Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
13,85€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter Senior 2kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter Senior 2kg

Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
15,39€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter Seefisch & Lachs 1,8kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter Seefisch & Lachs 1,8kg

Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 60,89€
60,89€ - 60,89€
Current price 60,89€
10,14€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter 6kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter 6kg

Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 60,89€
60,89€ - 60,89€
Current price 60,89€
Save 3% Save %
Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
22,55€ / kg

Applaws Cat PB MP Huhn

Applaws
In stock

Applaws Cat PB MP Huhn

Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
22,55€ / kg

Applaws Cat PB MP Fisch in Gelee

Applaws
In stock

Applaws Cat PB MP Fisch in Gelee

Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
22,55€ / kg

Applaws Cat PB MP Fisch

Applaws
In stock

Applaws Cat PB MP Fisch

Original price 18,95€ - Original price 18,95€
Original price 18,95€
18,95€
18,95€ - 18,95€
Current price 18,95€
Original price 16,43€ - Original price 29,99€
Original price 16,43€ - Original price 29,99€
Original price 16,43€
16,43€ - 29,63€
16,43€ - 29,63€
Current price 16,43€
15,82€ / kg

Applaws Cat MP Huhn Selection

Applaws
In stock

Applaws Cat MP Huhn Selection

Original price 16,43€ - Original price 29,99€
Original price 16,43€ - Original price 29,99€
Original price 16,43€
16,43€ - 29,63€
16,43€ - 29,63€
Current price 16,43€
Save up to 1% Save %
Original price 59,95€ - Original price 59,95€
Original price 59,95€
59,95€
59,95€ - 59,95€
Current price 59,95€
17,84€ / kg

Applaws Cat MP Fisch Selection in Gelee

Applaws
In stock

Applaws Cat MP Fisch Selection in Gelee

Original price 59,95€ - Original price 59,95€
Original price 59,95€
59,95€
59,95€ - 59,95€
Current price 59,95€
Original price 28,80€
Original price 28,80€ - Original price 28,80€
Original price 28,80€
26,27€ - 28,31€
26,27€ - 28,31€
Current price 26,27€
8,84€ / kg

Vom Feinsten Dog Mini Adult 32x100g

Animonda
In stock

Vom Feinsten Dog Mini Adult 32x100g

Original price 28,80€
Original price 28,80€ - Original price 28,80€
Original price 28,80€
26,27€ - 28,31€
26,27€ - 28,31€
Current price 26,27€
Save up to 9% Save %
Original price 27,55€ - Original price 27,55€
Original price 27,55€
27,55€
27,55€ - 27,55€
Current price 27,55€
11,47€ / kg

Sheba Selection Sauce 28x85g

Sheba
Low stock

Sheba Selection Sauce 28x85g

Original price 27,55€ - Original price 27,55€
Original price 27,55€
27,55€
27,55€ - 27,55€
Current price 27,55€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
215,63€ / kg

Sammy Rinderstreifen

Sammy´s
In stock

Sammy Rinderstreifen

Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
Original price 11,99€ - Original price 19,19€
Original price 11,99€
13,31€ - 19,19€
13,31€ - 19,19€
Current price 13,31€
13,31€ / kg

Pfiffikus Meisenknödel

Pfiffikus
In stock

Pfiffikus Meisenknödel

Original price 11,99€ - Original price 19,19€
Original price 11,99€
13,31€ - 19,19€
13,31€ - 19,19€
Current price 13,31€
Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€
4,79€ - 35,51€
4,79€ - 35,51€
Current price 4,79€
4,31€ / kg

Nat-Pfi Weichfutter Insekt

Natürlich Piffikus
In stock

Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€
4,79€ - 35,51€
4,79€ - 35,51€
Current price 4,79€
Original price 3,95€ - Original price 27,59€
Original price 3,95€ - Original price 27,59€
Original price 3,95€
3,95€ - 26,99€
3,95€ - 26,99€
Current price 3,95€
2,69€ / kg

