Skip to content

top brands

Filters

Original price 10,79€ - Original price 67,19€
Original price 10,79€
11,03€ - 67,19€
11,03€ - 67,19€
Current price 11,03€
6,47€ / kg

Derby Horslyx Original

Derby
In stock

Derby Horslyx Original

Original price 10,79€ - Original price 67,19€
Original price 10,79€
11,03€ - 67,19€
11,03€ - 67,19€
Current price 11,03€
Original price 28,20€ - Original price 28,20€
Original price 28,20€
30,11€
30,11€ - 30,11€
Current price 30,11€
1,50€ / kg

Agrobs Maiscobs

Agrobs
In stock

Agrobs Maiscobs

Original price 28,20€ - Original price 28,20€
Original price 28,20€
30,11€
30,11€ - 30,11€
Current price 30,11€
Original price 24,60€ - Original price 85,20€
Original price 24,60€
24,60€ - 85,20€
24,60€ - 85,20€
Current price 24,60€
41,00€ / kg

Agrobs Gipfelstürmer Mineral

Agrobs
In stock

Agrobs Gipfelstürmer Mineral

Original price 24,60€ - Original price 85,20€
Original price 24,60€
24,60€ - 85,20€
24,60€ - 85,20€
Current price 24,60€
Original price 27,36€ - Original price 76,20€
Original price 27,36€
27,36€ - 76,20€
27,36€ - 76,20€
Current price 27,36€
7,62€ / kg

Agrobs Bierhefe pur

Agrobs
Low stock

Agrobs Bierhefe pur

Original price 27,36€ - Original price 76,20€
Original price 27,36€
27,36€ - 76,20€
27,36€ - 76,20€
Current price 27,36€
Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
26,35€
26,35€ - 26,35€
Current price 26,35€
6,45€ / kg

Whiskas 1+ Kla. Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Whiskas
In stock

Whiskas 1+ Kla. Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
26,35€
26,35€ - 26,35€
Current price 26,35€
Original price 6,23€ - Original price 71,99€
Original price 6,23€ - Original price 71,99€
Original price 6,23€
5,92€ - 68,39€
5,92€ - 68,39€
Current price 5,92€
6,83€ / kg

Josera Cat - Trockenfutter Marinesse

Josera
In stock

Original price 6,23€ - Original price 71,99€
Original price 6,23€ - Original price 71,99€
Original price 6,23€
5,92€ - 68,39€
5,92€ - 68,39€
Current price 5,92€
Save up to 5% Save %
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€
3,11€ - 9,95€
3,11€ - 9,95€
Current price 3,11€
8,29€ / kg

Integra Protect Cat Renal

Animonda
In stock

Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€
3,11€ - 9,95€
3,11€ - 9,95€
Current price 3,11€
Save up to 7% Save %
Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
19,47€ / kg

Bozita Cat Indoor & Sterilized Grainfree Reindeer

Bozita
In stock

Bozita Katze Indoor & Sterilised Grainfree Reindeer

Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
Original price 62,34€ - Original price 62,34€
Original price 62,34€
62,34€
62,34€ - 62,34€
Current price 62,34€
4,15€ / kg

Bosch Active 15kg

Bosch
In stock

Bosch Active

Original price 62,34€ - Original price 62,34€
Original price 62,34€
62,34€
62,34€ - 62,34€
Current price 62,34€
Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,08€
61,08€ - 61,08€
Current price 61,08€
8,14€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter Senior 7,5kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter Senior 7,5kg

Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,08€
61,08€ - 61,08€
Current price 61,08€
Save 2% Save %
Original price 14,20€ - Original price 14,20€
Original price 14,20€
14,20€
14,20€ - 14,20€
Current price 14,20€
11,26€ / kg

DentaStix Care mittelgr. Hund

Pedigree
In stock

DentaStix Care mittelgr. Hund

Original price 14,20€ - Original price 14,20€
Original price 14,20€
14,20€
14,20€ - 14,20€
Current price 14,20€
Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
26,35€
26,35€ - 26,35€
Current price 26,35€
6,45€ / kg

Whiskas Jun. Kla. Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Whiskas
In stock

Whiskas Jun. Kla. Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
26,35€
26,35€ - 26,35€
Current price 26,35€
Original price 5,75€ - Original price 5,75€
Original price 5,75€
5,75€
5,75€ - 5,75€
Current price 5,75€
11,50€ / kg

Classic Sn.Party Mix Eimer

Classic Dog
In stock

Classic Sn.Party Mix Eimer

Original price 5,75€ - Original price 5,75€
Original price 5,75€
5,75€
5,75€ - 5,75€
Current price 5,75€
Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
15,39€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter Seefisch & Lachs 1,8kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter Seefisch & Lachs 1,8kg

