Skip to content

top brands

Filters

Original price 3,59€ - Original price 11,99€
Original price 3,59€ - Original price 11,99€
Original price 3,59€
3,47€ - 11,87€
3,47€ - 11,87€
Current price 3,47€
33,91€ / kg

Wildborn Soft Smaragd Training Snack

Wildborn Snacks
In stock

Wildborn Soft Smaragd Training Snack

Original price 3,59€ - Original price 11,99€
Original price 3,59€ - Original price 11,99€
Original price 3,59€
3,47€ - 11,87€
3,47€ - 11,87€
Current price 3,47€
Save up to 1% Save %
Original price 35,99€
Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
28,55€ - 30,47€
28,55€ - 30,47€
Current price 28,55€

Curli Clasp Vest Geschirr Cord 2XS

Curli
In stock

Curli Clasp Vest Geschirr Cord 2XS

Original price 35,99€
Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
28,55€ - 30,47€
28,55€ - 30,47€
Current price 28,55€
Save up to 21% Save %
Original price 23,99€ - Original price 26,39€
Original price 23,99€ - Original price 26,39€
Original price 23,99€
20,87€ - 23,03€
20,87€ - 23,03€
Current price 20,87€

Curli Stretch Comfort Leine Lime

Curli
In stock

Curli Stretch Comfort Leine Lime

Original price 23,99€ - Original price 26,39€
Original price 23,99€ - Original price 26,39€
Original price 23,99€
20,87€ - 23,03€
20,87€ - 23,03€
Current price 20,87€
Save up to 13% Save %
Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
24,47€ - 29,99€
24,47€ - 29,99€
Current price 24,47€

Curli Clasp Vest Geschirr Air-Mesh M

Curli
In stock

Curli Clasp Vest Geschirr Air-Mesh M

Original price 32,39€
Original price 32,39€ - Original price 32,39€
Original price 32,39€
24,47€ - 29,99€
24,47€ - 29,99€
Current price 24,47€
Save up to 24% Save %
Original price 75,47€
Original price 75,47€ - Original price 75,47€
Original price 75,47€
Current price 72,11€
72,11€ - 72,11€
Current price 72,11€
8,01€ / kg

alpha spirit Dog Complete Food Puppies

Alpha Spirit
In stock

alpha spirit Dog Complete Food Puppies

Original price 75,47€
Original price 75,47€ - Original price 75,47€
Original price 75,47€
Current price 72,11€
72,11€ - 72,11€
Current price 72,11€
Save 4% Save %
Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
14,09€ / kg

Bozita Cat Large wheat free Salmon 2kg

Bozita
In stock

Bozita Katze Large wheat free Salmon 2kg

Original price 26,39€ - Original price 26,39€
Original price 26,39€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
Original price 6,83€ - Original price 27,59€
Original price 6,83€ - Original price 27,59€
Original price 6,83€
6,71€ - 32,39€
6,71€ - 32,39€
Current price 6,71€

Chewies Olivenholz

Chewies
In stock

Original price 6,83€ - Original price 27,59€
Original price 6,83€ - Original price 27,59€
Original price 6,83€
6,71€ - 32,39€
6,71€ - 32,39€
Current price 6,71€
Save up to 6% Save %
Original price 6,95€ - Original price 10,07€
Original price 6,95€ - Original price 10,07€
Original price 6,95€
5,75€ - 9,83€
5,75€ - 9,83€
Current price 5,75€
8,68€ / kg

PurBello HundeRolle 800g

PurBello
In stock

PurBello HundeRolle 800g

Original price 6,95€ - Original price 10,07€
Original price 6,95€ - Original price 10,07€
Original price 6,95€
5,75€ - 9,83€
5,75€ - 9,83€
Current price 5,75€
Save up to 17% Save %
Original price 68,04€ - Original price 68,04€
Original price 68,04€
70,07€
70,07€ - 70,07€
Current price 70,07€

Whimzees Zahnbürste L Display

Whimzees
In stock

glutenfreie, vegetarische Hundesnacks

Original price 68,04€ - Original price 68,04€
Original price 68,04€
70,07€
70,07€ - 70,07€
Current price 70,07€
Original price 8,28€ - Original price 107,88€
Original price 8,28€ - Original price 107,88€
Original price 8,28€
8,28€ - 107,88€
8,28€ - 107,88€
Current price 8,28€
10,78€ / kg

Royal Canin Feline Sensible

Royal Canin
In stock

Royal Canin Feline Sensible

Original price 8,28€ - Original price 107,88€
Original price 8,28€ - Original price 107,88€
Original price 8,28€
8,28€ - 107,88€
8,28€ - 107,88€
Current price 8,28€
Save up to 17% Save %
Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
33,40€ / kg

JosiDog Meat Sticks 33g

Josera
In stock

JosiDog Meat Sticks 20x33g

Original price 1,55€ - Original price 1,55€
Original price 1,55€
1,67€
1,67€ - 1,67€
Current price 1,67€
Original price 5,39€ - Original price 15,59€
Original price 5,39€
6,83€ - 17,63€
6,83€ - 17,63€
Current price 6,83€
27,32€ / kg

Classic Dog Snack Ochsenschwänze

Classic Dog
In stock

Classic Dog Snack Ochsenschwänze

Original price 5,39€ - Original price 15,59€
Original price 5,39€
6,83€ - 17,63€
6,83€ - 17,63€
Current price 6,83€
Original price 17,99€ - Original price 71,99€
Original price 17,99€ - Original price 71,99€
Original price 17,99€
22,07€ - 68,27€
22,07€ - 68,27€
Current price 22,07€
3,82€ / kg

