Skip to content

top brands

Filters

Original price 28,86€ - Original price 28,86€
Original price 28,86€
30,11€
30,11€ - 30,11€
Current price 30,11€
1,50€ / kg

Havens Cavia Anti-Stress + C

Havens
Low stock

Havnes Cavia Anti Stress + C

Original price 28,86€ - Original price 28,86€
Original price 28,86€
30,11€
30,11€ - 30,11€
Current price 30,11€
Original price 35,88€ - Original price 35,88€
Original price 35,88€
35,88€
35,88€ - 35,88€
Current price 35,88€
72,48€ / kg

St. Hippolyt Concal Bindegewebskur

St. Hippolyt
Low stock

St. Hippolyt Concal Bindegewebskur 90 TabNahrungsergänzungsmittel zur Unterstützung des Bewegungsapparates mit Grünlippmuschel, Vital- und Minerals...

View full details
Original price 35,88€ - Original price 35,88€
Original price 35,88€
35,88€
35,88€ - 35,88€
Current price 35,88€
Original price 9,95€ - Original price 9,95€
Original price 9,95€
10,07€
10,07€ - 10,07€
Current price 10,07€
0,02€ / kg

Dreamies Käse Mega Box

Dreamies
Low stock

Dreamies Käse Mega Box

Original price 9,95€ - Original price 9,95€
Original price 9,95€
10,07€
10,07€ - 10,07€
Current price 10,07€
Original price 59,28€ - Original price 59,28€
Original price 59,28€
59,28€
59,28€ - 59,28€
Current price 59,28€
2,96€ / kg

Cavalor Balancer - VitAmino

Versele-Laga
Low stock

Cavalor VitaminoProtein Balancer für starke BemuskelungReich an Vitaminen und MineralstoffenEmpfohlene Anwendung:Cavalor VitAmino ist eine hochwert...

View full details
Original price 59,28€ - Original price 59,28€
Original price 59,28€
59,28€
59,28€ - 59,28€
Current price 59,28€
Original price 71,99€ - Original price 71,99€
Original price 71,99€
77,87€
77,87€ - 77,87€
Current price 77,87€
7,78€ / kg

Carny Huhn+Rind 10kg

Animonda
In stock

Carny Huhn+Rind 10kg

Original price 71,99€ - Original price 71,99€
Original price 71,99€
77,87€
77,87€ - 77,87€
Current price 77,87€
Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
6,42€ / kg

Pfiffikus Meisenknödel o.N.

Pfiffikus
In stock

Pfiffikus Meisenknödel o.N.

Original price 3,59€
Original price 3,59€ - Original price 3,59€
Original price 3,59€
Current price 3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
Save 3% Save %
Original price 35,94€ - Original price 35,94€
Original price 35,94€
35,94€
35,94€ - 35,94€
Current price 35,94€
2,39€ / kg

Eggersm. Weserland Mash

Eggersmann
In stock

Eggersmann Weserland Mash getreidefreiErgänzungsfuttermittel für PferdeDas getreidefreie Mash mit der Kraft der Natur aus dem Weserbergland. Mit pr...

View full details
Original price 35,94€ - Original price 35,94€
Original price 35,94€
35,94€
35,94€ - 35,94€
Current price 35,94€
Original price 33,48€ - Original price 33,48€
Original price 33,48€
33,48€ - 36,83€
33,48€ - 36,83€
Current price 33,48€

Frolic Snack Rodeo 6 pieces

Frolic
Low stock

FROLIC - RODEO - TWISTOS - twisted, twisted and totally delicious. Dogs love it and quickly get the hang of it! We have dispensed with artificial ...

