Skip to content

top brands

Filters

Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
25,75€ / kg

Canius Lunge getrocknet

Canius

Canius Lunge getrocknet

Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
Sold out
Original price 5,99€
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
46,70€ / kg

Canius skin rolls 100g

Canius

Single feed for dogs chewing fun made from 100% cowhide.

Original price 5,99€
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
Current price 4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Sold out
Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
57,22€ / kg

Canius EU Kauknochen gefüllt 10cm 2er

Canius

Canius EU Kauknochen gefüllt 10cm 2er

Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
Sold out
Original price 4,50€ - Original price 4,50€
Original price 4,50€
4,50€
4,50€ - 4,50€
Current price 4,50€
9,00€ / kg

Bontibo Crackies Vitaminen + Mineralien 500g

BONT

Bontibo Crackies Vitaminen + Mineralien 500g

Original price 4,50€ - Original price 4,50€
Original price 4,50€
4,50€
4,50€ - 4,50€
Current price 4,50€
Sold out
Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,58€
2,58€ - 2,58€
Current price 2,58€
17,20€ / kg

Fleisch-Bonties Hirsch

BONT

Fleisch-Bonties Hirsch

Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,58€
2,58€ - 2,58€
Current price 2,58€
Sold out
Original price 2,58€ - Original price 7,19€
Original price 2,58€
2,58€ - 8,87€
2,58€ - 8,87€
Current price 2,58€
17,20€ / kg

Fleisch-Bonties MIX

BONT

Fleisch-Bonties MIX

Original price 2,58€ - Original price 7,19€
Original price 2,58€
2,58€ - 8,87€
2,58€ - 8,87€
Current price 2,58€
Sold out
Original price 38,99€
Original price 38,99€ - Original price 38,99€
Original price 38,99€
Current price 38,03€
38,03€ - 38,03€
Current price 38,03€
38,03€ / kg

Pavo BeChill

PAVO
Low stock

Pavo BeChill

Original price 38,99€
Original price 38,99€ - Original price 38,99€
Original price 38,99€
Current price 38,03€
38,03€ - 38,03€
Current price 38,03€
Save 2% Save %
Original price 53,27€ - Original price 53,27€
Original price 53,27€
53,27€
53,27€ - 53,27€
Current price 53,27€
2,66€ / kg

Mühldorfer Mucovital Prebiotic

Mühldorfer
In stock

Mühldorfer Mucopur prebiotic

Original price 53,27€ - Original price 53,27€
Original price 53,27€
53,27€
53,27€ - 53,27€
Current price 53,27€
Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
Current price 57,11€
57,11€ - 57,11€
Current price 57,11€
4,56€ / kg

Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Tasty Mix

Tiny Friends
In stock

Komplettfutter für Meerschweinchen jeden Alters

Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
Current price 57,11€
57,11€ - 57,11€
Current price 57,11€
Save 5% Save %
Original price 22,79€ - Original price 77,99€
Original price 22,79€ - Original price 77,99€
Original price 22,79€
20,96€ - 71,75€
20,96€ - 71,75€
Current price 20,96€
8,38€ / kg

Bozita Dog Purely Lamm

Bozita
In stock

Bozita Dog Purely Lamm

Original price 22,79€ - Original price 77,99€
Original price 22,79€ - Original price 77,99€
Original price 22,79€
20,96€ - 71,75€
20,96€ - 71,75€
Current price 20,96€
Save up to 8% Save %
Original price 25,26€ - Original price 25,26€
Original price 25,26€
28,55€
28,55€ - 28,55€
Current price 28,55€
4,60€ / kg

Classic Bird Riesenknödel

Classic Bird
In stock

super langer Vogelspass

Original price 25,26€ - Original price 25,26€
Original price 25,26€
28,55€
28,55€ - 28,55€
Current price 28,55€
Original price 47,99€
Original price 47,99€ - Original price 47,99€
Original price 47,99€
Current price 42,95€
42,95€ - 42,95€
Current price 42,95€

Curli Vest Geschirr Magnetic V2 L

Curli
In stock

Das selbstschliessende Geschirr, so leicht wie eine Feder, mit optimiertem Schnitt.

Original price 47,99€
Original price 47,99€ - Original price 47,99€
Original price 47,99€
Current price 42,95€
42,95€ - 42,95€
Current price 42,95€
Save 11% Save %
Original price 31,19€ - Original price 31,19€
Original price 31,19€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
3,11€ / kg

Edgard & Cooper Adult Trockenfutter Hirsch & Ente

Edgard & Cooper
In stock

Original price 31,19€ - Original price 31,19€
Original price 31,19€
31,19€
31,19€ - 31,19€
Current price 31,19€
Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
5,63€
5,63€ - 5,63€
Current price 5,63€
56,30€ / kg

Keksdieb Kräuter Knäcke 100g

Keksdieb
In stock

Keksdieb Kräuter Knäcke 100g

Original price 4,67€ - Original price 4,67€
Original price 4,67€
5,63€
5,63€ - 5,63€
Current price 5,63€
Original price 41,70€ - Original price 41,70€
Original price 41,70€
41,70€
41,70€ - 41,70€
Current price 41,70€
2,78€ / kg

Deuka Dog Vitalkost

Deuka
Low stock

Deuka Dog VitalkostDeuka Dog Vitalkost ist ein vielseitiges Trockenfutter, welches sich durch seine Zusammensetzung ideal für normal aktive Hunde e...

