Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 18,67€ - Original price 18,67€
Original price 18,67€
18,67€
18,67€ - 18,67€
Current price 18,67€
25,93€ / kg

Dreamies Käse Mega Pack

Dreamies
In stock

Dreamies Käse Mega Pack

Original price 18,67€ - Original price 18,67€
Original price 18,67€
18,67€
18,67€ - 18,67€
Current price 18,67€
Original price 17,99€ - Original price 23,99€
Original price 17,99€
17,99€ - 23,99€
17,99€ - 23,99€
Current price 17,99€
35,98€ / kg

Dr. Clauder's Dog Snack Trainee 500g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Dog Snack Trainee 500g

Original price 17,99€ - Original price 23,99€
Original price 17,99€
17,99€ - 23,99€
17,99€ - 23,99€
Current price 17,99€
Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
59,29€
59,29€ - 59,29€
Current price 59,29€
32,93€ / kg

Dokas KauTwist Rind-Pansen

Dokas
In stock

Dokas KauTwist Rind-Pansen

Original price 59,29€ - Original price 59,29€
Original price 59,29€
59,29€
59,29€ - 59,29€
Current price 59,29€
Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
36,04€
36,04€ - 36,04€
Current price 36,04€
42,90€ / kg

Dokas Kaninchenrücken

Dokas
In stock

Dokas Kaninchenrücken

Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
36,04€
36,04€ - 36,04€
Current price 36,04€
Original price 25,12€ - Original price 25,12€
Original price 25,12€
25,12€ - 26,27€
25,12€ - 26,27€
Current price 25,12€
37,52€ / kg

Dokas Kaninchenohr 7 Stück

Dokas
In stock

Dokas Kaninchenohr 7 Stück

Original price 25,12€ - Original price 25,12€
Original price 25,12€
25,12€ - 26,27€
25,12€ - 26,27€
Current price 25,12€
Original price 36,04€
Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
Current price 35,27€
35,27€ - 35,27€
Current price 35,27€
50,38€ / kg

Dokas Kaninchen-Rippen

Dokas
In stock

Dokas Kaninchen-Rippen

Original price 36,04€
Original price 36,04€ - Original price 36,04€
Original price 36,04€
Current price 35,27€
35,27€ - 35,27€
Current price 35,27€
Save 2% Save %
Original price 26,50€ - Original price 26,50€
Original price 26,50€
27,95€ - 29,39€
27,95€ - 29,39€
Current price 27,95€
2.795,00€ / kg

Dokas Dog Hühner-Rolle 32x10g

Dokas
In stock

Dokas Dog Hühner-Rolle 32x10g

Original price 26,50€ - Original price 26,50€
Original price 26,50€
27,95€ - 29,39€
27,95€ - 29,39€
Current price 27,95€
Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
37,19€
37,19€ - 37,19€
Current price 37,19€
12,82€ / kg

DentaStix MP mittelgr.Hund

Pedigree
In stock

DentaStix MP mittelgr.Hund

Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
37,19€
37,19€ - 37,19€
Current price 37,19€
Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
35,39€
35,39€ - 35,39€
Current price 35,39€
16,08€ / kg

DentaStix Care kleiner Hund

Pedigree
In stock

DentaStix Care kleiner Hund

Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
35,39€
35,39€ - 35,39€
Current price 35,39€
Original price 15,35€ - Original price 32,11€
Original price 15,35€ - Original price 32,11€
Original price 15,35€
15,23€ - 34,55€
15,23€ - 34,55€
Current price 15,23€
13,11€ / kg

DentaStix Care große Hund

Pedigree
Low stock

DentaStix Care große Hund

Original price 15,35€ - Original price 32,11€
Original price 15,35€ - Original price 32,11€
Original price 15,35€
15,23€ - 34,55€
15,23€ - 34,55€
Current price 15,23€
Save up to 1% Save %
Original price 31,19€ - Original price 38,35€
Original price 31,19€ - Original price 38,35€
Original price 31,19€
32,63€ - 36,95€
32,63€ - 36,95€
Current price 32,63€
3,69€ / kg

Classic Bird WVF ohne Hirse

Classic Bird
In stock

Classic Bird WVF ohne Hirse

Original price 31,19€ - Original price 38,35€
Original price 31,19€ - Original price 38,35€
Original price 31,19€
32,63€ - 36,95€
32,63€ - 36,95€
Current price 32,63€
Save up to 4% Save %
Original price 47,81€ - Original price 47,81€
Original price 47,81€
58,07€
58,07€ - 58,07€
Current price 58,07€

Classic Bird Gartenknödel Insekten+Früchte

Classic Bird
In stock

Classic Bird Gartenknödel Insekten+Früchte

Original price 47,81€ - Original price 47,81€
Original price 47,81€
58,07€
58,07€ - 58,07€
Current price 58,07€
Original price 35,99€ - Original price 43,15€
Original price 35,99€ - Original price 43,15€
Original price 35,99€
34,31€ - 39,47€
34,31€ - 39,47€
Current price 34,31€
3,94€ / kg

CB Terassenmix schalenfr.

