Skip to content

top brands

Filters

Original price 13,55€ - Original price 13,55€
Original price 13,55€
13,55€
13,55€ - 13,55€
Current price 13,55€
108,40€ / kg

Canina Pharma Cat-Fell O.K. Tabletten

Canina Pharma
In stock

Ergänzungsfuttermittel für Katzen

Original price 13,55€ - Original price 13,55€
Original price 13,55€
13,55€
13,55€ - 13,55€
Current price 13,55€
Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
26,39€
26,39€ - 26,39€
Current price 26,39€
105,56€ / kg

Canina Cat Schlank & Gesund

Canina Pharma
In stock

Diätfuttermittel für Katzen zur Verringerung des Übergewichtes

Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
26,39€
26,39€ - 26,39€
Current price 26,39€
Original price 17,99€ - Original price 39,59€
Original price 17,99€
17,99€ - 39,59€
17,99€ - 39,59€
Current price 17,99€
119,93€ / kg

Canina Flexan

Canina Pharma
In stock

Canina Flexan

Original price 17,99€ - Original price 39,59€
Original price 17,99€
17,99€ - 39,59€
17,99€ - 39,59€
Current price 17,99€
Original price 12,59€ - Original price 143,99€
Original price 12,59€ - Original price 143,99€
Original price 12,59€
12,59€ - 143,99€
12,59€ - 143,99€
Current price 12,59€
40,07€ / kg

Canina Welpenmilch

Canina Pharma
In stock

Canina Welpenmilch

Original price 12,59€ - Original price 143,99€
Original price 12,59€ - Original price 143,99€
Original price 12,59€
12,59€ - 143,99€
12,59€ - 143,99€
Current price 12,59€
Save up to 13% Save %
Original price 18,59€ - Original price 33,59€
Original price 18,59€ - Original price 33,59€
Original price 18,59€
17,39€ - 29,99€
17,39€ - 29,99€
Current price 17,39€
347,80€ / l

Canina Canilind

Canina Pharma
In stock

Canina Canilind

Original price 18,59€ - Original price 33,59€
Original price 18,59€ - Original price 33,59€
Original price 18,59€
17,39€ - 29,99€
17,39€ - 29,99€
Current price 17,39€
Save up to 11% Save %
Original price 9,59€ - Original price 18,59€
Original price 9,59€
9,59€ - 18,59€
9,59€ - 18,59€
Current price 9,59€
38,36€ / kg

Canina Seealgenmehl

Canina Pharma
In stock

Canina Seealgenmehl

Original price 9,59€ - Original price 18,59€
Original price 9,59€
9,59€ - 18,59€
9,59€ - 18,59€
Current price 9,59€
Original price 13,79€ - Original price 53,99€
Original price 13,79€
13,79€ - 53,99€
13,79€ - 53,99€
Current price 13,79€
76,61€ / kg

Canina Barfers Best

Canina Pharma
In stock

Canina Barfers Best

Original price 13,79€ - Original price 53,99€
Original price 13,79€
13,79€ - 53,99€
13,79€ - 53,99€
Current price 13,79€
Original price 14,34€ - Original price 14,34€
Original price 14,34€
17,27€
17,27€ - 17,27€
Current price 17,27€
863,50€ / l

cdVet feliTatz ZahnPflege

cdVet
In stock

Pflegemittel für Katzen

Original price 14,34€ - Original price 14,34€
Original price 14,34€
17,27€
17,27€ - 17,27€
Current price 17,27€
Original price 15,54€ - Original price 91,14€
Original price 15,54€ - Original price 91,14€
Original price 15,54€
12,83€ - 86,03€
12,83€ - 86,03€
Current price 12,83€
85,53€ / kg

cdVet MicroMineral

cdVet
In stock

cdVet MicroMineral

Original price 15,54€ - Original price 91,14€
Original price 15,54€ - Original price 91,14€
Original price 15,54€
12,83€ - 86,03€
12,83€ - 86,03€
Current price 12,83€
Save up to 23% Save %
Original price 12,70€ - Original price 12,70€
Original price 12,70€
12,70€
12,70€ - 12,70€
Current price 12,70€
12,45€ / kg

Felix SGWEA twice as tasty Slices from the water

Felix
In stock

FELIX - Twice as Tasty is a selection of irresistible meals that look, smell and taste as delicious as if you made them yourself. Made with qualit...

View full details
Original price 12,70€ - Original price 12,70€
Original price 12,70€
12,70€
12,70€ - 12,70€
Current price 12,70€
Original price 11,50€ - Original price 11,50€
Original price 11,50€
11,50€
11,50€ - 11,50€
Current price 11,50€
11,27€ / kg

Felix SGWEA mixed variety with vegetables in jelly 12x85g MP

Felix
Low stock

FELIX - As good as it looks - is a selection of irresistible meals that look, smell and taste as delicious as if you made them yourself. Made with...

