Skip to content

top brands

Filters

Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
56,03€ - 59,87€
56,03€ - 59,87€
Current price 56,03€
22,23€ / kg

Hunter Hundekissen Rockford 120x80 cm

Hunter
In stock

Material: Polyester

Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
56,03€ - 59,87€
56,03€ - 59,87€
Current price 56,03€
Save up to 7% Save %
Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
47,15€ - 59,75€
47,15€ - 59,75€
Current price 47,15€
36,26€ / kg

Hunter Donut Schlafplatz Rockford 70 cm

Hunter
In stock

Material: Polyester

Original price 59,99€
Original price 59,99€ - Original price 59,99€
Original price 59,99€
47,15€ - 59,75€
47,15€ - 59,75€
Current price 47,15€
Save up to 21% Save %
Original price 43,10€ - Original price 43,10€
Original price 43,10€
43,10€
43,10€ - 43,10€
Current price 43,10€
44,89€ / kg

Dokas chewy braid with fish skin 2-pack

Dokas
In stock

Dokas Kauzopf mit Fischhaut

Original price 43,10€ - Original price 43,10€
Original price 43,10€
43,10€
43,10€ - 43,10€
Current price 43,10€
Original price 79,19€
Original price 79,19€ - Original price 79,19€
Original price 79,19€
Current price 71,99€
71,99€ - 71,99€
Current price 71,99€

MyPetClub kaltgepresste herstellung Ente

MyPetClub GmbH
In stock

✔ NATÜRLICHES KALTGEPRESSTES HUNDEFUTTER: 40 % Fleisch der Freiland-Ente in Lebensmittelqualität, 60 % Gemüse, Kräuter & Lachsöl | Ohne künstli...

View full details
Original price 79,19€
Original price 79,19€ - Original price 79,19€
Original price 79,19€
Current price 71,99€
71,99€ - 71,99€
Current price 71,99€
Save 9% Save %
Original price 17,64€ - Original price 17,64€
Original price 17,64€
17,64€
17,64€ - 17,64€
Current price 17,64€
7,35€ / kg

dr Clauder's Best Choice Can Low Sodium 6x400g

Dr. Clauder's
Low stock

Dr. Clauder's Best Choice Dose Low Natrium 6x400g

Original price 17,64€ - Original price 17,64€
Original price 17,64€
17,64€
17,64€ - 17,64€
Current price 17,64€
Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
23,87€
23,87€ - 23,87€
Current price 23,87€
95,48€ / kg

HAPPY JACKY Lachs-Öl 250ml

HAPPY JACKY

HAPPY JACKY Lachs-Öl 250ml

Original price 14,39€ - Original price 14,39€
Original price 14,39€
23,87€
23,87€ - 23,87€
Current price 23,87€
Sold out
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
19,96€ / kg

Canius Kauknochen Natur 16cm

Canius

Canius Kauknochen Natur 16cm

Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
Sold out
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
59,90€ / kg

Canius salmon chew rolls filled 13cm 2 pack

Canius

Canius Lachskaurollen gefüllt 13cm 2er Pack

Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
Sold out
Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
35,99€
35,99€ - 35,99€
Current price 35,99€
35,99€ / kg

Canius BigPack Schlund

Canius

Canius BigPack Schlund

Original price 35,99€ - Original price 35,99€
Original price 35,99€
35,99€
35,99€ - 35,99€
Current price 35,99€
Sold out
Original price 5,63€ - Original price 10,79€
Original price 5,63€
5,63€ - 10,79€
5,63€ - 10,79€
Current price 5,63€
37,53€ / kg

Canius Lammschnitte

Canius

Canius Lammschnitte

Original price 5,63€ - Original price 10,79€
Original price 5,63€
5,63€ - 10,79€
5,63€ - 10,79€
Current price 5,63€
Sold out
Original price 5,63€ - Original price 11,99€
Original price 5,63€
5,63€ - 11,99€
5,63€ - 11,99€
Current price 5,63€
37,53€ / kg

Canius rabbit cuts

Canius

Canius Kaninchenschnitte

Original price 5,63€ - Original price 11,99€
Original price 5,63€
5,63€ - 11,99€
5,63€ - 11,99€
Current price 5,63€
Sold out
Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
7,67€
7,67€ - 7,67€
Current price 7,67€
76,70€ / kg

Canius salmon chewing bone orange 12cm 2-pack

Canius

Canius Lachskauknochen orange 12cm 2er Pack

Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
7,67€
7,67€ - 7,67€
Current price 7,67€
Sold out
Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
7,67€
7,67€ - 7,67€
Current price 7,67€
76,70€ / kg