View full details
Original price 33,48€ - Original price 33,48€
Original price 33,48€
33,48€ - 36,83€
33,48€ - 36,83€
Current price 33,48€
Original price 21,65€ - Original price 21,65€
Original price 21,65€
21,65€ - 31,19€
21,65€ - 31,19€
Current price 21,65€
11,57€ / kg

Sheba Schale Sauce Collection Sauce Lover 22x85g

Mars
In stock

Sheba Schale Sauce Collection Sauce Lover 22x85g

Original price 21,65€ - Original price 21,65€
Original price 21,65€
21,65€ - 31,19€
21,65€ - 31,19€
Current price 21,65€
Original price 32,64€ - Original price 32,64€
Original price 32,64€
32,64€
32,64€ - 32,64€
Current price 32,64€
1,63€ / kg

Havens Reform-Kräuter-Müsli

Havens
In stock

Havens Reform Kräuter Müsli

Original price 32,64€ - Original price 32,64€
Original price 32,64€
32,64€
32,64€ - 32,64€
Current price 32,64€
Original price 25,12€
Original price 25,12€ - Original price 25,12€
Original price 25,12€
Current price 24,35€
24,35€ - 24,35€
Current price 24,35€
34,78€ / kg

Dokas Dog Snack Kaninchen-Innereien (Herz, Lunge, Magen, Leber) 7x100g

Dokas
In stock

Deine Beute! Der pure und natürliche Snack für Ihren Vierbeiner! Unsere Innereien aus Lunge, Magen, Leber und Herz für ein authentisches Futtererle...

View full details
Original price 25,12€
Original price 25,12€ - Original price 25,12€
Original price 25,12€
Current price 24,35€
24,35€ - 24,35€
Current price 24,35€
Save 3% Save %
Original price 49,98€
Original price 49,98€ - Original price 49,98€
Original price 49,98€
Current price 48,23€
48,23€ - 48,23€
Current price 48,23€
4,82€ / kg

Versele Fishlix Allround

Versele Laga
In stock

Versele Laga Fishlix Allround Fishlix Allround Menü ist ein schwimmfähiges, eiweißreiches Pelletfutter, das auf die Bedürfnisse der Zier- und Teich...

View full details
Original price 49,98€
Original price 49,98€ - Original price 49,98€
Original price 49,98€
Current price 48,23€
48,23€ - 48,23€
Current price 48,23€
Save 4% Save %
Original price 73,19€
Original price 73,19€ - Original price 73,19€
Original price 73,19€
Current price 67,33€
67,33€ - 67,33€
Current price 67,33€
5,61€ / kg

Bozita Dog Original Adult Sens. Digest. Lamb

Bozita
In stock

Bozita Dog Original Adult Sens. Digest. Lamb

Original price 73,19€
Original price 73,19€ - Original price 73,19€
Original price 73,19€
Current price 67,33€
67,33€ - 67,33€
Current price 67,33€
Save 8% Save %
Original price 4,07€
Original price 4,07€ - Original price 4,07€
Original price 4,07€
Current price 2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
2,99€ / kg

Tundra Active+Vital Duck 9x100g

Tundra
In stock

TUNDRA Snacks Duck, Salmon & Game are an exquisite combination of three types of dark meat and are particularly tasty for your darling. 83% mea...

View full details
Original price 4,07€
Original price 4,07€ - Original price 4,07€
Original price 4,07€
Current price 2,99€
2,99€ - 2,99€
Current price 2,99€
Save 27% Save %
Original price 30,84€
Original price 30,84€ - Original price 30,84€
Original price 30,84€
Current price 30,71€
30,71€ - 30,71€
Current price 30,71€
30,71€ / L

Stiefel Stoffwechselkräuter

Stiefel
In stock

Stiefel StoffwechselkräuterEigenschaften und Vorteile100% naturbelassene KräutermischungUnterstützt den ZuckerstoffwechselNatürlicher Anteil an Chr...

