Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
8,34€ - 65,99€
8,34€ - 65,99€
Current price 8,34€
8,34€ / kg

Bosch HPC Menue Senior Tierwohl-Huhn

Bosch
Low stock

Bosch HPC Menue Senior Tierwohl-Huhn

Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
8,34€ - 65,99€
8,34€ - 65,99€
Current price 8,34€
Save up to 8% Save %
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
8,15€ - 69,23€
8,15€ - 69,23€
Current price 8,15€
8,15€ / kg

Bosch HPC Menue Adult Rind

Bosch
In stock

Bosch HPC Menue Adult Rind

Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
8,15€ - 69,23€
8,15€ - 69,23€
Current price 8,15€
Save up to 4% Save %
Original price 8,34€ - Original price 19,79€
Original price 8,34€
8,39€ - 19,79€
8,39€ - 19,79€
Current price 8,39€
8,39€ / kg

Bosch HPC Menue Mini Junior Tierwohl Huhn

Bosch
In stock

Bosch HPC Menue Mini Junior Tierwohl Huhn

Original price 8,34€ - Original price 19,79€
Original price 8,34€
8,39€ - 19,79€
8,39€ - 19,79€
Current price 8,39€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
7,91€ - 71,94€
7,91€ - 71,94€
Current price 7,91€
7,91€ / kg

Bosch HPC Menue Junior Tierwohl-Pute

Bosch
In stock

Bosch HPC Menue Junior Tierwohl-Pute

Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
7,91€ - 71,94€
7,91€ - 71,94€
Current price 7,91€
Save up to 5% Save %
Original price 12,23€ - Original price 28,79€
Original price 12,23€ - Original price 28,79€
Original price 12,23€
9,71€ - 28,79€
9,71€ - 28,79€
Current price 9,71€
2,15€ / kg

Chipsi Mais

Chipsi
In stock

Chipsi Mais

Original price 12,23€ - Original price 28,79€
Original price 12,23€ - Original price 28,79€
Original price 12,23€
9,71€ - 28,79€
9,71€ - 28,79€
Current price 9,71€
Save up to 21% Save %
Original price 26,27€
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
Current price 22,43€
22,43€ - 22,43€
Current price 22,43€
27,35€ / kg

Miamor Cat Cream 5x15g (11er Pack)

Miamor
In stock

Miamor Cat Cream 5x15g (11er Pack)

Original price 26,27€
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
Current price 22,43€
22,43€ - 22,43€
Current price 22,43€
Save 15% Save %
Original price 17,93€ - Original price 26,57€
Original price 17,93€
17,93€ - 26,57€
17,93€ - 26,57€
Current price 17,93€
11,07€ / kg

LandFleisch Hypoallergen 6x400g

LandFleisch
In stock

LandFleisch Hypoallergen 6x400g

Original price 17,93€ - Original price 26,57€
Original price 17,93€
17,93€ - 26,57€
17,93€ - 26,57€
Current price 17,93€
Original price 18,65€ - Original price 18,65€
Original price 18,65€
18,65€
18,65€ - 18,65€
Current price 18,65€
3,88€ / kg

LandFleisch Dog Classic 6x800g

LandFleisch
In stock

Original price 18,65€ - Original price 18,65€
Original price 18,65€
18,65€
18,65€ - 18,65€
Current price 18,65€
Original price 18,65€ - Original price 18,65€
Original price 18,65€
18,65€
18,65€ - 18,65€
Current price 18,65€
3,88€ / kg

LandFleisch Classic Junior 6x800g

LandFleisch
In stock

LandFleisch Classic Junior 6x800g

Original price 18,65€ - Original price 18,65€
Original price 18,65€
18,65€
18,65€ - 18,65€
Current price 18,65€
Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
53,99€ - 62,51€
53,99€ - 62,51€
Current price 53,99€
8,33€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter 7,5kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter 7,5kg

Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
53,99€ - 62,51€
53,99€ - 62,51€
Current price 53,99€
Save up to 14% Save %
Original price 27,71€
Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
21,83€ - 27,71€
21,83€ - 27,71€
Current price 21,83€
13,85€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter 2kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter 2kg

Original price 27,71€
Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
21,83€ - 27,71€
21,83€ - 27,71€
Current price 21,83€
Save up to 21% Save %
Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,19€
61,19€ - 61,19€
Current price 61,19€
8,15€ / kg

Applaws Cat Kitten Trockenfutter 7,5kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Kitten Trockenfutter 7,5kg

Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,19€
61,19€ - 61,19€
Current price 61,19€
Save 2% Save %
Original price 25,92€ - Original price 25,92€
Original price 25,92€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
1,55€ / kg

marstall Wiesen-Cobs

marstall
In stock

marstall Wiesen-Cobs

Original price 25,92€ - Original price 25,92€
Original price 25,92€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
Original price 39,12€ - Original price 39,12€
Original price 39,12€
39,12€
39,12€ - 39,12€
Current price 39,12€
1,95€ / kg

marstall Vito

marstall
In stock

marstall Vito

Original price 39,12€ - Original price 39,12€
Original price 39,12€
39,12€
39,12€ - 39,12€
Current price 39,12€
Original price 26,04€ - Original price 36,54€
Original price 26,04€ - Original price 36,54€
Original price 26,04€
26,04€ - 34,91€
26,04€ - 34,91€
Current price 26,04€
2,32€ / kg

marstall Sinfonie

marstall
In stock

Original price 26,04€ - Original price 36,54€
Original price 26,04€ - Original price 36,54€
Original price 26,04€
26,04€ - 34,91€
26,04€ - 34,91€
Current price 26,04€
Save up to 4% Save %
Original price 51,84€ - Original price 113,40€
Original price 51,84€ - Original price 113,40€
Original price 51,84€
51,84€ - 101,82€
51,84€ - 101,82€
Current price 51,84€
10,01€ / kg

marstall Huf-Regulator

marstall
Low stock

marstall Huf-Regulator

Original price 51,84€ - Original price 113,40€
Original price 51,84€ - Original price 113,40€
Original price 51,84€
51,84€ - 101,82€
51,84€ - 101,82€
Current price 51,84€
Save up to 12% Save %
Original price 27,36€
Original price 27,36€ - Original price 27,36€
Original price 27,36€
Current price 26,63€
26,63€ - 26,63€
Current price 26,63€
1,33€ / kg

marstall Haferfrei

marstall
In stock

marstall Haferfrei

Original price 27,36€
Original price 27,36€ - Original price 27,36€
Original price 27,36€
Current price 26,63€
26,63€ - 26,63€
Current price 26,63€
Save 3% Save %
Original price 42,72€ - Original price 42,72€
Original price 42,72€
42,72€
42,72€ - 42,72€
Current price 42,72€
2,13€ / kg

marstall Gastro-Müsli

marstall
In stock

marstall Gastro-Müsli

Original price 42,72€ - Original price 42,72€
Original price 42,72€
42,72€
42,72€ - 42,72€
Current price 42,72€
Original price 26,22€ - Original price 26,22€
Original price 26,22€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
1,49€ / kg

marstall Freizeit

marstall
In stock

marstall Freizeit

Original price 26,22€ - Original price 26,22€
Original price 26,22€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
Original price 21,54€ - Original price 71,22€
Original price 21,54€ - Original price 71,22€
Original price 21,54€
22,43€ - 62,51€
22,43€ - 62,51€
Current price 22,43€
2,24€ / kg

marstall Force

marstall
In stock

marstall Force

Original price 21,54€ - Original price 71,22€
Original price 21,54€ - Original price 71,22€
Original price 21,54€
22,43€ - 62,51€
22,43€ - 62,51€
Current price 22,43€
Save up to 12% Save %
Original price 35,16€ - Original price 35,16€
Original price 35,16€
35,16€
35,16€ - 35,16€
Current price 35,16€
2,34€ / kg

marstall Faser-Light

marstall
In stock

marstall Faser-Light

Original price 35,16€ - Original price 35,16€
Original price 35,16€
35,16€
35,16€ - 35,16€
Current price 35,16€
Original price 23,82€ - Original price 35,34€
Original price 23,82€ - Original price 35,34€
Original price 23,82€
23,52€ - 32,75€
23,52€ - 32,75€
Current price 23,52€
2,62€ / kg

marstall Bergwiesen-Mash

marstall
In stock

marstall Bergwiesen-Mash

Original price 23,82€ - Original price 35,34€
Original price 23,82€ - Original price 35,34€
Original price 23,82€
23,52€ - 32,75€
23,52€ - 32,75€
Current price 23,52€
Save up to 7% Save %
Original price 35,70€ - Original price 35,70€
Original price 35,70€
42,83€
42,83€ - 42,83€
Current price 42,83€
2,14€ / kg

marstall Basis

marstall
In stock

marstall Basis

Original price 35,70€ - Original price 35,70€
Original price 35,70€
42,83€
42,83€ - 42,83€
Current price 42,83€
Original price 3,59€ - Original price 32,39€
Original price 3,59€ - Original price 32,39€
Original price 3,59€
3,47€ - 28,91€
3,47€ - 28,91€
Current price 3,47€
5,04€ / kg

Josera JosiCat Crunchy Chicken

JosiCat
In stock

Josera JosiCat Crunchy Chicken

Original price 3,59€ - Original price 32,39€
Original price 3,59€ - Original price 32,39€
Original price 3,59€
3,47€ - 28,91€
3,47€ - 28,91€
Current price 3,47€
Save up to 11% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.