Classic Bird Meisenfutter SPEZIAL mit vielen Erdnüssen

Classic Bird
In stock

Classic Bird Meisenfutter SPEZIAL mit vielen Erdnüssen

Original price 17,99€ - Original price 71,99€
Original price 17,99€ - Original price 71,99€
Original price 17,99€
22,07€ - 68,27€
22,07€ - 68,27€
Current price 22,07€
Save up to 5% Save %
Original price 11,45€ - Original price 11,45€
Original price 11,45€
13,31€
13,31€ - 13,31€
Current price 13,31€
5,54€ / kg

AMORA Dog Fleisch Pur Junior 6x400g

AMORA
In stock

Geben Sie Ihrem jungen Hund den besten Start ins Leben mit AMORA Dog Fleisch Pur Junior. Dieses hochwertige Nassfutter wurde speziell für die Bedür...

View full details
Original price 11,45€ - Original price 11,45€
Original price 11,45€
13,31€
13,31€ - 13,31€
Current price 13,31€
Original price 75,48€ - Original price 75,48€
Original price 75,48€
75,48€
75,48€ - 75,48€
Current price 75,48€
35,94€ / kg

Dokas chewing rib 210g

Dokas
In stock

Dokas Kaurippe 10x210g

Original price 75,48€ - Original price 75,48€
Original price 75,48€
75,48€
75,48€ - 75,48€
Current price 75,48€
Original price 35,86€
Original price 35,86€ - Original price 35,86€
Original price 35,86€
Current price 31,43€
31,43€ - 31,43€
Current price 31,43€
37,41€ / kg

Dokas dog snack dried rabbit meat 70g

Dokas
In stock

Dokas Hunde Snack Kaninchenfleisch getrocknet

Original price 35,86€
Original price 35,86€ - Original price 35,86€
Original price 35,86€
Current price 31,43€
31,43€ - 31,43€
Current price 31,43€
Save 12% Save %
Original price 19,99€ - Original price 19,99€
Original price 19,99€
19,99€
19,99€ - 19,99€
Current price 19,99€

Classic Dog Snack Strips with Duck 20 pack

Classic Dog
In stock

Classic Dog Snack Strips mit Ente 20er (14er Pack)

Original price 19,99€ - Original price 19,99€
Original price 19,99€
19,99€
19,99€ - 19,99€
Current price 19,99€
Original price 12,12€ - Original price 44,76€
Original price 12,12€
13,19€ - 44,76€
13,19€ - 44,76€
Current price 13,19€
8,95€ / L

St. Hippolyt Leinöl

St. Hippolyt
In stock

St. Hippolyt Leinöl

Original price 12,12€ - Original price 44,76€
Original price 12,12€
13,19€ - 44,76€
13,19€ - 44,76€
Current price 13,19€
Original price 44,76€ - Original price 99,84€
Original price 44,76€
44,76€ - 99,84€
44,76€ - 99,84€
Current price 44,76€
3,99€ / kg

St. Hippolyt Gemüse-Kräuter-Mineral

St. Hippolyt
In stock

St. Hippolyt Gemüse-Kräuter-Mineral

Original price 44,76€ - Original price 99,84€
Original price 44,76€
44,76€ - 99,84€
44,76€ - 99,84€
Current price 44,76€
Original price 47,90€
Original price 47,90€ - Original price 47,90€
Original price 47,90€
Current price 41,39€
41,39€ - 41,39€
Current price 41,39€
47,03€ / kg

Dokas chewing spiral with duck breast 3 pieces 110g

Dokas
In stock

Dokas Kau-Spirale mit Entenbrustbrust 110g 8er Pack

Original price 47,90€
Original price 47,90€ - Original price 47,90€
Original price 47,90€
Current price 41,39€
41,39€ - 41,39€
Current price 41,39€
Save 14% Save %
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
7,91€ - 71,94€
7,91€ - 71,94€
Current price 7,91€
7,91€ / kg

Bosch HPC Menue Junior Tierwohl-Pute

Bosch
In stock

Bosch HPC Menue Junior Tierwohl-Pute

Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€ - Original price 71,94€
Original price 8,34€
7,91€ - 71,94€
7,91€ - 71,94€
Current price 7,91€
Save up to 5% Save %
Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 44,39€
44,39€ - 44,39€
Current price 44,39€
5,48€ / kg

JR Grainless Complete Guinea Pig 1350g

JR Farm
In stock

JR Grainless Complete Meerschweinchen

Original price 50,33€
Original price 50,33€ - Original price 50,33€
Original price 50,33€
Current price 44,39€
44,39€ - 44,39€
Current price 44,39€
Save 12% Save %
Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
10,77€ / kg

JR Farm Food Hamster Adult 500g

JR Farm
In stock

JR Farm Food Hamster Adult

Original price 32,33€ - Original price 32,33€
Original price 32,33€
32,33€
32,33€ - 32,33€
Current price 32,33€
Original price 10,01€ - Original price 10,01€
Original price 10,01€
10,01€
10,01€ - 10,01€
Current price 10,01€
8,34€ / kg

dr Clauder's's Selected Meat 6x200g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Selected Meat 6x200g

Original price 10,01€ - Original price 10,01€
Original price 10,01€
10,01€
10,01€ - 10,01€
Current price 10,01€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.