View full details
Original price 30,84€
Original price 30,84€ - Original price 30,84€
Original price 30,84€
Current price 30,71€
30,71€ - 30,71€
Current price 30,71€
Save 0% Save %
Original price 22,90€
Original price 22,90€ - Original price 22,90€
Original price 22,90€
Current price 20,99€
20,99€ - 20,99€
Current price 20,99€
4,37€ / kg

Whiska's Sauce 12x400g

Whiskas
Low stock

Whiskas Sauce 12x400g

Original price 22,90€
Original price 22,90€ - Original price 22,90€
Original price 22,90€
Current price 20,99€
20,99€ - 20,99€
Current price 20,99€
Save 8% Save %
Original price 8,27€
Original price 8,27€ - Original price 8,27€
Original price 8,27€
Current price 7,31€
7,31€ - 7,31€
Current price 7,31€
7,31€ / kg

JR Birds Individual Agapornid 1kg

JR Farm
In stock

JR Birds Individual Agapornide 1kg

Original price 8,27€
Original price 8,27€ - Original price 8,27€
Original price 8,27€
Current price 7,31€
7,31€ - 7,31€
Current price 7,31€
Save 12% Save %
Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,71€
3,71€ - 3,71€
Current price 3,71€
37,10€ / kg

JR Plantain 100g

JR Farm
In stock

JR Spitzwegerich 100g

Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,71€
3,71€ - 3,71€
Current price 3,71€
Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
Current price 27,47€
27,47€ - 27,47€
Current price 27,47€

Curli Clasp Vest Geschirr Air-Mesh S

Curli
In stock

Die curli clasp-Schnalle mit Ein-Hand-Bedienung. Der sichere und einfach zu bedienende curli clasp Verschluss. Am leichtesten Geschirr mit verbesse...

View full details
Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
Current price 27,47€
27,47€ - 27,47€
Current price 27,47€
Save 15% Save %
Original price 39,06€
Original price 39,06€ - Original price 39,06€
Original price 39,06€
Current price 37,31€
37,31€ - 37,31€
Current price 37,31€
1,77€ / kg

Deukavallo Getreidefrei

Deuka
In stock

Deukavallo GetreidefreiDeukavallo Getreidefrei 21 ist ein stärke- und zuckerreduziertes Müsli für Pferde mit fütterungsbedingten Stoffwechselproble...

View full details
Original price 39,06€
Original price 39,06€ - Original price 39,06€
Original price 39,06€
Current price 37,31€
37,31€ - 37,31€
Current price 37,31€
Save 4% Save %
Original price 37,43€ - Original price 37,43€
Original price 37,43€
37,43€
37,43€ - 37,43€
Current price 37,43€
1,87€ / kg

Höveler Fohlenmüsli

Höveler
In stock

Höveler Fohlen Müsli

Original price 37,43€ - Original price 37,43€
Original price 37,43€
37,43€
37,43€ - 37,43€
Current price 37,43€
Original price 15,11€ - Original price 20,15€
Original price 15,11€ - Original price 20,15€
Original price 15,11€
14,87€ - 24,83€
14,87€ - 24,83€
Current price 14,87€

KONG Knots Twists

KONG
In stock

KONG Knots Twists

Original price 15,11€ - Original price 20,15€
Original price 15,11€ - Original price 20,15€
Original price 15,11€
14,87€ - 24,83€
14,87€ - 24,83€
Current price 14,87€
Save up to 2% Save %
Original price 7,56€ - Original price 44,88€
Original price 7,56€
11,75€ - 45,71€
11,75€ - 45,71€
Current price 11,75€
23,50€ / kg

Agrobs Pre Alpin Testudo Original

Agrobs
In stock

Agrobs Pre Alpin Testudo Original

Original price 7,56€ - Original price 44,88€
Original price 7,56€
11,75€ - 45,71€
11,75€ - 45,71€
Current price 11,75€
Original price 38,34€ - Original price 105,54€
Original price 38,34€
38,34€ - 105,54€
38,34€ - 105,54€
Current price 38,34€
52,77€ / L

Effol Bremsen Blocker Kräuter

Effol
Low stock

Effol Bremsen Blocker Kräuter

Original price 38,34€ - Original price 105,54€
Original price 38,34€
38,34€ - 105,54€
38,34€ - 105,54€
Current price 38,34€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.