Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
6,71€ - 65,99€
6,71€ - 65,99€
Current price 6,71€
15,97€ / kg

Josera cat kittens

Josera
In stock

Josera Katze Kitten

Original price 5,99€ - Original price 65,99€
Original price 5,99€
6,71€ - 65,99€
6,71€ - 65,99€
Current price 6,71€
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€
5,99€ - 64,79€
5,99€ - 64,79€
Current price 5,99€
14,26€ / kg

Josera cat DailyCat

Josera
In stock

Josera Katze DailyCat

Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€ - Original price 64,79€
Original price 5,99€
5,99€ - 64,79€
5,99€ - 64,79€
Current price 5,99€
Save up to 5% Save %
Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,65€ - 20,75€
17,65€ - 20,75€
Current price 17,65€
12,74€ / kg

Josera cat 12x85g

Josera
In stock

Josera Katze 12x85g

Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,65€ - 20,75€
17,65€ - 20,75€
Current price 17,65€
Save up to 5% Save %
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€
22,91€ - 37,67€
22,91€ - 37,67€
Current price 22,91€
4,60€ / kg

Josera JosiDog Regular

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Regular

Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€
22,91€ - 37,67€
22,91€ - 37,67€
Current price 22,91€
Save up to 10% Save %
Original price 22,74€ - Original price 32,39€
Original price 22,74€ - Original price 32,39€
Original price 22,74€
22,19€ - 32,39€
22,19€ - 32,39€
Current price 22,19€
4,46€ / kg

Josera JosiDog Mini

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Mini

Original price 22,74€ - Original price 32,39€
Original price 22,74€ - Original price 32,39€
Original price 22,74€
22,19€ - 32,39€
22,19€ - 32,39€
Current price 22,19€
Save up to 2% Save %
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€
20,15€ - 37,67€
20,15€ - 37,67€
Current price 20,15€
4,05€ / kg

Josera JosiDog Master Mix

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Master Mix

Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€ - Original price 41,99€
Original price 22,74€
20,15€ - 37,67€
20,15€ - 37,67€
Current price 20,15€
Save up to 10% Save %
Original price 22,74€ - Original price 45,59€
Original price 22,74€ - Original price 45,59€
Original price 22,74€
22,31€ - 37,43€
22,31€ - 37,43€
Current price 22,31€
4,48€ / kg

Josera JosiDog Junior Sensitive

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Junior Sensitive

Original price 22,74€ - Original price 45,59€
Original price 22,74€ - Original price 45,59€
Original price 22,74€
22,31€ - 37,43€
22,31€ - 37,43€
Current price 22,31€
Save up to 18% Save %
Original price 45,59€
Original price 45,59€ - Original price 45,59€
Original price 45,59€
Current price 39,35€
39,35€ - 39,35€
Current price 39,35€
2,59€ / kg

Josera JosiDog Junior 15kg

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Junior 15kg

Original price 45,59€
Original price 45,59€ - Original price 45,59€
Original price 45,59€
Current price 39,35€
39,35€ - 39,35€
Current price 39,35€
Save 14% Save %
Original price 47,99€
Original price 47,99€ - Original price 47,99€
Original price 47,99€
Current price 46,31€
46,31€ - 46,31€
Current price 46,31€
3,05€ / kg

Josera JosiDog Family 15kg

JosiDog
In stock

Josera JosiDog Family 15kg

Original price 47,99€
Original price 47,99€ - Original price 47,99€
Original price 47,99€
Current price 46,31€
46,31€ - 46,31€
Current price 46,31€
Save 4% Save %
Original price 46,79€ - Original price 46,79€
Original price 46,79€
50,39€
50,39€ - 50,39€
Current price 50,39€
3,32€ / kg

Josera JosiDog AgiloSport

JosiDog
In stock

Josera JosiDog AgiloSport

Original price 46,79€ - Original price 46,79€
Original price 46,79€
50,39€
50,39€ - 50,39€
Current price 50,39€
Original price 22,74€ - Original price 47,99€
Original price 22,74€
23,94€ - 51,59€
23,94€ - 51,59€
Current price 23,94€
4,81€ / kg

Josera JosiDog Adult Sensitive

JosiDog
Low stock

Josera JosiDog Adult Sensitive

Original price 22,74€ - Original price 47,99€
Original price 22,74€
23,94€ - 51,59€
23,94€ - 51,59€
Current price 23,94€
Original price 6,83€ - Original price 59,99€
Original price 6,83€ - Original price 59,99€
Original price 6,83€
6,49€ - 56,99€
6,49€ - 56,99€
Current price 6,49€
4,49€ / kg

Josera Festival

Josera
In stock

Original price 6,83€ - Original price 59,99€
Original price 6,83€ - Original price 59,99€
Original price 6,83€
6,49€ - 56,99€
6,49€ - 56,99€
Current price 6,49€
Save up to 5% Save %
Original price 22,79€ - Original price 25,79€
Original price 22,79€ - Original price 25,79€
Original price 22,79€
24,23€ - 26,51€
24,23€ - 26,51€
Current price 24,23€
12,11€ / kg

Dr Clauder's Wildlife 2kg

Dr. Clauder's
In stock

Original price 22,79€ - Original price 25,79€
Original price 22,79€ - Original price 25,79€
Original price 22,79€
24,23€ - 26,51€
24,23€ - 26,51€
Current price 24,23€
Save up to 4% Save %
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,47€
24,47€ - 24,47€
Current price 24,47€
10,19€ / kg

dr Clauder's's Selected Meat Lamb 6x800g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Selected Meat Lamm 6x800g

Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,47€
24,47€ - 24,47€
Current price 24,47€
Original price 24,41€
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
Current price 23,39€
23,39€ - 23,39€
Current price 23,39€
9,74€ / kg

dr Clauder's's Selected Meat 6x800g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Selected Meat 6x800g

Original price 24,41€
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
Current price 23,39€
23,39€ - 23,39€
Current price 23,39€
Save 4% Save %
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
34,07€
34,07€ - 34,07€
Current price 34,07€
25,05€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 8 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 8 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
34,07€
34,07€ - 34,07€
Current price 34,07€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 7 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 7 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 6 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 6 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 5 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 5 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
33,47€
33,47€ - 33,47€
Current price 33,47€
24,61€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 4 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 4 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
33,47€
33,47€ - 33,47€
Current price 33,47€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 3 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 3 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 10 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 10 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
22,44€ / kg

dr Clauder's Cat Best Selection Adult No 1 16x85g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Cat Best Selection Adult No 1 16x85g

Original price 30,53€ - Original price 30,53€
Original price 30,53€
30,53€
30,53€ - 30,53€
Current price 30,53€
Original price 21,53€ - Original price 25,85€
Original price 21,53€ - Original price 25,85€
Original price 21,53€
21,71€ - 25,43€
21,71€ - 25,43€
Current price 21,71€
10,59€ / kg

dr Clauder's Selected Meat Sensible 6x400g

Dr. Clauder's
Low stock

Dr. Clauder's Selected Meat Sensible 6x400g

Original price 21,53€ - Original price 25,85€
Original price 21,53€ - Original price 25,85€
Original price 21,53€
21,71€ - 25,43€
21,71€ - 25,43€
Current price 21,71€
Save up to 2% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.