Classic Bird
In stock

CB Terassenmix schalenfr.

Original price 35,99€ - Original price 43,15€
Original price 35,99€ - Original price 43,15€
Original price 35,99€
34,31€ - 39,47€
34,31€ - 39,47€
Current price 34,31€
Save up to 9% Save %
Original price 4,55€ - Original price 19,19€
Original price 4,55€
4,55€ - 19,19€
4,55€ - 19,19€
Current price 4,55€
10,96€ / kg

Carny Huhn+Forelle

Animonda
In stock

Original price 4,55€ - Original price 19,19€
Original price 4,55€
4,55€ - 19,19€
4,55€ - 19,19€
Current price 4,55€
Original price 38,34€ - Original price 38,34€
Original price 38,34€
52,31€
52,31€ - 52,31€
Current price 52,31€
26,15€ / kg

Bosch Puppy Milk

Bosch
In stock

Bosch Puppy Milk

Original price 38,34€ - Original price 38,34€
Original price 38,34€
52,31€
52,31€ - 52,31€
Current price 52,31€
Original price 60,19€ - Original price 60,19€
Original price 60,19€
60,19€
60,19€ - 60,19€
Current price 60,19€
16,09€ / kg

Applaws Cat Thunfischfilet & Lachs 24x156g

Applaws
In stock

Original price 60,19€ - Original price 60,19€
Original price 60,19€
60,19€
60,19€ - 60,19€
Current price 60,19€
Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
22,11€ / kg

Applaws Cat Senior in Gelee 24x70gD

Applaws
In stock

Applaws Cat Senior in Gelee 24x70gD

Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
Original price 25,15€
Original price 25,15€ - Original price 25,15€
Original price 25,15€
24,36€ - 25,15€
24,36€ - 25,15€
Current price 24,36€
22,45€ / kg

Applaws Cat PB Thunfischfilet 16x70g

Applaws
In stock

Applaws Cat PB Thunfischfilet 16x70g

Original price 25,15€
Original price 25,15€ - Original price 25,15€
Original price 25,15€
24,36€ - 25,15€
24,36€ - 25,15€
Current price 24,36€
Save up to 3% Save %
Original price 18,86€ - Original price 18,86€
Original price 18,86€
18,86€
18,86€ - 18,86€
Current price 18,86€
22,45€ / kg

Applaws Cat PB Thunfischfilet 12x70g

Applaws
In stock

Applaws Cat PB Thunfischfilet 12x70g

Original price 18,86€ - Original price 18,86€
Original price 18,86€
18,86€
18,86€ - 18,86€
Current price 18,86€
Original price 25,15€ - Original price 25,15€
Original price 25,15€
25,15€ - 28,31€
25,15€ - 28,31€
Current price 25,15€
19,93€ / kg

Applaws Cat PB 16x70g

Applaws
In stock

Applaws Cat PB 16x70g

Original price 25,15€ - Original price 25,15€
Original price 25,15€
25,15€ - 28,31€
25,15€ - 28,31€
Current price 25,15€
Original price 18,86€ - Original price 18,86€
Original price 18,86€
18,86€
18,86€ - 18,86€
Current price 18,86€
22,45€ / kg

Applaws Cat PB 12x70g

Applaws
In stock

Applaws Cat PB 12x70g

Original price 18,86€ - Original price 18,86€
Original price 18,86€
18,86€
18,86€ - 18,86€
Current price 18,86€
Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
22,11€ / kg

Applaws Cat in Gelee 24x70gD

Applaws
In stock

Applaws Cat in Gelee 24x70gD

Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
37,15€
37,15€ - 37,15€
Current price 37,15€
Original price 37,15€
Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
31,91€ - 45,47€
31,91€ - 45,47€
Current price 31,91€
12,76€ / kg

Applaws Cat 24x70g

Applaws
In stock

Original price 37,15€
Original price 37,15€ - Original price 37,15€
Original price 37,15€
31,91€ - 45,47€
31,91€ - 45,47€
Current price 31,91€
Save up to 14% Save %
Original price 60,19€ - Original price 60,19€
Original price 60,19€
60,19€
60,19€ - 60,19€
Current price 60,19€
16,07€ / kg

Applaws Cat 24x156g

Applaws
In stock

Applaws Cat 24x156g

Original price 60,19€ - Original price 60,19€
Original price 60,19€
60,19€
60,19€ - 60,19€
Current price 60,19€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.