Skip to content

Novelties in the shop

Filters

Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
Current price 26,27€
26,27€ - 26,27€
Current price 26,27€
31,27€ / kg

Dokas Snack Chicken with Rice and Sesame 70g

Dokas
In stock

Chicken with Rice and Sesame 70 g. Ideal as a reward in between or as a training snack

Original price 28,66€
Original price 28,66€ - Original price 28,66€
Original price 28,66€
Current price 26,27€
26,27€ - 26,27€
Current price 26,27€
Save 8% Save %
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
35,93€ / kg

Sammy's chicken fillet 6x190g

Sammy's
In stock

Sammy's Chicken Fillets - Tender chicken fillets for gourmets big and small. Sammy's delicious, gently air-dried chicken fillets will make your do...

View full details
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
Original price 47,94€ - Original price 47,94€
Original price 47,94€
47,94€
47,94€ - 47,94€
Current price 47,94€
31,96€ / kg

Christopherus Snack Chicken Chewing Sticks 300g

Christopherus
In stock

The natural snack for all dogs. Pure pleasure! For our snacks, we only use selected, animal-based raw materials of high quality, processed accordi...

View full details
Original price 47,94€ - Original price 47,94€
Original price 47,94€
47,94€
47,94€ - 47,94€
Current price 47,94€
Original price 23,88€ - Original price 62,53€
Original price 23,88€ - Original price 62,53€
Original price 23,88€
22,31€ - 51,71€
22,31€ - 51,71€
Current price 22,31€
28,72€ / kg

Dokas Dog Snack Chicken breast fillet in pieces

Dokas
In stock

Chicken breast fillet in pieces 200g for training, reward and motivation in a resealable freshness bag.

Original price 23,88€ - Original price 62,53€
Original price 23,88€ - Original price 62,53€
Original price 23,88€
22,31€ - 51,71€
22,31€ - 51,71€
Current price 22,31€
Save up to 17% Save %
Original price 36,50€
Original price 36,50€ - Original price 36,50€
Original price 36,50€
Current price 36,23€
36,23€ - 36,23€
Current price 36,23€
658,72€ / kg

Whimzees veggie ear/pig ear in display

Whimzees
In stock

The veggie ear won't help your dog's hearing, but it will help his teeth. Exclusively natural ingredients. The plant-based texture helps remove pl...

View full details
Original price 36,50€
Original price 36,50€ - Original price 36,50€
Original price 36,50€
Current price 36,23€
36,23€ - 36,23€
Current price 36,23€
Save 1% Save %
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€
9,71€ - 97,79€
9,71€ - 97,79€
Current price 9,71€
7,82€ / kg

Bosch HPC Soft Chicken & Banana

Bosch
In stock

Bosch Soft Chicken + Banana is a single raw protein product for a balanced diet for adult dogs of all breeds. The high proportion of fresh chicken ...

View full details
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€
9,71€ - 97,79€
9,71€ - 97,79€
Current price 9,71€
Save up to 5% Save %
Original price 91,15€
Original price 91,15€ - Original price 91,15€
Original price 91,15€
Current price 79,55€
79,55€ - 79,55€
Current price 79,55€
22,09€ / kg

Dokas chicken breast in strips 900g

Dokas
In stock

Dokas Hühnerbrust in Streifen 4x900g

Original price 91,15€
Original price 91,15€ - Original price 91,15€
Original price 91,15€
Current price 79,55€
79,55€ - 79,55€
Current price 79,55€
Save 13% Save %
Original price 62,34€ - Original price 62,34€
Original price 62,34€
62,34€
62,34€ - 62,34€
Current price 62,34€
4,15€ / kg

Bosch Active 15kg

Bosch
In stock

Bosch Active

Original price 62,34€ - Original price 62,34€
Original price 62,34€
62,34€
62,34€ - 62,34€
Current price 62,34€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,58€
18,58€ - 18,58€
Current price 18,58€
51,61€ / kg

Animonda Snack Milkie Wellness with Biotin & Vitamins 12x30g

Animonda
In stock

Simply better snacking: The new Milkies Wellness crispy pillows are not only crunchy and delicious, they also help to care for your cat's skin and...

View full details
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
18,58€
18,58€ - 18,58€
Current price 18,58€
Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
14,09€ / kg

Bozita Cat Large wheat free Salmon 2kg

Bozita
In stock

Bozita Katze Large wheat free Salmon 2kg

Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 21,47€
21,47€ - 21,47€
Current price 21,47€
13,41€ / kg

Animonda Cat Bowl Integra Protect Sensitive 16x100g

Animonda
In stock

Diet complete feed to reduce nutrient intolerance in cats. INTEGRA PROTECT Sensitive was specially developed for cats with food intolerance, which...

View full details
Original price 24,77€
Original price 24,77€ - Original price 24,77€
Original price 24,77€
Current price 21,47€
21,47€ - 21,47€
Current price 21,47€
Save 13% Save %
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€
10,55€ - 70,55€
10,55€ - 70,55€
Current price 10,55€
5,64€ / kg

Bosch HPC Soft Maxi Water Buffalo & Sweet Potato

Bosch
In stock

Bosch HPC Soft Maxi Wasserbüffel & Süßkartoffel

Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€ - Original price 92,99€
Original price 10,74€
10,55€ - 70,55€
10,55€ - 70,55€
Current price 10,55€
Save up to 24% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.