Skip to content

top brands

Filters

Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
6,95€
6,95€ - 6,95€
Current price 6,95€
34,75€ / kg

Canius lamb tripe 200g

Canius

Feed materials for dogs. The tasty chewing pleasure for your dog is not only delicious, but also suitable for dogs with allergies and dogs with a ...

View full details
Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
6,95€
6,95€ - 6,95€
Current price 6,95€
Sold out
Original price 4,43€ - Original price 4,43€
Original price 4,43€
4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
17,72€ / kg

Canius tendons from beef 200g

Canius

Feed materials for dogs. The tasty snack for your dog, which is good for the teeth and gums at the same time. It is air-dried, natural and without ...

View full details
Original price 4,43€ - Original price 4,43€
Original price 4,43€
4,43€
4,43€ - 4,43€
Current price 4,43€
Sold out
Original price 1,43€ - Original price 1,43€
Original price 1,43€
1,43€
1,43€ - 1,43€
Current price 1,43€

GimCat Superfood Duo Sticks Beef & Apple 3 pieces

Gimpet
In stock

GimCat Superfood Duo-Sticks Rind & Apfel 3 Stück

Original price 1,43€ - Original price 1,43€
Original price 1,43€
1,43€
1,43€ - 1,43€
Current price 1,43€
Original price 12,70€ - Original price 12,70€
Original price 12,70€
12,70€
12,70€ - 12,70€
Current price 12,70€
12,45€ / kg

Felix SGWEA variety of flavors from the water in jelly 12x

Felix
Low stock

FELIX - As good as it looks - is a selection of irresistible meals that look, smell and taste as delicious as if you made them yourself. Made with...

View full details
Original price 12,70€ - Original price 12,70€
Original price 12,70€
12,70€
12,70€ - 12,70€
Current price 12,70€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
179,66€ / kg

Bunny Crispy Snack Gemüse

Bunny
In stock

Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 47,63€
47,63€ - 47,63€
Current price 47,63€
5,88€ / kg

JR Grainless Complete Dwarf Rabbits

JR Farm
Low stock

JR Grainless Complete Zwergkaninchen

Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 47,63€
47,63€ - 47,63€
Current price 47,63€
Save 5% Save %
Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
Current price 29,39€
29,39€ - 29,39€
Current price 29,39€

Curli Clasp Vest Geschirr Air-Mesh M

Curli
In stock

Die curli clasp-Schnalle mit Ein-Hand-Bedienung. Der sichere und einfach zu bedienende curli clasp Verschluss. Am leichtesten Geschirr mit verbesse...

View full details
Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
Current price 29,39€
29,39€ - 29,39€
Current price 29,39€
Save 9% Save %
Original price 24,00€ - Original price 24,00€
Original price 24,00€
25,43€ - 41,39€
25,43€ - 41,39€
Current price 25,43€
15,89€ / kg

MAC's CAT Vetcare - Schale 16x100g

MACs
In stock

Original price 24,00€ - Original price 24,00€
Original price 24,00€
25,43€ - 41,39€
25,43€ - 41,39€
Current price 25,43€
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
29,99€ / kg

Equipower Teufelskralle liquid

Equipower
Low stock

Equipower Teufelskralle LiquidFlüssiges Ergänzungsfuttermittel für PferdeVETRIPHARM TEUFELSKRALLE liquid mit dem Wirkstoffextrakt für mehr Beweglic...

View full details
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,99€
29,99€ - 29,99€
Current price 29,99€
Original price 10,43€ - Original price 10,43€
Original price 10,43€
11,51€
11,51€ - 11,51€
Current price 11,51€
3,83€ / kg

Classic Friends Nagerkrok. Eimer

Classic Friends
In stock

Classic Friends Nagerkrok. Eimer

Original price 10,43€ - Original price 10,43€
Original price 10,43€
11,51€
11,51€ - 11,51€
Current price 11,51€
Original price 7,56€ - Original price 41,16€
Original price 7,56€
7,56€ - 41,16€
7,56€ - 41,16€
Current price 7,56€
30,24€ / kg

Agrobs Pre Alpin Testudo Fibre

Agrobs
In stock

Agrobs Pre Alpin Testudo Fibre

Original price 7,56€ - Original price 41,16€
Original price 7,56€
7,56€ - 41,16€
7,56€ - 41,16€
Current price 7,56€
Original price 41,64€ - Original price 382,32€
Original price 41,64€ - Original price 382,32€
Original price 41,64€
40,55€ - 382,32€
40,55€ - 382,32€
Current price 40,55€
38,23€ / kg

