Skip to content

top brands

Filters

Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
15,58€ / kg

Canius stopes / beef trachea 500g

Canius

Feed materials for dogs. The tasty snack for your dog, which is good for the teeth and gums at the same time. It is air-dried, natural and without ...

View full details
Original price 7,79€ - Original price 7,79€
Original price 7,79€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
Sold out
Original price 34,20€ - Original price 79,98€
Original price 34,20€
34,20€ - 79,98€
34,20€ - 79,98€
Current price 34,20€
6,84€ / kg

Vollmers Truthahn mit Kartoffel Light

Vollmers
In stock

Vollmers Truthahn mit Kartoffel Light

Original price 34,20€ - Original price 79,98€
Original price 34,20€
34,20€ - 79,98€
34,20€ - 79,98€
Current price 34,20€
Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
14,39€
14,39€ - 14,39€
Current price 14,39€
5,75€ / kg

JR rat feast 2.5kg

JR Farm
In stock

JR Ratten-Schmaus 2,5kg

Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
14,39€
14,39€ - 14,39€
Current price 14,39€
Original price 42,84€ - Original price 94,20€
Original price 42,84€
42,84€ - 94,20€
42,84€ - 94,20€
Current price 42,84€
42,84€ / kg

Marstall Biotin & Zink

marstall
Low stock

Marstall Biotin & Zink

Original price 42,84€ - Original price 94,20€
Original price 42,84€
42,84€ - 94,20€
42,84€ - 94,20€
Current price 42,84€
Original price 5,51€ - Original price 20,87€
Original price 5,51€ - Original price 20,87€
Original price 5,51€
5,39€ - 21,35€
5,39€ - 21,35€
Current price 5,39€
5,39€ / kg

JR Super rodent food

JR Farm
In stock

JR FARM SUPER RODENT FOOD is the premium mix for all rodents. With lots of vegetables, vitamins and minerals.

Original price 5,51€ - Original price 20,87€
Original price 5,51€ - Original price 20,87€
Original price 5,51€
5,39€ - 21,35€
5,39€ - 21,35€
Current price 5,39€
Save up to 5% Save %
Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
13,07€
13,07€ - 13,07€
Current price 13,07€
13,07€ / kg

Canius Rinderohren getrocknet

Canius

Canius Rinderohren getrocknet

Original price 8,99€ - Original price 8,99€
Original price 8,99€
13,07€
13,07€ - 13,07€
Current price 13,07€
Sold out
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
8,97€ / kg

Canius cuddle mix 400g

Canius

The crispy baked snacks are real delicacies. Carefully selected raw materials are processed into a crunchy, firm baked piece. These snacks are the...

View full details
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
3,59€
3,59€ - 3,59€
Current price 3,59€
Sold out
Original price 15,48€ - Original price 16,20€
Original price 15,48€ - Original price 16,20€
Original price 15,48€
14,75€ - 16,19€
14,75€ - 16,19€
Current price 14,75€
8,26€ / kg

MAC's CAT - Pouch 6x300g

MACs
In stock

MAC's CAT - Pouch 6x300g

Original price 15,48€ - Original price 16,20€
Original price 15,48€ - Original price 16,20€
Original price 15,48€
14,75€ - 16,19€
14,75€ - 16,19€
Current price 14,75€
Save up to 5% Save %
Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
31,54€
31,54€ - 31,54€
Current price 31,54€
32,85€ / kg

Rinti - Extra Chicko Mini XS 12x80g

Rinti
In stock

Rinti - Extra Chicko Mini XS 12x80g

Original price 31,54€ - Original price 31,54€
Original price 31,54€
31,54€
31,54€ - 31,54€
Current price 31,54€
Original price 56,99€ - Original price 56,99€
Original price 56,99€
56,99€
56,99€ - 56,99€
Current price 56,99€
2,84€ / kg

Mast 45/7 Gr. 3

Fisch-Fit
In stock

Fisch-Fit Mast 45/7Fischfutter Fisch-Fit Mast ist ein schwimmfähiges Alleinfutter mit geringem Energiegehalt. Einsetzbar in allen Wasserqualitäten....

View full details
Original price 56,99€ - Original price 56,99€
Original price 56,99€
56,99€
56,99€ - 56,99€
Current price 56,99€
Original price 53,52€ - Original price 53,52€
Original price 53,52€
53,52€
53,52€ - 53,52€
Current price 53,52€
3,56€ / kg

St. Hippolyt WES All in one

St. Hippolyt
In stock

St. Hippolyt WES All in oneMineralisiertes Müsli für Sport- und FreizeitpferdeHochenergetisches, mineralisiertes, getreidefreies und zuckerreduzier...

