original price 34,79€ - Original price 62,39€
Original price 34,79€
26,39€ - 62,39€
26,39€ - 62,39€
Current price 26,39€
Save up to 24% Save %
Original price 25,19€ - Original price 75,59€
Original price 25,19€ - Original price 75,59€
Original price 25,19€
23,39€ - 75,59€
23,39€ - 75,59€
Current price 23,39€
3,77€ / kg

Manna Rasendünger m. Bodenaktivator

Hauert
Low stock

Manna Rasendünger m. Bodenaktivator

Original price 25,19€ - Original price 75,59€
Original price 25,19€ - Original price 75,59€
Original price 25,19€
23,39€ - 75,59€
23,39€ - 75,59€
Current price 23,39€
Save up to 7% Save %
Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€
20,99€ - 62,39€
20,99€ - 62,39€
Current price 20,99€
6,23€ / kg

Manna Progress Sommer Rasend

Hauert
Low stock

Manna Progress Sommer Rasend

Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€
20,99€ - 62,39€
20,99€ - 62,39€
Current price 20,99€
Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€
17,87€ - 47,75€
17,87€ - 47,75€
Current price 17,87€
4,77€ / kg

Manna Progress Herbst Rasend

Hauert
In stock

Manna Progress Herbst Rasend

Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€ - Original price 62,39€
Original price 19,19€
17,87€ - 47,75€
17,87€ - 47,75€
Current price 17,87€
Save up to 23% Save %
Original price 19,19€ - Original price 83,99€
Original price 19,19€ - Original price 83,99€
Original price 19,19€
19,67€ - 80,99€
19,67€ - 80,99€
Current price 19,67€
4,49€ / kg

Manna Progress Frühlings Rasend

Hauert
Low stock

Manna Progress Frühlings Rasend

Original price 19,19€ - Original price 83,99€
Original price 19,19€ - Original price 83,99€
Original price 19,19€
19,67€ - 80,99€
19,67€ - 80,99€
Current price 19,67€
Save up to 14% Save %
Original price 33,59€
Original price 33,59€ - Original price 33,59€
Original price 33,59€
Current price 31,43€
31,43€ - 31,43€
Current price 31,43€
3,14€ / kg

Manna Herbst-Rasendünger

Hauert
In stock

Manna Herbst-Rasendünger

Original price 33,59€
Original price 33,59€ - Original price 33,59€
Original price 33,59€
Current price 31,43€
31,43€ - 31,43€
Current price 31,43€
Save 6% Save %
Original price 30,11€ - Original price 139,55€
Original price 30,11€
30,11€ - 140,27€
30,11€ - 140,27€
Current price 30,11€
5,61€ / kg

Kanne Energiebarren

Kanne
In stock

Kanne Energiebarren

Original price 30,11€ - Original price 139,55€
Original price 30,11€
30,11€ - 140,27€
30,11€ - 140,27€
Current price 30,11€
Original price 32,22€
Original price 32,22€ - Original price 32,22€
Original price 32,22€
Current price 30,59€
30,59€ - 30,59€
Current price 30,59€
1,52€ / kg

Hartog Strength

Hartog
In stock

Hartog Strength

Original price 32,22€
Original price 32,22€ - Original price 32,22€
Original price 32,22€
Current price 30,59€
30,59€ - 30,59€
Current price 30,59€
Save 5% Save %
Original price 35,34€ - Original price 35,34€
Original price 35,34€
35,34€
35,34€ - 35,34€
Current price 35,34€
1,96€ / kg

Hartog Comfort

Hartog
In stock

Hartog Comfort

Original price 35,34€ - Original price 35,34€
Original price 35,34€
35,34€
35,34€ - 35,34€
Current price 35,34€
Original price 39,89€ - Original price 39,89€
Original price 39,89€
39,89€
39,89€ - 39,89€
Current price 39,89€
1,99€ / kg

Gurbe Due Evo Probiotic

Gurbe
In stock

Gurbe Due Evo Probiotic

Original price 39,89€ - Original price 39,89€
Original price 39,89€
39,89€
39,89€ - 39,89€
Current price 39,89€
Original price 77,94€ - Original price 77,94€
Original price 77,94€
85,31€
85,31€ - 85,31€
Current price 85,31€
3,41€ / kg

Erdnusskerne Bruch - mm

Diverse
In stock

Erdnusskerne Bruch - mm

Original price 77,94€ - Original price 77,94€
Original price 77,94€
85,31€
85,31€ - 85,31€
Current price 85,31€
Original price 26,28€ - Original price 59,88€
Original price 26,28€
28,91€ - 59,88€
28,91€ - 59,88€
Current price 28,91€
19,96€ / kg

Equipur Zink forte Pellet

Vetripharm
Low stock

Equipur Zink forte Pellet

Original price 26,28€ - Original price 59,88€
Original price 26,28€
28,91€ - 59,88€
28,91€ - 59,88€
Current price 28,91€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.