Canius EU Kauknochen 100% Pferd 12cm

Canius

Canius EU Kauknochen 100% Pferd 12cm

Original price 7,67€ - Original price 7,67€
Original price 7,67€
7,67€
7,67€ - 7,67€
Current price 7,67€
Sold out
Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
12,95€
12,95€ - 12,95€
Current price 12,95€
56,30€ / kg

Canius chewing rolls filled, natural 17cm 2 pack

Canius

Canius Kaurollen gefüllt, natur 17cm 2er Pack

Original price 7,19€ - Original price 7,19€
Original price 7,19€
12,95€
12,95€ - 12,95€
Current price 12,95€
Sold out
Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
2,75€
2,75€ - 2,75€
Current price 2,75€
39,28€ / kg

Canius mini chew roll 70g

Canius

Supplementary feed for dogs. The Canius Snack mini chew roll consists of a crunchy core made from cowhide. The ideal snack for every dog.

Original price 2,75€ - Original price 2,75€
Original price 2,75€
2,75€
2,75€ - 2,75€
Current price 2,75€
Sold out
Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
26,95€ / kg

Canius lamb scalp 200g

Canius

Canius Lammkopfhaut 200g

Original price 5,39€ - Original price 5,39€
Original price 5,39€
5,39€
5,39€ - 5,39€
Current price 5,39€
Sold out
Original price 4,14€ - Original price 4,14€
Original price 4,14€
4,14€
4,14€ - 4,14€
Current price 4,14€
10,35€ / kg

Bontibo Knabbertaler 400g

BONT

Bontibo Knabbertaler 400g

Original price 4,14€ - Original price 4,14€
Original price 4,14€
4,14€
4,14€ - 4,14€
Current price 4,14€
Sold out
Original price 5,34€ - Original price 5,34€
Original price 5,34€
5,34€
5,34€ - 5,34€
Current price 5,34€
10,68€ / kg

Bontibo Knab-Stangen 500g

BONT

Bontibo Knab-Stangen 500g

Original price 5,34€ - Original price 5,34€
Original price 5,34€
5,34€
5,34€ - 5,34€
Current price 5,34€
Sold out
Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,58€
2,58€ - 2,58€
Current price 2,58€
17,20€ / kg

Fleisch-Bonties Rind

BONT

Fleisch-Bonties Rind

Original price 2,58€ - Original price 2,58€
Original price 2,58€
2,58€
2,58€ - 2,58€
Current price 2,58€
Sold out
Original price 5,34€ - Original price 5,34€
Original price 5,34€
5,34€
5,34€ - 5,34€
Current price 5,34€
10,68€ / kg

Bontibo Soft-Trai-Min-Mix

BONT

Bontibo Soft-Trai-Min-Mix

Original price 5,34€ - Original price 5,34€
Original price 5,34€
5,34€
5,34€ - 5,34€
Current price 5,34€
Sold out
Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
44,78€ / kg

Bont Chewing Bone Dental 17cm

Bont

Bont Kauknochen Dental 17cm

Original price 5,15€ - Original price 5,15€
Original price 5,15€
5,15€
5,15€ - 5,15€
Current price 5,15€
Sold out
Original price 71,94€
Original price 71,94€ - Original price 71,94€
Original price 71,94€
Current price 70,79€
70,79€ - 70,79€
Current price 70,79€
4,71€ / kg

Bont HYPER Sensitive Ente & Kartoffel

BONT

BONT Hypersensitive Ente & Kartoffel ist die ideale Vollnahrung für erwachsene Hunde aller Rassen, die auf Getreide allergisch reagieren.

Original price 71,94€
Original price 71,94€ - Original price 71,94€
Original price 71,94€
Current price 70,79€
70,79€ - 70,79€
Current price 70,79€
Sold out
Original price 3,11€ - Original price 3,11€
Original price 3,11€
3,11€
3,11€ - 3,11€
Current price 3,11€
25,91€ / kg

Bont chewing stick 15cm/diameter 20mm

Bont

Bont Kaustange 15cm/Durchmesser 20mm

Original price 3,11€ - Original price 3,11€
Original price 3,11€
3,11€
3,11€ - 3,11€
Current price 3,11€
Sold out
Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
59,90€ / kg

Bont fish-shaped salmon chew 12cm

Bont

Bont Lachskauknochen in Fischform 12cm

Original price 5,99€ - Original price 5,99€
Original price 5,99€
5,99€
5,99€ - 5,99€
Current price 5,99€
Sold out

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.