View full details
Original price 41,70€ - Original price 41,70€
Original price 41,70€
41,70€
41,70€ - 41,70€
Current price 41,70€
Original price 27,96€ - Original price 27,96€
Original price 27,96€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
1,12€ / kg

Deuka All Mash VoMiGo gek.

Deuka
In stock

Deuka all mash VoMiGoDeuka Allmash VoMiGo LAF Mehl ist ein Alleinfutter für Legehennen. Es reduziert die rote Vogelmilbe. Abgestimmt auf die Nährst...

View full details
Original price 27,96€ - Original price 27,96€
Original price 27,96€
28,19€
28,19€ - 28,19€
Current price 28,19€
Original price 4,91€ - Original price 8,39€
Original price 4,91€
5,15€ - 9,23€
5,15€ - 9,23€
Current price 5,15€
16,61€ / kg

Lunderland Dose Putenfleisch

Lunderland
In stock

Lunderland Dose Putenfleisch

Original price 4,91€ - Original price 8,39€
Original price 4,91€
5,15€ - 9,23€
5,15€ - 9,23€
Current price 5,15€
Original price 20,15€ - Original price 92,99€
Original price 20,15€
20,15€ - 92,99€
20,15€ - 92,99€
Current price 20,15€
194,95€ / kg

Canina Biotin Forte Tabletten

Canina Pharma
In stock

Canina Biotin Forte Tabletten

Original price 20,15€ - Original price 92,99€
Original price 20,15€
20,15€ - 92,99€
20,15€ - 92,99€
Current price 20,15€
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
29,88€ / kg

Stiefel Flohsamenschalen

Stiefel
In stock

Stiefel Flohsamenschalen100% Flohsamenschalen aus IndienHöhere Quellkraft als bei SamenMüssen aufgeweicht werdenStiefel indischer Flohsamen kann zu...

View full details
Original price 29,88€ - Original price 29,88€
Original price 29,88€
29,88€
29,88€ - 29,88€
Current price 29,88€
Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
2,89€ / kg

VEGDOG - Dental Snacks XL

VEGDOG
In stock

VEGDOG - Dental Snacks XL

Original price 3,47€ - Original price 3,47€
Original price 3,47€
3,47€
3,47€ - 3,47€
Current price 3,47€
Original price 15,35€ - Original price 15,35€
Original price 15,35€
15,83€
15,83€ - 15,83€
Current price 15,83€
14,39€ / kg

Pedigree Denta Stix Daily Oral Care MP small dogs 70 pieces

Pedigree
In stock

Pedigree Denta Stix Daily Oral Care MP kleine Hunde 70 Stück

Original price 15,35€ - Original price 15,35€
Original price 15,35€
15,83€
15,83€ - 15,83€
Current price 15,83€
Original price 34,92€ - Original price 77,40€
Original price 34,92€ - Original price 77,40€
Original price 34,92€
34,67€ - 79,07€
34,67€ - 79,07€
Current price 34,67€
3,46€ / kg

St. Hippolyt Sorbinum Calcium

St. Hippolyt
Low stock

St. Hippolyt Sorbinum Calcium

Original price 34,92€ - Original price 77,40€
Original price 34,92€ - Original price 77,40€
Original price 34,92€
34,67€ - 79,07€
34,67€ - 79,07€
Current price 34,67€
Save up to 1% Save %
Original price 20,39€
Original price 20,39€ - Original price 20,39€
Original price 20,39€
Current price 18,11€
18,11€ - 18,11€
Current price 18,11€
1,29€ / kg

Golden grey White Katzenstreu mit Lavendelduft

pet-earth
In stock

Sehr feine, klumpenbildende Katzenstreu mit lavendelduft

Original price 20,39€
Original price 20,39€ - Original price 20,39€
Original price 20,39€
Current price 18,11€
18,11€ - 18,11€
Current price 18,11€
Save 11% Save %
Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€
10,38€ / kg

Perfect Fit Cat Adult 1+ Active 750g

Mars
In stock

Alleinfuttermittel für ausgewachsene Katzen - Tiernahrung

Original price 4,79€ - Original price 4,79€
Original price 4,79€
7,79€
7,79€ - 7,79€
Current price 7,79€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.