View full details
Original price 53,52€ - Original price 53,52€
Original price 53,52€
53,52€
53,52€ - 53,52€
Current price 53,52€
Original price 26,04€ - Original price 26,04€
Original price 26,04€
32,99€
32,99€ - 32,99€
Current price 32,99€
2,19€ / kg

marstall Alpaka+Co

marstall
In stock

Original price 26,04€ - Original price 26,04€
Original price 26,04€
32,99€
32,99€ - 32,99€
Current price 32,99€
Original price 23,88€ - Original price 64,69€
Original price 23,88€ - Original price 64,69€
Original price 23,88€
23,03€ - 64,69€
23,03€ - 64,69€
Current price 23,03€
Liquid error (snippets/product-grid-item line 432): divided by 0 / kg

Dokas Snack duck breast in pieces

Dokas
In stock

Original price 23,88€ - Original price 64,69€
Original price 23,88€ - Original price 64,69€
Original price 23,88€
23,03€ - 64,69€
23,03€ - 64,69€
Current price 23,03€
Save up to 4% Save %
Original price 9,95€ - Original price 9,95€
Original price 9,95€
10,07€
10,07€ - 10,07€
Current price 10,07€
1,67€ / kg

Biokats Diamond Care Sensitive

Gimborn
In stock

Katzenstreu für empfindlichen Katzen

Original price 9,95€ - Original price 9,95€
Original price 9,95€
10,07€
10,07€ - 10,07€
Current price 10,07€
Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,35€
3,35€ - 3,35€
Current price 3,35€
16,75€ / kg

JR Corn Cobs 200g

JR Farm
In stock

JR Mais-Kolben 200g

Original price 3,35€ - Original price 3,35€
Original price 3,35€
3,35€
3,35€ - 3,35€
Current price 3,35€
Original price 3,54€ - Original price 10,79€
Original price 3,54€ - Original price 10,79€
Original price 3,54€
3,54€ - 10,18€
3,54€ - 10,18€
Current price 3,54€
29,50€ / kg

Lunderland Bierhefe

Lunderland
In stock

Lunderland Bierhefe

Original price 3,54€ - Original price 10,79€
Original price 3,54€ - Original price 10,79€
Original price 3,54€
3,54€ - 10,18€
3,54€ - 10,18€
Current price 3,54€
Save up to 6% Save %
Original price 7,19€
Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
6,83€ - 7,19€
6,83€ - 7,19€
Current price 6,83€
23,96€ / kg

Chewies Trainings-Happen 300g

Chewies
Low stock

Chewies Trainings-Happen 300g

Original price 7,19€
Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
6,83€ - 7,19€
6,83€ - 7,19€
Current price 6,83€
Save up to 5% Save %
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
4,57€ - 4,79€
4,57€ - 4,79€
Current price 4,57€
25,38€ / kg

Inaba Cat Juicy Bites 3x11,3g

Inaba
In stock

Inaba Cat Juicy Bites 3x11,3g

Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
4,57€ - 4,79€
4,57€ - 4,79€
Current price 4,57€
Save up to 5% Save %
Original price 2,39€ - Original price 77,99€
Original price 2,39€ - Original price 77,99€
Original price 2,39€
2,51€ - 77,99€
2,51€ - 77,99€
Current price 2,51€
7,79€ / kg

GOOOD - Adult Insekt

Goood
Low stock

GOOOD - Adult Insekt

Original price 2,39€ - Original price 77,99€
Original price 2,39€ - Original price 77,99€
Original price 2,39€
2,51€ - 77,99€
2,51€ - 77,99€
Current price 2,51€
Save up to 22% Save %
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
4,19€ - 68,39€
4,19€ - 68,39€
Current price 4,19€
7,40€ / kg

Happy Dog - Sensible Mini Neuseeland

Happy Dog
In stock

Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€ - Original price 71,99€
Original price 3,95€
4,19€ - 68,39€
4,19€ - 68,39€
Current price 4,19€
Save up to 5% Save %
Original price 7,07€ - Original price 63,59€
Original price 7,07€ - Original price 63,59€
Original price 7,07€
8,27€ - 60,41€
8,27€ - 60,41€
Current price 8,27€
5,75€ / kg

Happy Dog - fit & vital Light

Happy Dog
In stock

Original price 7,07€ - Original price 63,59€
Original price 7,07€ - Original price 63,59€
Original price 7,07€
8,27€ - 60,41€
8,27€ - 60,41€
Current price 8,27€
Save up to 5% Save %
Original price 11,88€
Original price 11,88€ - Original price 11,88€
Original price 11,88€
11,75€ - 15,71€
11,75€ - 15,71€
Current price 11,75€
13,05€ / kg

Miamor Pate + Filet Pouch 10x85g

Miamor
In stock

Miamor Pate + Filet Pouch 10x85g

Original price 11,88€
Original price 11,88€ - Original price 11,88€
Original price 11,88€
11,75€ - 15,71€
11,75€ - 15,71€
Current price 11,75€
Save up to 1% Save %
Original price 15,70€ - Original price 15,70€
Original price 15,70€
15,70€
15,70€ - 15,70€
Current price 15,70€
9,34€ / kg

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal Drink 12x135ml

Kattovit
In stock

Kattovit - Feline Diet Niere/Renal Drink 12x135ml

Original price 15,70€ - Original price 15,70€
Original price 15,70€
15,70€
15,70€ - 15,70€
Current price 15,70€
Original price 11,45€
Original price 11,45€ - Original price 11,45€
Original price 11,45€
10,31€ - 14,03€
10,31€ - 14,03€
Current price 10,31€
8,89€ / kg

MAC's CAT - Feinschmecker Dose 6x200g

MACs
In stock

MAC's CAT - Feinschmecker Dose 6x200g

Original price 11,45€
Original price 11,45€ - Original price 11,45€
Original price 11,45€
10,31€ - 14,03€
10,31€ - 14,03€
Current price 10,31€
Save up to 10% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.