Skip to content

top brands

Filters

Original price 15,95€ - Original price 15,95€
Original price 15,95€
17,03€
17,03€ - 17,03€
Current price 17,03€

Whiskas Trocken Adult 1+ Rind 3,8kg

Whiskas
In stock

Whiskas Trocken Adult 1+ Rind 3,8kg

Original price 15,95€ - Original price 15,95€
Original price 15,95€
17,03€
17,03€ - 17,03€
Current price 17,03€
Original price 3,18€
Original price 3,18€ - Original price 3,18€
Original price 3,18€
Current price 2,87€
2,87€ - 2,87€
Current price 2,87€
38,26€ / kg

Dr. Clauder's Snack IT Gelügellebercreme 75g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Snack IT Leber Creme Geflügel. Der Gourmet-Snack zum Verwöhnen. Mit extra viel frischem Fleisch. Plus Hefebetaglucane zur Unterstützu...

View full details
Original price 3,18€
Original price 3,18€ - Original price 3,18€
Original price 3,18€
Current price 2,87€
2,87€ - 2,87€
Current price 2,87€
Save 10% Save %
Original price 4,55€ - Original price 19,19€
Original price 4,55€
4,55€ - 19,19€
4,55€ - 19,19€
Current price 4,55€
10,96€ / kg

Carny Huhn+Forelle

Animonda
In stock

Original price 4,55€ - Original price 19,19€
Original price 4,55€
4,55€ - 19,19€
4,55€ - 19,19€
Current price 4,55€
Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,47€
24,47€ - 24,47€
Current price 24,47€
5,09€ / kg

dr Clauder's Selected Meat Senior 6x800g

Dr. Clauder's
In stock

Dr. Clauder's Selected Meat Senior 6x800g

Original price 24,41€ - Original price 24,41€
Original price 24,41€
24,47€
24,47€ - 24,47€
Current price 24,47€
Original price 13,61€
Original price 13,61€ - Original price 13,61€
Original price 13,61€
Current price 12,52€
12,52€ - 12,52€
Current price 12,52€
5,63€ / kg

Bozita Cat - Tetra Recard Häppchen in Sauce Sterilised 6x370g

Bozita
In stock

Bozita Cat - Tetra Recard Häppchen in Sauce Sterilised 6x370g

Original price 13,61€
Original price 13,61€ - Original price 13,61€
Original price 13,61€
Current price 12,52€
12,52€ - 12,52€
Current price 12,52€
Save 8% Save %
Original price 8,57€ - Original price 8,57€
Original price 8,57€
12,23€
12,23€ - 12,23€
Current price 12,23€
12,23€ / l

Whiskas cat milk 6 pieces á 200ml

Whiskas
In stock

WHISKAS - cat milk is lactose-reduced and therefore particularly well tolerated by cats. Regular milk is not well tolerated by cats. Therefore, le...

View full details
Original price 8,57€ - Original price 8,57€
Original price 8,57€
12,23€
12,23€ - 12,23€
Current price 12,23€
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
35,93€ / kg

Sammy's chicken fillet 6x190g

Sammy's
In stock

Sammy's Chicken Fillets - Tender chicken fillets for gourmets big and small. Sammy's delicious, gently air-dried chicken fillets will make your do...

View full details
Original price 6,59€ - Original price 6,59€
Original price 6,59€
40,97€
40,97€ - 40,97€
Current price 40,97€
Original price 2,39€
Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
Current price 2,15€
2,15€ - 2,15€
Current price 2,15€
14,33€ / kg

Gimpet Yoghurt for Cats 150g

Gimpet
In stock

Yoghurt for cats is a tasty snack. It is made from milk thickened by lactic acid bacteria and can have a positive effect on the intestinal flora.

Original price 2,39€
Original price 2,39€ - Original price 2,39€
Original price 2,39€
Current price 2,15€
2,15€ - 2,15€
Current price 2,15€
Save 10% Save %
Original price 23,94€ - Original price 79,14€
Original price 23,94€ - Original price 79,14€
Original price 23,94€
22,67€ - 79,14€
22,67€ - 79,14€
Current price 22,67€
26,38€ / L

Zedan Mähnenglanz

Zedan
Low stock

Zedan Mähnenglanz

Original price 23,94€ - Original price 79,14€
Original price 23,94€ - Original price 79,14€
Original price 23,94€
22,67€ - 79,14€
22,67€ - 79,14€
Current price 22,67€
Save up to 5% Save %
Original price 20,81€
Original price 20,81€ - Original price 20,81€
Original price 20,81€
17,63€ - 18,23€
17,63€ - 18,23€
Current price 17,63€
36,46€ / kg

Animonda Dog Snack Meat Chunks 80g

Animonda
In stock

Complementary feed for adult dogs. The Animonda Meat Chunks are irresistibly delicious for adult dogs. These meaty dog ​​treats contain only one ra...