Original price 27,71€ - Original price 27,71€
Original price 27,71€
27,71€
27,71€ - 27,71€
Current price 27,71€
Original price 7,07€ - Original price 7,07€
Original price 7,07€
7,07€
7,07€ - 7,07€
Current price 7,07€
17,67€ / kg

Applaws Cat Trockenfutter Senior 400g

Applaws
In stock

Applaws Cat Trockenfutter Senior 400g

Original price 7,07€ - Original price 7,07€
Original price 7,07€
7,07€
7,07€ - 7,07€
Current price 7,07€
Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,19€
61,19€ - 61,19€
Current price 61,19€
8,15€ / kg

Applaws Cat Kitten Trockenfutter 7,5kg

Applaws
In stock

Applaws Cat Kitten Trockenfutter 7,5kg

Original price 62,51€
Original price 62,51€ - Original price 62,51€
Original price 62,51€
Current price 61,19€
61,19€ - 61,19€
Current price 61,19€
Save 2% Save %
Original price 12,59€ - Original price 12,59€
Original price 12,59€
12,95€
12,95€ - 12,95€
Current price 12,95€
35,97€ / kg

Whimzees Stix S

Whimzees
In stock

Your dog will always want to catch this Stix. Exclusively natural ingredients. The plant-based texture helps remove plaque and tartar as you chew....

View full details
Original price 12,59€ - Original price 12,59€
Original price 12,59€
12,95€
12,95€ - 12,95€
Current price 12,95€
Original price 1,43€ - Original price 1,43€
Original price 1,43€
1,79€
1,79€ - 1,79€
Current price 1,79€

Gimpet Cat Sticks 4 pieces

Gimpet
In stock

Gimpet Cat Sticks 4 Stück

Original price 1,43€ - Original price 1,43€
Original price 1,43€
1,79€
1,79€ - 1,79€
Current price 1,79€
Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
24,34€
24,34€ - 24,34€
Current price 24,34€

Betty's Kitten 12x100gP

Betty´s Landhausküche
In stock

Betty's Kitten 12x100gP

Original price 24,34€ - Original price 24,34€
Original price 24,34€
24,34€
24,34€ - 24,34€
Current price 24,34€
Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,65€ - 20,75€
17,65€ - 20,75€
Current price 17,65€
12,74€ / kg

Josera cat 12x85g

Josera
In stock

Josera Katze 12x85g

Original price 18,58€
Original price 18,58€ - Original price 18,58€
Original price 18,58€
17,65€ - 20,75€
17,65€ - 20,75€
Current price 17,65€
Save up to 5% Save %
Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
10,25€ / kg

JR Gard.Peanut But.Nuts 350g

JR Farm
In stock

The "long" pecking pleasure for all wild birds with high-energy whole nuts! JR FARM Peanut Butter was specially developed for feeding wild birds an...

View full details
Original price 4,31€
Original price 4,31€ - Original price 4,31€
Original price 4,31€
Current price 3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
Save 17% Save %
Original price 31,39€ - Original price 34,27€
Original price 31,39€
31,39€ - 34,27€
31,39€ - 34,27€
Current price 31,39€
25,96€ / kg

Almo Nature Cat Classic 24x55g

Almo Nature
In stock

Almo Nature Cat Classic 24x55g

Original price 31,39€ - Original price 34,27€
Original price 31,39€
31,39€ - 34,27€
31,39€ - 34,27€
Current price 31,39€
Original price 35,93€
Original price 35,93€ - Original price 35,93€
Original price 35,93€
32,27€ - 33,71€
32,27€ - 33,71€
Current price 32,27€
31,21€ / kg

Sammy's gourmet strips 6x180g

Sammy's
In stock

Sammy's Gourmet Strips - Fine meat strips for small and large gourmets. This fine treat is completely grain-free and just yummy! A real token of lo...

View full details
Original price 35,93€
Original price 35,93€ - Original price 35,93€
Original price 35,93€
32,27€ - 33,71€
32,27€ - 33,71€
Current price 32,27€
Save up to 10% Save %
Original price 12,60€ - Original price 12,60€
Original price 12,60€
15,47€
15,47€ - 15,47€
Current price 15,47€
5,72€ / kg

Animonda Dog Can GranCarno Junior 6x400g

Animonda GranCarno
In stock

Animonda Dog Dose GranCarno Junior 6x400g

Original price 12,60€ - Original price 12,60€
Original price 12,60€
15,47€
15,47€ - 15,47€
Current price 15,47€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.