Nat-Pfi Vital-Mix Insekt

Natürlich Piffikus
In stock

Nat-Pfi Vital-Mix Insekt

Original price 3,95€ - Original price 27,59€
Original price 3,95€ - Original price 27,59€
Original price 3,95€
3,95€ - 26,99€
3,95€ - 26,99€
Current price 3,95€
Save up to 2% Save %
Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€
4,79€ - 33,11€
4,79€ - 33,11€
Current price 4,79€
4,31€ / kg

Nat-Pfi Müsli-Mix Insekt

Natürlich Piffikus
In stock

Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€ - Original price 34,79€
Original price 4,79€
4,79€ - 33,11€
4,79€ - 33,11€
Current price 4,79€
Save up to 5% Save %
Original price 28,74€ - Original price 28,74€
Original price 28,74€
28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
1,92€ / kg

marstall Naturell-Mix

marstall
In stock

marstall Naturell-Mix

Original price 28,74€ - Original price 28,74€
Original price 28,74€
28,91€
28,91€ - 28,91€
Current price 28,91€
Original price 51,30€
Original price 51,30€ - Original price 51,30€
Original price 51,30€
Current price 48,11€
48,11€ - 48,11€
Current price 48,11€
3,20€ / kg

marstall MyoCare-Müsli

marstall
In stock

marstall MyoCare-Müsli

Original price 51,30€
Original price 51,30€ - Original price 51,30€
Original price 51,30€
Current price 48,11€
48,11€ - 48,11€
Current price 48,11€
Save 6% Save %
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,59€ - 22,91€
18,59€ - 22,91€
Current price 18,59€
4,24€ / kg

Josera JosiDog Paté 12x400g

JosiDog
In stock

Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,59€ - 22,91€
18,59€ - 22,91€
Current price 18,59€
Original price 14,26€ - Original price 14,26€
Original price 14,26€
15,95€ - 18,23€
15,95€ - 18,23€
Current price 15,95€
3,20€ / kg

Josera JosiCat in sauce 12x415gD

JosiCat
In stock

Josera JosiCat in sauce 12x415gD

Original price 14,26€ - Original price 14,26€
Original price 14,26€
15,95€ - 18,23€
15,95€ - 18,23€
Current price 15,95€
Original price 17,14€ - Original price 17,14€
Original price 17,14€
20,02€
20,02€ - 20,02€
Current price 20,02€
4,17€ / kg

Josera JosiCat in jelly 12x400gD

JosiCat
In stock

Josera JosiCat in jelly 12x400gD

Original price 17,14€ - Original price 17,14€
Original price 17,14€
20,02€
20,02€ - 20,02€
Current price 20,02€
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
21,23€ - 21,59€
21,23€ - 21,59€
Current price 21,23€
10,40€ / kg

Integra Protect Urinary 24x85g

Animonda
In stock

Integra Protect Urinary 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
21,23€ - 21,59€
21,23€ - 21,59€
Current price 21,23€
Save up to 7% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
21,71€ - 22,19€
21,71€ - 22,19€
Current price 21,71€
10,87€ / kg

Integra Protect Sensitive 24x85g

Animonda
In stock

Integra Protect Sensitive 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
21,71€ - 22,19€
21,71€ - 22,19€
Current price 21,71€
Save up to 5% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
22,07€ - 22,43€
22,07€ - 22,43€
Current price 22,07€
10,99€ / kg

Integra Protect Renal 24x85g

Animonda
In stock

Integra Protect Renal 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
22,07€ - 22,43€
22,07€ - 22,43€
Current price 22,07€
Save up to 3% Save %
Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,51€ - 21,47€
20,51€ - 21,47€
Current price 20,51€
10,52€ / kg

Integra Protect Diabetes 24x85g

Animonda
In stock

Integra Protect Diabetes 24x85g

Original price 22,75€
Original price 22,75€ - Original price 22,75€
Original price 22,75€
20,51€ - 21,47€
20,51€ - 21,47€
Current price 20,51€
Save up to 10% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.