St. Hippolyt Equilizer

St. Hippolyt
Low stock

St. Hippolyt Equilizer

Original price 41,64€ - Original price 382,32€
Original price 41,64€ - Original price 382,32€
Original price 41,64€
40,55€ - 382,32€
40,55€ - 382,32€
Current price 40,55€
Save up to 3% Save %
Original price 35,39€ - Original price 35,39€
Original price 35,39€
35,39€
35,39€ - 35,39€
Current price 35,39€
17,69€ / kg

EQUISTRO Percutin-Paste

EQUISTRO
In stock

EQUISTRO Percutin-Paste

Original price 35,39€ - Original price 35,39€
Original price 35,39€
35,39€
35,39€ - 35,39€
Current price 35,39€
Original price 11,16€ - Original price 11,16€
Original price 11,16€
11,51€
11,51€ - 11,51€
Current price 11,51€
31,97€ / kg

Dre. Cat Catnip Katzenminze

Dreamies
In stock

Dre. Cat Catnip Katzenminze

Original price 11,16€ - Original price 11,16€
Original price 11,16€
11,51€
11,51€ - 11,51€
Current price 11,51€
Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
46,70€ / kg

Classic Dog Snack Rinderdörrfleisch 100g

Classic Dog
In stock

Natürliches, leckeres Trockenfleisch als Belohnungssnack oder für zwischendurch

Original price 4,79€
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Save 3% Save %
Original price 27,90€ - Original price 27,90€
Original price 27,90€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
2,22€ / kg

Havens Brix

Havens
In stock

Havens Brix

Original price 27,90€ - Original price 27,90€
Original price 27,90€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
4,64€ / kg

Josera Kids

Josera
In stock

Alleinfuttermittel für Hunde - Mit schmackhafter Soße für wählerische Hunde

Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€ - Original price 53,99€
Original price 6,83€
6,83€ - 58,79€
6,83€ - 58,79€
Current price 6,83€
Save up to 5% Save %
Original price 28,80€ - Original price 28,80€
Original price 28,80€
28,80€
28,80€ - 28,80€
Current price 28,80€

Havens EquiForce Magnesium

Havens
In stock

Havens EquiForce Magnesium

Original price 28,80€ - Original price 28,80€
Original price 28,80€
28,80€
28,80€ - 28,80€
Current price 28,80€
Original price 12,89€
Original price 12,89€ - Original price 12,89€
Original price 12,89€
12,23€ - 14,87€
12,23€ - 14,87€
Current price 12,23€
10,45€ / kg

Sanabelle wet food 6x195g

Sanabelle
In stock

Sanabelle Nassfutter 6x195g

Original price 12,89€
Original price 12,89€ - Original price 12,89€
Original price 12,89€
12,23€ - 14,87€
12,23€ - 14,87€
Current price 12,23€
Save up to 5% Save %
Original price 17,99€ - Original price 17,99€
Original price 17,99€
18,23€
18,23€ - 18,23€
Current price 18,23€
3,19€ / kg

PreVital Cat XXL Box PB Multipack

PreVital
In stock

PreVital Cat XXL Box PB Multipack

Original price 17,99€ - Original price 17,99€
Original price 17,99€
18,23€
18,23€ - 18,23€
Current price 18,23€
Original price 11,39€ - Original price 75,59€
Original price 11,39€
12,23€ - 75,59€
12,23€ - 75,59€
Current price 12,23€
8,09€ / kg

Markus-Mühle True Nature

Markus Mühle
In stock

Original price 11,39€ - Original price 75,59€
Original price 11,39€
12,23€ - 75,59€
12,23€ - 75,59€
Current price 12,23€
Original price 11,39€ - Original price 20,87€
Original price 11,39€
11,39€ - 20,87€
11,39€ - 20,87€
Current price 11,39€
29,20€ / kg

Lunderland Algenkalk

Lunderland
In stock

Lunderland Algenkalk

Original price 11,39€ - Original price 20,87€
Original price 11,39€
11,39€ - 20,87€
11,39€ - 20,87€
Current price 11,39€
Original price 5,39€ - Original price 15,59€
Original price 5,39€
8,03€ - 17,87€
8,03€ - 17,87€
Current price 8,03€
32,12€ / kg

Classic Dog Snack Rinderlunge

Classic Dog
In stock

Classic Dog Snack Rinderlunge

Original price 5,39€ - Original price 15,59€
Original price 5,39€
8,03€ - 17,87€
8,03€ - 17,87€
Current price 8,03€
Original price 34,44€
Original price 34,44€ - Original price 34,44€
Original price 34,44€
Current price 33,23€
33,23€ - 33,23€
Current price 33,23€
2,21€ / kg

St. Hippolyt Struktur Energetikum getreidef.

St. Hippolyt
In stock

St. Hippolyt Struktur Energetikum getreidefrei

Original price 34,44€
Original price 34,44€ - Original price 34,44€
Original price 34,44€
Current price 33,23€
33,23€ - 33,23€
Current price 33,23€
Save 4% Save %

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.