View full details
Original price 11,50€ - Original price 11,50€
Original price 11,50€
11,50€
11,50€ - 11,50€
Current price 11,50€
Original price 7,14€ - Original price 13,92€
Original price 7,14€
7,14€ - 13,92€
7,14€ - 13,92€
Current price 7,14€

Eheim Filterpatrone 2 Stück

EHEIM
In stock

Eheim Filterpatrone 2 Stück

Original price 7,14€ - Original price 13,92€
Original price 7,14€
7,14€ - 13,92€
7,14€ - 13,92€
Current price 7,14€
Original price 21,59€ - Original price 21,59€
Original price 21,59€
21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
86,36€ / kg

DC BARF Pure Hemp Oil 250ml

Dr. Clauder's
In stock

DC BARF Reines Hanföl 250ml

Original price 21,59€ - Original price 21,59€
Original price 21,59€
21,59€
21,59€ - 21,59€
Current price 21,59€
Original price 23,47€ - Original price 23,47€
Original price 23,47€
23,47€
23,47€ - 23,47€
Current price 23,47€
4,88€ / kg

JR Roll n Fun 120g

JR Farm
In stock

JR Roll n Fun

Original price 23,47€ - Original price 23,47€
Original price 23,47€
23,47€
23,47€ - 23,47€
Current price 23,47€
Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
37,19€
37,19€ - 37,19€
Current price 37,19€
12,82€ / kg

DentaStix MP mittelgr.Hund

Pedigree
In stock

DentaStix MP mittelgr.Hund

Original price 32,11€ - Original price 32,11€
Original price 32,11€
37,19€
37,19€ - 37,19€
Current price 37,19€
Original price 23,50€ - Original price 23,50€
Original price 23,50€
36,59€
36,59€ - 36,59€
Current price 36,59€
8,96€ / kg

Whiskas M.P Tasty Mix CountryCol Sauce 48x85g

Whiskas
In stock

Whiskas M.P Tasty Mix CountryCol Sauce 48x85g

Original price 23,50€ - Original price 23,50€
Original price 23,50€
36,59€
36,59€ - 36,59€
Current price 36,59€
Original price 8,57€
Original price 8,57€ - Original price 8,57€
Original price 8,57€
7,79€ - 15,95€
7,79€ - 15,95€
Current price 7,79€
7,14€ / kg

AMORA Cat Pur 6x200g

AMORA
In stock

AMORA Cat Pur 6x200g

Original price 8,57€
Original price 8,57€ - Original price 8,57€
Original price 8,57€
7,79€ - 15,95€
7,79€ - 15,95€
Current price 7,79€
Save up to 9% Save %
Original price 175,14€
Original price 175,14€ - Original price 175,14€
Original price 175,14€
Current price 159,71€
159,71€ - 159,71€
Current price 159,71€
53,23€ / L

Zedan SP extra stark Insektenschutz Sprühlo.

Zedan
Low stock

Zedan SP extra stark Insektenschutz Sprühlo.

Original price 175,14€
Original price 175,14€ - Original price 175,14€
Original price 175,14€
Current price 159,71€
159,71€ - 159,71€
Current price 159,71€
Save 9% Save %
Original price 17,21€ - Original price 17,21€
Original price 17,21€
17,21€
17,21€ - 17,21€
Current price 17,21€
5,73€ / kg

Ped Original Biscrok

Pedigree
Low stock

Ped Original Biscrok

Original price 17,21€ - Original price 17,21€
Original price 17,21€
17,21€
17,21€ - 17,21€
Current price 17,21€
Original price 23,95€
Original price 23,95€ - Original price 23,95€
Original price 23,95€
Current price 22,67€
22,67€ - 22,67€
Current price 22,67€
7,08€ / kg

Sammy's Heartbreaker 4x800g

Sammy's
In stock

Sammy's Herzensbrecher - Oven-fresh declaration of love to your furry friend. The mini hearts fit in even the smallest trouser pocket and are there...

View full details
Original price 23,95€
Original price 23,95€ - Original price 23,95€
Original price 23,95€
Current price 22,67€
22,67€ - 22,67€
Current price 22,67€
Save 5% Save %
Original price 34,80€ - Original price 79,44€
Original price 34,80€
34,80€ - 79,44€
34,80€ - 79,44€
Current price 34,80€
31,77€ / kg

St. Hippolyt Hefekultur

St. Hippolyt
Low stock

St. Hippolyt Hefekultur

Original price 34,80€ - Original price 79,44€
Original price 34,80€
34,80€ - 79,44€
34,80€ - 79,44€
Current price 34,80€
Original price 23,05€ - Original price 51,06€
Original price 23,05€
25,31€ - 51,06€
25,31€ - 51,06€
Current price 25,31€
25,31€ / kg

Rokale Glafell

Rokale
Low stock

Rokale Glafell

Original price 23,05€ - Original price 51,06€
Original price 23,05€
25,31€ - 51,06€
25,31€ - 51,06€
Current price 25,31€
Original price 46,20€ - Original price 118,68€
Original price 46,20€ - Original price 118,68€
Original price 46,20€
46,07€ - 118,68€
46,07€ - 118,68€
Current price 46,07€
39,56€ / kg

Equipur Racepower

Equipur
Low stock

Equipur Racepower

Original price 46,20€ - Original price 118,68€
Original price 46,20€ - Original price 118,68€
Original price 46,20€
46,07€ - 118,68€
46,07€ - 118,68€
Current price 46,07€
Save up to 0% Save %
Original price 38,28€ - Original price 151,80€
Original price 38,28€ - Original price 151,80€
Original price 38,28€
37,07€ - 144,11€
37,07€ - 144,11€
Current price 37,07€
37,07€ / kg

Equipur Calcin

Equipur
Low stock

Equipur Calcin

Original price 38,28€ - Original price 151,80€
Original price 38,28€ - Original price 151,80€
Original price 38,28€
37,07€ - 144,11€
37,07€ - 144,11€
Current price 37,07€
Save up to 5% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.