View full details
Original price 20,81€
Original price 20,81€ - Original price 20,81€
Original price 20,81€
17,63€ - 18,23€
17,63€ - 18,23€
Current price 17,63€
Save up to 15% Save %
Original price 21,55€ - Original price 21,55€
Original price 21,55€
24,23€
24,23€ - 24,23€
Current price 24,23€
23,75€ / kg

Kitekat MP Markt-Mix in Gelee 12x85g 4er Pack

KiteKat
In stock

Kitekat MP Markt-Mix in Gelee 12x85g 4er Pack

Original price 21,55€ - Original price 21,55€
Original price 21,55€
24,23€
24,23€ - 24,23€
Current price 24,23€
Original price 21,55€ - Original price 21,55€
Original price 21,55€
22,91€
22,91€ - 22,91€
Current price 22,91€
22,46€ / kg

Kitekat MP Geflügel-Allerlei in Gelee 12x85g 4er Pack

KiteKat
In stock

Kitekat MP Geflügel-Allerlei in Gelee 12x85g 4er Pack

Original price 21,55€ - Original price 21,55€
Original price 21,55€
22,91€
22,91€ - 22,91€
Current price 22,91€
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€
3,71€ - 10,43€
3,71€ - 10,43€
Current price 3,71€
8,69€ / kg

Integra Protect Cat Diabetes

Animonda
In stock

Integra Protect Cat Diabetes

Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€ - Original price 10,67€
Original price 3,54€
3,71€ - 10,43€
3,71€ - 10,43€
Current price 3,71€
Save up to 2% Save %
Original price 35,88€ - Original price 131,88€
Original price 35,88€
36,83€ - 133,43€
36,83€ - 133,43€
Current price 36,83€
13,34€ / kg

Nösenb. Hagebutte

Nösenberger
Low stock

Nösenb. Hagebutte

Original price 35,88€ - Original price 131,88€
Original price 35,88€
36,83€ - 133,43€
36,83€ - 133,43€
Current price 36,83€
Original price 42,24€
Original price 42,24€ - Original price 42,24€
Original price 42,24€
Current price 40,55€
40,55€ - 40,55€
Current price 40,55€
2,02€ / kg

St. Hippolyt Struktur Energetikum

St. Hippolyt
In stock

St. Hippolyt Struktur Energetikum 20 kg

Original price 42,24€
Original price 42,24€ - Original price 42,24€
Original price 42,24€
Current price 40,55€
40,55€ - 40,55€
Current price 40,55€
Save 4% Save %
Original price 58,79€
Original price 58,79€ - Original price 58,79€
Original price 58,79€
Current price 57,59€
57,59€ - 57,59€
Current price 57,59€
4,60€ / kg

Pavo DailyFit 1

PAVO
In stock

Pavo DailyFit

Original price 58,79€
Original price 58,79€ - Original price 58,79€
Original price 58,79€
Current price 57,59€
57,59€ - 57,59€
Current price 57,59€
Save 2% Save %
Original price 50,28€ - Original price 131,88€
Original price 50,28€ - Original price 131,88€
Original price 50,28€
49,91€ - 131,88€
49,91€ - 131,88€
Current price 49,91€
43,96€ / kg

Equipur Gastral

Equipur
Low stock

Equipur Gastral

Original price 50,28€ - Original price 131,88€
Original price 50,28€ - Original price 131,88€
Original price 50,28€
49,91€ - 131,88€
49,91€ - 131,88€
Current price 49,91€
Save up to 1% Save %
Original price 4,26€ - Original price 4,26€
Original price 4,26€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
4,67€ / kg

Eggersm. Lecker Bricks Banane/Karotte

Eggersmann
In stock

Eggersm. Lecker Bricks Banane/Karotte

Original price 4,26€ - Original price 4,26€
Original price 4,26€
4,67€
4,67€ - 4,67€
Current price 4,67€
Original price 13,49€ - Original price 13,49€
Original price 13,49€
20,03€
20,03€ - 20,03€
Current price 20,03€
40,06€ / L

Derby Sprühshampoo

Derby
Low stock

Derby Sprühshampoo

Original price 13,49€ - Original price 13,49€
Original price 13,49€
20,03€
20,03€ - 20,03€
Current price 20,03€
Original price 15,54€ - Original price 23,28€
Original price 15,54€
16,91€ - 24,59€
16,91€ - 24,59€
Current price 16,91€
4,22€ / kg

Agrobs Stroh

Agrobs
Low stock

Agrobs Stroh

Original price 15,54€ - Original price 23,28€
Original price 15,54€
16,91€ - 24,59€
16,91€ - 24,59€
Current price 16,91€
Original price 29,40€ - Original price 93,00€
Original price 29,40€
29,87€ - 93,00€
29,87€ - 93,00€
Current price 29,87€
31,00€ / kg

Agrobs Amino Pur

Agrobs
Low stock

Agrobs Amino Pur

Original price 29,40€ - Original price 93,00€
Original price 29,40€
29,87€ - 93,00€
29,87€ - 93,00€
Current price 29,87€
Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
29,63€
29,63€ - 29,63€
Current price 29,63€
7,26€ / kg

Whiskas Pure Del. Kla. Rag Gelee 12x85g 4er Pack

Whiskas
Low stock

Whiskas Pure Del. Kla. Rag Gelee 12x85g 4er Pack

Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
29,63€
29,63€ - 29,63€
Current price 29,63€
Original price 26,35€
Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
Current price 25,67€
25,67€ - 25,67€
Current price 25,67€
6,29€ / kg

Whiskas 1+ Geflügel Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Whiskas
In stock

Whiskas 1+ Geflügel Auswahl Sauce 12x85g 4er Pack

Original price 26,35€
Original price 26,35€ - Original price 26,35€
Original price 26,35€
Current price 25,67€
25,67€ - 25,67€
Current price 25,67€
Save 3% Save %
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
26,27€
26,27€ - 26,27€
Current price 26,27€
47,76€ / kg

Dokas Dog - Snack Hühnerbrust in Stücken 11St

Dokas
In stock

Leckeres und fettarmes Hühnerfilet in kleinen Stückchen. Ideal für unterwegs oder als Belohnung zwischendurch. 100% aus Hühnerbrustfilet (bezogen a...

View full details
Original price 26,27€ - Original price 26,27€
Original price 26,27€
26,27€
26,27€ - 26,27€
Current price 26,27€

Jetzt anmelden

Jetzt anmelden und 5€ Rabatt erhalten! Sichere dir exklusive Angebote, Vorteile und mehr.